Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: slow | 2009-10-12, 16:24

Autor

Wiadomo¶æ

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-25, 11:22   

A mi się wydaje, że pani była rzecznik "teletubiś" po prostu chce zwiększyć przyrost naturalny w Polsce :]
A sam pomysł to taki nie wypał jak tama osoba, która go wymyśliła.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-04-25, 13:16   

Pani rzecznik pewnie nie ma dzieci w wieku 20lat, a sama zapomniała jak wtedy hormony szaleją.
Dzieciaki jak będą chciały i tak sie bedą bzykać.
¦wietny pomysł z tymi prezerwatywami od 18 roku życia, jeżeli chcą więcej wydawać na becikowe i budować znacznie większą liczbe domów samotnej matki.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Alexis  

Mega wymiatacz

Księżniczka huligan



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-25, 20:43   

Rushoffa_Barbusia napisa³/a:

Można sobie małego zalepić plasteliną i też jest git!



Pomysłowe. Modeliną sobie zaklej...
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-25, 21:18   

A ja bez trudu kupiłem kilka razy prezerwatywy. Nawet nie wiedziałem że ktoś mi może nie sprzedać...
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

Avro  

Stały User


ImiÄ™: asd

Wiek: 35

Do³±czy³: 19 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-25, 21:46   

Moim zdaniem głupota z tym ograniczeniem. Czemu to ma służyć? Jaki jest w tym sens? Jeżeli ktoś będzie chciał to zrobić to i tak to zrobi, a poprzez brak zabezpieczenia tylko zwiększa się ryzyko wpadki. Prezerwatywy to najłatwiejszy do zdobycia środek antykoncepcji i jeżeli wprowadzić to ograniczenie to jedynie zwiększy się ilość niechcianych ciąż. Chociaż i tak jeżeli nie kupi się tego w Rossmannie to w innym miejscu...
 

KacperX

Stały User


Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-04-25, 22:13   

Słyszałem o tej sprawie w radiu. Przygotowywana jest ustawa, która zabroni nieletnim kupować prezerwatywy, a niepełnoletnie kobiety do ginekologa będą mogły chodzić tylko w obecności opiekuna prawnego... Zawsze może być veto ;)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-25, 22:22   

KacperX napisa³/a:

a niepełnoletnie kobiety do ginekologa będą mogły chodzić tylko w obecności opiekuna prawnego



Tak też jest teraz. ¯aden ginekolog zgodnie z prawem nie może dziewczynie niepełnoletniej przepisać środki antykoncepcyjne.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2009-04-26, 08:48   

Mizantrop napisa³/a:

KacperX napisał/a:
a niepełnoletnie kobiety do ginekologa będą mogły chodzić tylko w obecności opiekuna prawnego


Tak też jest teraz.



nie jest, nie musisz iść do ginekologa z prawnym opiekunem
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 09:04   

lola napisa³/a:

nie jest, nie musisz iść do ginekologa z prawnym opiekunem



Ale ginekolog ma prawo odmówić przepisania środków antykoncepcyjnych i po prosić o przyjście z osobą dorosłą.
Choć to zależy o jakiej niepełnoletności mówimy czy 14 - letniej czy 17 - letniej dziewczynie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2009-04-26, 09:06   

Mizantrop napisa³/a:

Choć to zależy o jakiej niepełnoletności mówimy czy 14 - letniej czy 17 - letniej dziewczynie.


no co do tego się zgadzam... po prosty wcześniej pisałeś o nieletnich więc chciałam raczej sprostować ;)
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Cy¦  

Mega wymiatacz

S.M.O.K



ImiÄ™: CyÅ›

Wiek: 73

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

Sk±d: wzi±æ kasê na piwo?

   

Wys³any: 2009-04-26, 12:18   

KacperX napisa³/a:

Przygotowywana jest ustawa, która zabroni nieletnim kupować prezerwatywy, a niepełnoletnie kobiety do ginekologa będą mogły chodzić tylko w obecności opiekuna prawnego...



Wiesz, jakoś z miesiąc temu poszłam do ginekologa i mi stwierdził, że muszę przyjść z pełnoletnim prawnym opiekunem...

Co do prezerwatyw - niektórzy młodzi (jak np. ja ^^) są rozsądni i się nie sekszą bez zabezpieczenia. Nawet jeśli wprowadzą to, że gumki wszędzie będą sprzedawać od 18 lat, to zawsze się znajdzie kolega/koleżanka który/a te 18 ma i kupi.
N/c dla ich inteligencji, brawo, tak trzymać.
A za becikowe by się nie wypłacili.
_________________

Moje maleństwo <3
 

rasta.dzabcia  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 26 Kwi 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-04-26, 18:55   

tak a przy tej naszej polskiej popieprzonej "młodzieży"
to dobry pomysł.
jeżeli chcemy więcej 13-latek w ciąży rzecz jasna.
 

puppet8

User


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 20:39   

coraz czesciej wydaje mi sie ze ten polski rzad jest zalosny.. we wszystkich krajach na zachodzie propaguja antykoncepcje i ucza zasad planowania rodziny a u nas ani nie moga sie bezpiecznie kochac.. kwestia aborcji to juz w ogole zamienia sie w tabu.. :-o
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 21:35   

ale żenada :F
pfff !!

rasta.dzabcia napisa³/a:

to dobry pomysł.
jeżeli chcemy więcej 13-latek w ciąży rzecz jasna.



otóż to !!
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 21:40   

Nastolatki i tak czy siak będę się kochać, a co najgorsze zaczynają w coraz młodszym wieku.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com