Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Cadi96  

Stały User

..Vampire..



ImiÄ™: Claudia

Do³±czy³a: 07 Mar 2009

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2009-04-03, 15:15   

Nikogo nie nabrałam ani nikt mnie nie nabrał [!][!]
_________________
`Człowiek jest wielki, nie przez to,co ma,
lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada,
lecz przez to czym dzieli siÄ™ z innymi!
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-04-03, 16:16   

z tym końcem świata, moja sąsiadka to się tak wkręciła, że już wszystkim rozpowiedziała, zaczęła się ze światem żegnać, a tu jej łaskawie ktoś powiedział wreszcie, że to taki dzień jest.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-05, 17:44   

Na wycieczce szkolnej do Warszawy całą klasą wkręcaliśmy takiego jednego Kubę (którego oczywiście wszyscy bardzo lubią). Nawet nauczycielka była w to wmieszana.
Zadaniem paru osób było zajęcie i przetrzymanie Kuby na jakieś pół godziny, przez co jedna z dziewczyn wyjęła w schronisku drzwi z zawiasów. ;P Inne dziewczyny zwabiły go do pokoju jedzeniem (nie było trudno) i zamknęły drzwi od środka na klucz, po czym nie pozwoliły wyjść. Mimo to wcale się nie zorientował, że coś jest nie tak.
Następnie, kiedy już wszystko było gotowe, Kuba wszedł do pokoju który dzielił z resztą chłopaków. Weszła wychowawczyni, bo ona grała kluczową rolę w całym przedstawieniu. Zaczęła żartobliwe narzekać, że mają w pokoju okropny bałagan i odgarnęła ręką poduszkę z łóżka Kuby, a tam... skręty. ;P Pierwszą reakcją było zdziwienie, później niedowierzanie, mnóstwo pytań i chłodna ocena sytuacji. Zaraz potem zagroziła długą i poważną rozmową oraz natychamistowym poinformowaniem rodziców. ^^ Jeszcze nigdy nie widziałam jej tak ''zdenerwowanej'' i ''srogiej''.

To był jednak jedyny Prima Aprilisowy żart w którym brałam udział, a mnie nikt nie nabrał (nawet nie próbował). A szkoda.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com