Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-11-19, 10:02   

zoska0 napisa³/a:

Niestety większość z nas jeszcze nie zarabia dużo, więc i na prezenty zawsze brakuje- przynajmniej te, które by się chciało wręczyć najbliższym. Ostatnio wpadłam na taki pomysł, że właśnie, żeby nie wydawać zbyt dużo kasy, a ucieszyć, to mamie zamierzam kupić takie kwiaty balkonowe. Na pewno mama się ucieszy!


Tak! Kwiaty balkonowe to świetny wybór! Szczególnie w grudniu.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

piccolo

User


Do³±czy³: 29 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-29, 19:33   

Ja od zeszłego roku przerzuciłam się na vouchery. Wybieram jakiś wyjątkowy prezent dla rodziców, chłopaka i przyjaciółki. Staram się odkładać na prezenty od października, ale różnie z tym bywa :P. W tym roku wybrałam dla przyjaciółki voucher na warsztaty z ceramiki. Zastanawiam się nad rodzicami, czy kupić jeden voucher dla dwojga (np. kolacja) czy dwa oddzielne.
 

bajka

Stały User


Do³±czy³: 11 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-11-30, 09:57   

Myślę, że takie vouchery to fajna sprawa o ile dobrze znamy obdarowywaną osobę i wiemy co lubi. Ja póki co mam prezenty swoim dzieciom, młodszy dostanie klocki lego, a starszy kostkę do tableta.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-11-30, 12:50   

Tak na szybko wymyśliłam, że siostrze kupię otwarty bilet samolotowy, żeby mogła mnie nareszcie odwiedzić. Brakuje mi tylko pomysłu na brata, tak więc poczytam Wasze wypowiedzi, a nuż coś mi się spodoba. :D
_________________
meow
 

bajka

Stały User


Do³±czy³: 11 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-12-04, 12:46   

Taki otwarty bilet to fajny prezent :) Dobrze czasami jest poczytać pomysły innych osób.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-12-07, 12:06   

bajka napisa³/a:

Taki otwarty bilet to fajny prezent :)


*uj, nie kupiłam w końcu. Nie mogłam jakoś znaleźć takiej oferty na stronie linii lotniczych, z których korzystam. :<
_________________
meow
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-12-10, 16:18   

Jestem do tego stopnia egoistyczną świnią, że sobie nawet prezenty kupuję.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Darita  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 12 Gru 2015

   

Wys³any: 2015-12-12, 21:24   

Nie mam jeszcze prezentów dla większości osób z rodziny, jestem tym faktem przerażona :P
_________________
pozdrawiam ciepło :)
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-12-12, 22:47   

Ja dopiero zbieram finanse do kupy :) i dopiero koło wtorku - środku zacznę zakupowy szał dla rodziny oraz znajomych
 

bajka

Stały User


Do³±czy³: 11 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-12-16, 16:51   

ja już mam w zasadzie wszystko kupione, nigdy też nie kupuje w tym czasie nic przez Internet bo obawiam się, że nie dojdzie w czas ;)
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-12-16, 22:54   

Prezenty kupiłam ze dwa tygodnie temu. Od tej pory walczę z poszukiwaniem pudła, kuriera, wszystkiego. Dlaczego to jest takie drogie :<
_________________
meow
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-12-24, 16:45   

Mamie kupiłam kubek, na którym po wlaniu gorącego napoju pokazuje się napis "Kochanej mamie" oraz podgrzewacz do kubków na usb. Tata dostanie podkładkę w kształcie sztabki złota. Mam jeszcze prezent dla babci - lampkę zakładaną na książkę, ale tak wyszło, że babci nie będzie na święta. Prezent zatem wręczę przy innej okazji.
 

arendelka  

User

arendelka


Do³±czy³a: 03 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-03, 18:42   

Ja dzieciakom kupiłam Belle, Arielke, Anne i Elze z olafem i kolorowanki. Trochę zabawek dostały w tym roku. Dla rodzinki też nie miałam problemów z zakupem prezentów. ¯ałuję tylko, że nie zamówiłam kolczyków dla mamy. Bardzo jej się podoba biżuteria artystyczna z http://pl.icoalyou.com/ więc byłaby zadowolona. Niedługo dzień babci i chyba je w końcu zamówię :)
 

Sasza_555

User


Do³±czy³: 17 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-30, 08:35   

Ja ostatnio na święta kupiłam mojej małej kuzynce lalkę księżniczkę, która wydaje z siebie dźwięki tutaj możecie ją sobie zobaczyć: http://www.urwis.pl/lalki-i-akcesoria/bobasy/lalki-natalia/artyk-lalka-natalia-ksiezniczka-ciemno-roz moim zdaniem prezent idealny dla małego dziecka (mała ma 2,5 roku) i na pewno się spodoba. Dlatego jeśli ktoś nie ma pomysłu na prezent to polecam.
 

Mateero  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 30 Sty 2017

Sk±d: WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2017-01-30, 12:36   

W tym roku wyjątkowo miałem ochotę kupować wsyzstkim prezenty więc kto mi na myśl przyszedł to coś dostał. :) Duża przyjemność sprawić komuś przyjemność.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com