Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

meliors

User


Doł±czył: 29 PaĽ 2015

   

Wysłany: 2016-07-08, 09:12   

Muszkieter napisał/a:

Adra napisał/a:

A tak do 6 dyszek coĹ› polecicie ?



Kubek z własnym / wspólnym zdjęciem



Dobra opcja chociaz ja proponowałbym coś bardziej praktycznego. Na przyklad koszulkę z zaprojektowanym samodzielnie napisem: http://www.megakoszulki.p...drukiem-grafika . Nie jest to drogie a przynajmnieij praktyczne ( osobiście nie nosże biżuterii tak jak większość męczyzn tak więc byłbym bardziej zadowolony z koszulki niz z łańcuszka).
 

kola11

User


Doł±czył: 30 Cze 2016

   

Wysłany: 2016-09-07, 21:57   

Gdyby mój chłopak dostał ode mnie jakiś łańcuszek lub coś w tym stylu to by mnie wyśmiał. Czym on się interesuje?Może jakaś gra albo jakieś narzędzia. Dużo " męskich" i przydatnych prezentów możesz znaleźć na electro.pl Ja właśnie tam zawsze szukam i mój facet jest zadowolony za każdym razem.
 

zestawywroclaw

User


Doł±czył: 14 Lis 2018

   

Wysłany: 2018-11-14, 14:06   

A może jakąś bransoletę? I włóż ją do kosza upominkowego i po kłopocie. Na pewno będzie zadowolony :D
_________________
zestawy świąteczne dla firm
 

andziaks1

User


Doł±czył: 01 Lut 2018

   

Wysłany: 2018-12-17, 20:23   

Całkiem fajne pomysły. Ja w tym roku zdecydowałam się na kupienie dla chłopaka specjalnych słuchawek do biegania z dodatkową kieszenią na telefon na ramię, a do tego kupuje jeszcze grę Gimatriks, abyśmy mogli w czasie ferii robić coś po całym dniu szusowania na stoku.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com