Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

ahrik

Stały User

Wysłany: 2017-12-20, 11:42   

Muriq napisał/a:

Całkiem fajny, ale chyba bardzo oklepany. Każdy facet by na to wpadł. Może coś bardziej oryginalnego jak taki zestaw militaria.pl/odziez/nakrycia_glowy/chusty/original_buff_c1640.xml?product_name=contigo&wkm=Slider&kr=contigo-buff ?

myślisz że kobiety teraz noszą takie buffy ? bardziej to chyba jakieś grube szaliki czy kominy

Muriq napisał/a:

W sumie to żadna różnica czy amator czy profesjonalista. Sprzęt jest z najwyższej półki i jest odpowiedni dla każdego. Jeszcze fajnym dodatkiem może być etui do takiego narzędzia. W militaria widziałem kiedyś takowe.

coś takiego ? militaria pl/leatherman/etui_leatherman_premium_4_10_cm_931016_p6312.xml widziałam że victorinox też ma swoje etui

Muriq napisał/a:

Co taki długopis w sobie ma, ze jest "taktyczny"? Oprócz funkcji pisania

militaria pl/umarex/dlugopis_taktyczny_umarex_perfecta_tp_iii_led_2_1992_p86258.xml w opisie się dowiesz no i nie kosztuje 2-3 zł tylko troszkę więcej :D

Stakkira

User

Wysłany: 2017-12-23, 20:45   

ahrik napisał/a:

myślisz że kobiety teraz noszą takie buffy ? bardziej to chyba jakieś grube szaliki czy kominy

myślę, ze znajdą się takie które je noszą :) nie wszystkie kobiety są fankami wysokich szpilek i szminek, zna takie co by mogły cały dzien taplac sie w błocie i biegac po lesie :D poa tym buffy sa termoaktywne wiec fajnie chronia nasze gardła ,a zimą te z merino super grzeją :)

ahrik napisał/a:

coś takiego ? militaria pl/leatherman/etui_leatherman_premium_4_10_cm_931016_p6312.xml widziałam że victorinox też ma swoje etui

Serio ktos uzywa takich etiu ? czy to bardziej bajer dla kolekcjonerów?

ahrik napisał/a:

militaria pl/umarex/dlugopis_taktyczny_umarex_perfecta_tp_iii_led_2_1992_p86258.xml w opisie się dowiesz no i nie kosztuje 2-3 zł tylko troszkę więcej :D

ciekawa jestem czy ten zbijak do szyb faktycznie działa i czy ktokolwiek kiedykolwiek próbował go uzywac w taki sposób :D

ahrik

Stały User

Wysłany: 2017-12-27, 15:59   

Stakkira napisał/a:

myślę, ze znajdą się takie które je noszą :) nie wszystkie kobiety są fankami wysokich szpilek i szminek, zna takie co by mogły cały dzien taplac sie w błocie i biegac po lesie :D poa tym buffy sa termoaktywne wiec fajnie chronia nasze gardła ,a zimą te z merino super grzeją :)

merino ? to jakiś specjalny materiał ?

Stakkira napisał/a:

Serio ktos uzywa takich etiu ? czy to bardziej bajer dla kolekcjonerów?

a czemu nie ? w sumie żeby nic się nie rysowało to idealnie pasje :D

Stakkira napisał/a:

ciekawa jestem czy ten zbijak do szyb faktycznie działa i czy ktokolwiek kiedykolwiek próbował go uzywac w taki sposób :D

może jak był jakiś wypadek gdzie trzeba było wybić szybę, w sumie tak samo jeszcze nikogo nie widziałam żeby nosił pistolet do samooborny przy sobie

tostermarcin

User

Imię: Marcin

Wysłany: 2018-03-29, 17:55   

ahrik napisał/a:

merino ? to jakiś specjalny materiał ?

merino to najcieplejszy materiał. Teraz to kupowanie czegoś z merino przyda się chyba dopiero w przyszłym sezonie ;p

ahrik napisał/a:

a czemu nie ? w sumie żeby nic się nie rysowało to idealnie pasje :D

to nie chodzi o to, żeby się nie rysowało tylko o to, żeby móc przypiąć do paska i nie nosić tego w kieszeni. Wątpie aby użytkownicy multitooli mieli bzika na punkcie rys na nim

ahrik napisał/a:

może jak był jakiś wypadek gdzie trzeba było wybić szybę, w sumie tak samo jeszcze nikogo nie widziałam żeby nosił pistolet do samooborny przy sobie

pistolety do samoobrony to chyba tylko takie gazowe bo przecież nie wolno używać broni nawet do samoobrony u nas

bloomy00

User

Wysłany: 2018-04-27, 13:32   

Jeśli chodzi o prezenty dla dzieciaków, przeważnie kupuje im komplety ciuchów :) Nowa piżamka, śpioszki, kombinezony itd. Mam super stronę, z której zamawiałam już stylowe ubrania dla dzieci. Kto powiedział że dzieci nie mogą być ubrane w nowoczesny sposób? :)

Natan11

User

Wysłany: 2018-10-06, 19:16   

Może dobrym pomysłem będzie pyszna kawa z https://www.bogactwokaw.pl/ Każdy znajdzie cos dla siebie.

agagro  

User

Imię: Aga

Wysłany: 2018-10-17, 09:41   

Ja tam dla ojca zawsze kupuję jakieś książki historyczne bo jest wielkim fanem, dla matki to najlepiej zawsze jakieś kosmetyki lub wizyta w SPA itp. Dla młodszego brata zawsze ze starszym bratem składamy się na gry na Playstation a dla starszego brata to różnie. Jako, że on jest muzyk to bardzo często są to jakieś struny do gitary lub inne akcesoria

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?

Imię: Ola

Wysłany: 2018-10-17, 10:59   

W mojej rodzinie od pewnego czasu nie ma zwyczaju dawania sobie prezentów. Kupujemy sobie nawzajem słodycze i każdy zadowolony :) prezenty kupuję w sumie tylko swojemu chłopakowi i przyjaciółkom. A tu to różnie, perfumy, jakaś gra, fajny kosmetyk...

zestawywroclaw

User

Wysłany: 2018-11-14, 13:39   

U mnie tak samo z tym, że my kupujemy kosze świąteczne z słodyczami i jakimś dobrym alkoholem :D więc potem jest co pić :)

nina22

User

Wysłany: 2018-11-23, 13:22   

Ja ostatnio wpadłam na fajny pomysł prezentu dla siostry, mama pytała mnie co kupić itd, ma 8 lat, więc ciężko wpaść na oryginalny prezent, wybrałyśmy model do sklejania o taki https://revell.com.pl/modele-do-sklejania/zestawy-upominkowe/royal-swedish-warship--vasa-,art,7442.html mi też się w sumie podoba, bo ładnie wygląda i na pewno na półce też się będzie prezentował dobrze :-D :-)

Karina87

User

Wysłany: 2018-11-28, 13:52   

W zeszłym roku kupiłam mojej mamie na święta piękny obrus wysokiej jakości, który posiadał urocze, subtelne zdobienie. Polecam Ci zwróci uwagę zwłaszcza na nowoczesne obrusy , które zakupisz w licznych sklepach internetowych w bardzo okazyjnych cenach. :-) Bardzo dobrym wyborem będzie również obrus dwustronny, który daje nam możliwość szybkiej zmiany aranżacji kuchni.

Nina5

User

Ostrzeżeń:
 6/3/6

Wysłany: 2018-11-30, 13:15   

Najlepszy prezent to najlepsza kawa. Najlepsza tylko z https://www.bogactwokaw.pl/kawa-jamajka Smaczna i aromatyczna. Świezo palona każdego dnia.

martinbuz

User

Wysłany: 2018-12-06, 07:53   

no ja to mam ten sam problem
uzgodniliśmy wspólnie, że nic nie będziemy wymyślać w tym roku, ale jednak zawsze coś sobie kupujemy z dziewczyną
to już razem ósme święta, więc problem jest ogromny.......

Prawdopodobnie zamówie coś z tej stronki:
https://www.megakoszulki.pl

Jeszcze tylko nie wiem co. Czy koszulkę czy może kubeczek z jakimś ciekawszym napisem.

grysikowa

User

Imię: Maryla

Wysłany: 2018-12-08, 13:47   

Kompletuję prezenty dla dzieciaków w rodzinie, a mam ich trochę do obdarowania rozstrzął wieku od 4 do 11 lat, na toysrus jest dużo promocji na zabawki https://toysrus.pl/tematy/swiateczne-promocje,kategorie kupiłam lego, dobble i jeszcze szukam zabawek dla dziewczynek

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com