Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

cerio231

User

Wysłany: 2018-03-06, 10:23   

wspólny wyjazd na weekend będzie dobrym prezentem

barb

Stały User

Wysłany: 2018-03-15, 10:56   

Jak się ma troche większy budżet to rejestrator jazdy można kupić, sama sobie nie wyobrażam już jazdy bez mojej kamerki mikavi, przydaje sie nie raz, bo niebezpiecznych sytuacji na drodze nie trzeba szukać, same się zdarzają, a jak ktoś widzi że mam dowod na nagraniu to od razu jest inna gadka, ostatnio nawet pomogłam swoim nagraniem złapać kolesia który stuknął babeczkę i nawiał

filipere  

User

Wyborski

Imię: Tomek

Wysłany: 2018-03-15, 14:06   

Zestaw survivalowy w rozsądnej cenie to super pomysł.

ulella329

User

Wysłany: 2018-03-20, 17:16   

zegarek jest też okej

Luiz744

User

Wysłany: 2018-03-26, 09:03   

Warto kupić coś czym się interesuje. Z takiego prezentu się ucieszy.
_____
http://czestochowa.stronywww-24.pl/
StronyWWW-24, ul. Zimorowicza 6, 42-200 Częstochowa

grysikowa

User

Imię: Maryla

Wysłany: 2018-12-08, 13:53   

Co kupujecie swoim chłopakom na święta? Pytane pewnie głównie do panów, chcę kupić mojemu trymer do brody, jakieś wskazówki jak dorbze wybrać? Ile mniej więcej kosztuje taki dobry trymer, zmieszczę sie w 200 zł?

stookrotka  

User

Wysłany: 2018-12-19, 15:11   

Ja swojemu chłopakowi kupiłam rękawice bokserskie i do tego gruszkę, by mógł trenować boks i w domu, a żeby ruszyć jego szare komórki dodatkowo dostanie ode mnie grę Gimatriks. Mam nadzieję, że spędzimy nad nią wiele wieczorów, bo słyszałam, że jest wciągająca. :)

marlena65

User

Wysłany: 2019-02-10, 19:20   

Może pomyśl o czymś oryginalnym. Ja dla swojego faceta zorganizowałam urodziny na które zaprosiłam Dawida Krzyżowskiego- mistrza Polski RedBull freestyle football. Był zachwycony taką niespodzianką, bo uwielbia piłkę. Tutaj namiary http://kojakfree.com

zielonkawaolcia

User

Wysłany: 2019-02-19, 11:02   Re: Prezent dla chłopaka

Wszystko zależy od tego czym tak naprawdę interesuje się Twój facet. Warto pamiętać o tym, że faceci postrzegają pewne rzeczy nieco odmiennie niż kobiety, idealny prezent dla chłopaka powinien więc przede wszystkim silnie nawiązywać do jego zainteresowań - wówczas będziemy mieć pewność, że upominek naprawdę sprawi mu frajdę. Ja kupiłam mojemu chłopakowi nasiona marihuany żeńskie, ponieważ wiem, że konopie bardzo go interesują. Przyznaję, że nie zdawałam sobie jednak sprawy z tego, że w sklepie internetowym możemy wybierać spośród tak wielu odmian ziaren. Nie dziwię się już dlaczego Marek lubi je kolekcjonować, każda odmiana nasionek posiada inne właściwości, to naprawdę bardzo ciekawe.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com