Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-09, 07:34   

madeline134 napisa³/a:

.Piosenka,wiersz,list


Tylko niech dziewczyna na pewno to lubi ;)
 

whaa  

Stały User



ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-16, 12:08   

Coś muzycznego. Napotkałam kiedyś na necie czapkę zimową, z hm, głośnikami, które działały jako słuchawki, bez żadnych kabli. Osobiście jeśli dostałabym jakąś poduszkę, albo coś. E, nie moje klimaty. :-P
 

PaOla551

Stały User


Do³±czy³: 26 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-27, 11:48   

Dziewczyny, piszcie więcej, co chciałybyście dostać! Jakieś jeszcze inne propozycje, które nie padły...
 

Karolina478  

Stały User


Do³±czy³a: 22 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-10-27, 13:06   

Zdecydowanie numer jeden to perfumy - najlepiej jeśli znasz jej gust. A pięknego zapaszku nigdy za wiele;)

[ Dodano: 2010-10-27, 14:09 ]
Najlepszy wybór to oczywiście Cacharel Amor Amor [regulamin] - nie dość, że zapach piękny, słodki to jeszcze nazwa wyrazi Twoje uczucia :)
 

newsman

User


Do³±czy³: 31 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-11-23, 20:39   

Zbliżają się święta i czas myśleć o prezentach. Jaki byście doradzili prezent dla siostry (15 lat)? Chcę żeby był ciekawy, a nie jakieś tam flaki z olejem. Pomóżcie.

Właśnie tak myślałem jakąś płytę, ewentualnie książkę. Wiem, że lubi zespół The Kooks.

Poza tym interesuje się tak jakby modelkami, czyta jakieś tam gazety i w ogóle. Lubi też robić zdjęcia, ale ramka to trochę zbyt oklepane. Może nakierujecie mnie na coś, co jest z tym związane?
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-24, 16:10   

Płyta to dobry pomysł, ale jeśli lubi modę, to może lepszy byłby najnowszy numer Vouge? Nie znamy Twojej siotry, więc ciężko będzie doradzić coś konkretnego, co na pewno jej się spodoba i trafi w jej zainteresowania. Wiele zależy też od tego, czy ma ona poczucie humoru i dystans do siebie. Wtedy można byłoby się zdecydować na coś zabawnego, np. T-shirt ze śmiesznym nadrukiem.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

nastka501

User


Do³±czy³: 04 Pa¼ 2010

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2010-11-24, 20:17   

Karolina478 napisa³/a:

Zdecydowanie numer jeden to perfumy - najlepiej jeśli znasz jej gust. A pięknego zapaszku nigdy za wiele;)



Zgadzam się z tym. Perfumy to jest b. db. prezent oczywiście, jeżeli zna się czyjś gust.
 

Andrzej PasikoÅ„  

Stały User

El Zarobasso



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2010

Sk±d: te cyce, dziewice?

   

Wys³any: 2010-11-24, 20:35   

Osobiście nigdy nie dałbym kobiecie drogich perfum, ani podobnych kosztownych prezentów. Kupując jej drogie przedmioty możecie ją rozpuścić, a jak wiadomo swoją kobietę należy trzymać krótko. Osobiście proponowałbym taki prezent, jak jakieś tańsze ubrania, albo książki, aby mogła się rozwijać.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-11-24, 21:01   

Andrzej PasikoÅ„ napisa³/a:

a jak wiadomo swoją kobietę należy trzymać krótko.


to sobie lepiej psa kup.

nikt nie pisał, że perfumy mają byc drogie. bo nie mają, to chyba nie ten staż, żeby ich takie prezenty drogie nie przygniotły. z ubraniami ciężko trafić w gust. książka jest prezentem tak bezpłciowym, że każdemu kupić ją można, chyba że postarasz się o tytuł, który dawno chciała mieć.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Andrzej PasikoÅ„  

Stały User

El Zarobasso



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2010

Sk±d: te cyce, dziewice?

   

Wys³any: 2010-11-24, 21:04   

¦wietnym rozwiązaniem byłaby Biblia, albo książka o tym jak zadowolić mężczyznę.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-24, 22:07   

Cytat:

nikt nie pisał, że perfumy mają byc drogie.


Dokładnie. Mogą to być np. odpowiedniki jej ulubionych zapachów. Tylko też nie tandetne z bazaru, ale droższe, trwalsze.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

kamila1234

User


Do³±czy³: 25 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-25, 22:03   

Myśle że piękny bukiet i Twoje szczere intencje wystarczą.
_________________
Sposoby antykoncepcji!
 

kasiula...  

Stały User


Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2010-11-26, 15:28   

jeśli dobrze wiesz co lubi i jaki ma gust to nie powinno być problemu z doborem perfum lub kwiatów(kobiety kochają kwiaty, pamiętaj!!!!!!!!) :-)
 

Karolina478  

Stały User


Do³±czy³a: 22 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-11-30, 15:08   

Moja siostra na Mikołaja zażyczyła sobie Euphorie Calvina Kleina, podobno wszystkie jej koleżanki ostatnimi czasy zachwycają się tym zapachem, poszperałam po Allegro i znalazłam super sklep perfumy-firmowe, perfumy są w atrakcyjnej cenie,a swój zakup odłożyłam na jutro, bo 01-12-2010 jest dniem darmowej przesyłki w tym sklepie.
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-11-30, 15:20   

Perfumy są dobrym pomysłem, ale w związku o stażu kilku(nasto/dziesięcio) letnim, bądź też na gwiazdkę. Ale jeżeli są to urodziny, a para nie jest ze sobą długo, to warto sięwysilić na bardziej pomysłowy prezent, od serca, np. Wasze zdjęcia za dużą antyramą, bilety na koncert, na który zawsze chciała iść, itp.

Na gwiazkę chyba nie trzeba się aż tak wykazywać kreatywnością.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com