Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Stakkira

User

Wysłany: 2017-10-05, 10:05   

Fajnym pomysłem są takie bezpieczne portfele, które mają w sobie technologię , która zapobiega skanowaniu naszych kart przez złodziejaszków . Przydatne i bezpieczne :)

ahrik

Stały User

Wysłany: 2017-10-05, 16:25   

Stakkira napisał/a:

Fajnym pomysłem są takie bezpieczne portfele, które mają w sobie technologię , która zapobiega skanowaniu naszych kart przez złodziejaszków . Przydatne i bezpieczne :)

gdzie taki można dostać ? i na jakiej zasadzie to w ogóle działa ?

Muriq  

Stały User

Imię: Tomek

Wysłany: 2017-10-05, 17:54   

ahrik napisał/a:

Ja ostatnio od swojego chłopaka dostałam gaz pieprzowy w formie breloczka, który przypięłam sobie do kluczy, miło mi się zrobiło że tak o mnie dba, bo już coraz szybciej robi się ciemno i nie wiadomo co się może stać

To jakiś konkretny gaz jest? Tzn. konkretna firma od tych breloków? Ja widziałem tylko takie duże gazy w pojemnikach jakoś 50ml :P

Stakkira napisał/a:

Pierwszy raz o czymś takim słyszę.. :-/ co to za portfele i co to za jakaś extra technologia??

mlodziutka napisał/a:

Takim wspaniałym prezentem byłaby dla mnie ta kolia[...] śni mi się po nocach. Jestem pewna, że twoja żona byłaby równie oczarowana jak ja tak urzekającymi perłami. Piękne i niepowtarzalne, bo najwyższej jakości, wprost idealne na prezent. Prezent, który obdarowuje się tylko wyjątkową kobietę, a taką jest twoja żona jak sam piszesz.

17tys złotówek za naszyjnik?! :-o Za tyle to auto można porządne kupić :mrgreen:

ahrik

Stały User

Wysłany: 2017-12-20, 11:34   

Muriq napisał/a:

Dzięki, zmaówiłem dla dziewczyny taki pod choinkę militaria.pl/mace_security_international,_inc/gaz_pieprzowy_mace_exquisite_rhinestone_black_-_18_ml_strumien_80434_p73420.xml

czy tylko ja widzę przecen gazu z 99,99 na 99 zł ? :mrgreen: :mrgreen:

Muriq napisał/a:

Fajny, ale chyba wolę coś w tym stylu bardziej militaria.pl/fjord_nansen/portfel_fjord_nansen_vange_5329_fn_p73620.xml

no tak tylko ten portfel akurat nie ma tego zabezpieczenia przed zeskanowanie kart

Muriq napisał/a:

Może taki zestaw nozy jeżeli lubi gotować militaria.pl/kyocera/noz_kuchenny_ceramiczny_kyocera_santoku_14_cm_oraz_do_obierania_7,5_cm_wh_-_zestaw_272281_n_p79286.xml

całkiem ciekawy pomysł, ale jak mam zapłacić za 2 noże prawie 400 zł to nie bardzo mi się uśmiecha

ahrik

Stały User

Wysłany: 2017-12-27, 15:55   

Stakkira napisał/a:

a jak właściwie te zabezpieczenie ma działać ? mozna jakos sprawdzic czy jest sprawne ?

militaria pl/pacsafe/portfel_pacsafe_rfidsafe_v250_-_grey_camo_prf10571802_rb_p81063.xml zobacz sobie tutaj jak to wygląda, ale jak sprawdzić czy jest sprawne to nie wiem ;(

Stakkira napisał/a:

Zawsze mozesz rozbic sobie na raty w militariach :) --> militaria. pl/zakupy_na_raty.xml

ooo proszę nie wiedziałam że militaria mają możliwość rozkładania na raty, a wiecie kiedy będzie jakaś wyprzedaż zimowa ?

Stakkira napisał/a:

A tak zmieniając temat, to pokupowaliscie juz prezenty dla swoich najbliższych ? Ja zamówiłam su[er scyzoryk dla brata --> militaria .pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_huntsman_1_3713_p26905.xml

a widziałaś że są jeszcze etui na scyzoryki ? :p

Roberto92  

User

Wysłany: 2018-01-17, 14:19   

Może taka torebka listonoszka będzie dobrym pomysłem. Kobiety lubią torebki, więc kolejna na pewno się przyda ;)

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)

Imię: Magda

Wysłany: 2018-03-07, 14:39   

Ani jedna kobieta nie pogardzi żadnymi dobrymi kosmetykami z tym, że trzeba się dowiedzieć jakich używa.Bo to nie sztuka kupić jakieś tam kosmetyki,należy utrafić w gust obdarowywanej osoby.

tev628

User

Wysłany: 2018-11-29, 11:34   

A moim zdaniem dobrze jest wziąć kobietę na romantyczną kolację.

Natan11

User

Wysłany: 2018-11-29, 20:30   

Ja polecam oryginalna kawę z wielu krańców świata. Najlepsza tylko https://www.bogactwokaw.pl/ Smaczna i zawsze świeża.

grysikowa

User

Imię: Maryla

Wysłany: 2018-12-08, 13:49   

Większość dziewczyn ucieszy się z dobrego sprzętu do układania włosów, sama planuję siostrze kupić curl secret tym bardziej że w euro jest w fajnej promocji, z prostownicą za złotówkę, oczywićie prostownica idzie do mnie ;) a jak ktoś ma dwie dziewczyny do obdarowania albo siostrę i mamę to 2 prezenty z głowy

ania213

User

Wysłany: 2019-01-03, 06:35   

Może coś praktycznego np. buty damskie zimowe

młodamama

User

Wysłany: 2019-01-10, 06:14   

Uważam, że zestaw dobrych kosmetyków jest zawsze trafiony. Każda babeczka, by być piękna wklepuje w siebie litry mazideł, dlatego jest to produkt "must have". Jeżeli dobrze znasz osobę, której zamierzasz podarować coś miłego, możesz pokusić się o naturalny krem do twarzy od Calluna Medica. Jest to produkt, który zniweluje niedoskonałości i sprawi, że skóra będzie nawilżona.

Zuzaja67

User

Wysłany: Wczoraj 10:31   Re: Prezent dla kobiety

Z racji tego, że jestem bardzo wrażliwą i sentymentalną osobą, zawsze najbardziej doceniam prezenty, które ktoś wykonał dla mnie własnoręcznie. W zeszłym tygodniu świętowałam swoje trzydzieste urodziny, z tej okazji moja siostra wykonała dla mnie piękną, unikatową kartkę urodzinową, która zdobi teraz moje biurko w pracy. Siostra do tego stopnia zaangażowała się w ten projekt, że specjalnie zakupiła nawet różnokształtne wykrojniki do scrapbookingu . Uroczy ananas oraz słodka babeczka wycięte z kolorowego papieru, od razu podbiły moje serce. :-D

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com