Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

WierzÄ…cy

User


Do³±czy³: 25 Lip 2018

   

Wys³any: 2018-07-25, 15:20   Problem osobisty

Witam wszystkich. Potrzebuje porady. Mam 19 lat i 2 tygodnie temu poznałem kumpla na internecie. Odrazu zaczeliśmy sie dogadywać i w sumie moge z ręką na sercu powiedzieć że nigdy w życiu nie poznałem osoby aż tak bardzo podobnej do mnie. Mamy indendyczne poglądy indentycznie patrzymy na świat normalnie jak brat bliźniak. Ostatnio powiedział mi jak pisaliśmy na mesengerze że chciałby mnie zobaczyć w realu "bo jestem taki za*ebisty" i zaproponował mi wyjazd w bieszczady na ok 7 dni. Bedziemy w lesie i spali w namiotach. Po za mną i nim beda jeszcze 5 jego koleżanek. Zapowaida sie ciekawie 2 facetów i 5 dziwewczyn :P ale wiem tylko jak ma na imie. Twierdzi że ma 19 lat ale. Na fb tej informacji nie ma bo powiedział że chroni prywatność. Zdjęciami też sie nie wymienialiśmy bo stwierdził że bedziemy mieli niespodzianke jak sie zobaczymy. Ponad to cały czas prawi mi komplementy typu nigdy takiego jak ty nie poznałem. Jesteśmy bardzo do siebie podobni itp. Do Bieszczad ma 300 km. Co robić jechać z nim czy mu odmówić? Bo kilka rzeczy mnie nie pokoi :(
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2018-07-25, 15:30   

Zanim pojedziesz z nim gdziekolwiek, spotkajcie się na bezpiecznym dla Ciebie gruncie. Zaproś go na kawę, piwo czy cokolwiek. Wiem, że wydaje Ci się, że wiesz o nim wszystko, ale realia są takie, że nie wiesz o nim nic. Najgłupsze co możesz zrobić to jechać Bóg wie gdzie, z Bóg wie kim, Bóg wie po co. Tym bardziej, że wasze intencję mogą być różne.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-07-25, 15:46   

O nienie. Na pewno nigdzie z nim nie jedź tak o, w ciemno. W internecie można być każdym i można mówić wszystko. Jak radzi Lady Virgin, najpierw spotkaj się z nim na neutralnym gruncie. Jeśli nie będzie chciał się spotkać przed tym wyjazdem to odpuść, bo może to być oszust (najmniej niebezpieczne) albo Bóg wie kto.

Zresztą podejrzane to wszystko, nie sądzisz? Brak zdjęć... I zaproszenie pod namioty, w głuszę. Trzeba być bardzo ostrożnym w takiej sytuacji.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-07-25, 16:17   Re: Problem osobisty

WierzÄ…cy napisa³/a:

Witam wszystkich. Potrzebuje porady. Mam 19 lat i 2 tygodnie temu poznałem kumpla na internecie. Odrazu zaczeliśmy sie dogadywać i w sumie moge z ręką na sercu powiedzieć że nigdy w życiu nie poznałem osoby aż tak bardzo podobnej do mnie. Mamy indendyczne poglądy indentycznie patrzymy na świat normalnie jak brat bliźniak. Ostatnio powiedział mi jak pisaliśmy na mesengerze że chciałby mnie zobaczyć w realu "bo jestem taki zaje****" i zaproponował mi wyjazd w bieszczady na ok 7 dni. Bedziemy w lesie i spali w namiotach. Po za mną i nim beda jeszcze 5 jego koleżanek. Zapowaida sie ciekawie 2 facetów i 5 dziwewczyn :P ale wiem tylko jak ma na imie. Twierdzi że ma 19 lat ale. Na fb tej informacji nie ma bo powiedział że chroni prywatność. Zdjęciami też sie nie wymienialiśmy bo stwierdził że bedziemy mieli niespodzianke jak sie zobaczymy. Ponad to cały czas prawi mi komplementy typu nigdy takiego jak ty nie poznałem. Jesteśmy bardzo do siebie podobni itp. Do Bieszczad ma 300 km. Co robić jechać z nim czy mu odmówić? Bo kilka rzeczy mnie nie pokoi :(



Masz 19 lat, a chcesz popełnić błąd jak małe dziecko, które nie wie co dobre, a co złe. Nie znasz chłopaka ( o ile to jest w ogóle chłopak, a nie jakiś stary pedofil) a chcesz jechać z nim na 7 dni i to tak daleko? w dodatku pod namioty, nie wiadomo ile jest w tym prawdy, bo to, że on pisze jeszcze o kilku osobach które mają niby jechać to wg mnie blef a w dodatku 2 chłopaków i 5 dziewczyn ,czy to nie wydaje Ci się szyte grubymi nićmi? Pomyśl, zastanów się najpierw zanim zrobisz coś głupiego. Bo to co chcesz zrobić mądre nie jest.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2018-07-25, 17:37   

Malolatka - Błagam przestań w ten sposób cytować.
metalmummy Ty to widzisz i nie grzmisz?
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-07-25, 18:30   

Odnosi się do autora co w tym złego ? W tym cytacie ? :-|

Posłuchaj się porad koleżanek dobrze mówią ;)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-07-25, 19:01   

acoo123, Chodzi o to, że pisząc w tym temacie odnosi się właśnie do postu autora, to chyba oczywiste.
Malolatka, chyba zdajesz sobie z tego sprawÄ™? ;)

Autorze, to brzmi jak zaproszenie na własne zabójstwo.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2018-07-28, 13:43   

Ale to śmierdzi! Masakra... trzymaj się z daleka od typa.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2018-07-28, 21:43   

metalmummy napisa³/a:



Autorze, to brzmi jak zaproszenie na własne zabójstwo.



Tak samo pomyślałam.
Generalnie podpisuję się obiema rękami pod powyższymi radami, aby mocno uważać na typka.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-07-29, 11:17   

Mam nadzieję, że dasz znać jaką podjąłeś decyzję, ale mam też tę nadzieję, że jednak rozsądną.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-07-29, 14:09   

To jego sprawa ile błędów w życiu popełni. Co jak co ale gdybys widzial jego zdj i wiedzial jak sie nazywa to na luzie czemu nie moglbys pojechac.
 

WierzÄ…cy

User


Do³±czy³: 25 Lip 2018

   

Wys³any: 2018-07-30, 17:46   

Macie racje. Przemyślałem to wszystko i zrezygnowałem z tego wyjazdu w bieszczady. Zostaje na chacie. Dzięki
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com