Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

R@cz3k  

User

Carpe Diem


Wiek: 32

Do³±czy³: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-19, 23:33   Problem

Witam serdecznie wszystkich. To mój pierwszy post ale forum przeglądam już dość długo. Ale nie o tym...
Mam problem. Jestem z dziewczyną, jest ode mnie młodsza o rok i 3 miesiące, ma 15lat. Poznaliśmy się w internecie przez moją byłą i tak jakoś się zapoznaliśmy. Jestem z nią od lipca ale tak na poważne zaczeliśmy się spotykać całkiem niedawno. Niestety moim zdanie coś jest nie tak. Niewiem jak to opisać.... Trzy tygodnie temu zmarła jej ciocia z którą była związana. I w tym momencie stworzyła się w niej chyba jakaś blokada, bo to co zaczeło się w naszym związku rozwijać nagle zaczeło się cofać. Ostatnim razem jak u niej byłem dała mi podświadomie do zrozumienia, że mam już sobie iść bo podobno jest późno (była godz. 17.00), że już nie wspomne, że nasz kontakty ograniczają się do wspólnej rozmowy czy "wspólnym patrzeniem się w monitor, nie mówiąc już choćby o przytulaniu czy pocałunku o którym niemamowy. Może ktoś spotkał się z czymś takim a może wie o co chodzi. Pozdrawiami liczę na waszą pomoc.
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-19, 23:47   

się dziwisz? ludzie różnie reagują na śmierć bliskich
_________________
JakbyNikt LoVV
 

R@cz3k  

User

Carpe Diem


Wiek: 32

Do³±czy³: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-19, 23:51   

No ja wiem że śmierć i te sprawy.
Może inaczej..
Zanim to się stało sytuacja wyglądała niewiele inaczej z tą różnicą, że po prostu ze mną rozmawiała, była otwarta ale tak jakbyśmy byli przyjaciółmi a nie parą. Po śmierci jej cioci zauważa mnie tylko gdy czuje się samotna.
 

Dociadotka

User

Toiowo



Do³±czy³: 03 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-20, 15:59   

Musisz powiedzieć jej że jesteś przy nie jej (i pokazać), że zawsze może na ciebie liczyć. I poprostu przeczekać, ona musi niestety swoje wycierpieć a twoim zadaniem jest ją wspierać. Czas leczy rany.
 

ewelinax  

User


ImiÄ™: Ewelina.

Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Gru 2008

Sk±d: Szczecin.

   

Wys³any: 2008-12-22, 22:58   

Pogadaj z nią szczerze, ale nie naskakuj na nią. Musisz zrozumieć, że każdy przeżywa śmierć bliskich.
 

SkateBoy  

User



ImiÄ™: Emil

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Gru 2008

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2008-12-23, 20:34   

Kurde kolego...musisz pokazac jej ze jestes po jej stronie i ze w tobie moze znaleźc oparcie...Musisz ty pierwszy wyjść do niej z inicjatywa..zwiazek polega na wspólnej rozmowie. zaufaniu..porozmawiaj z nia szczerze... o tym wszystkim co sie wydarzyło w jej w zyciu...mozesz troszke przycisnac ja do sciany podczas tej rozmowy tylko nie za bardzo...
pomyśl troszke...
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-12-24, 01:48   

¦mierć bliskiej osoby to potężny cios. Musisz zrozumieć jej zachowanie. Poza tym, jej zachowanie przed tą tragedią, może sugerować, że jeszcze się nie przywiązała tak mocno do Ciebie. Ludzie w różnym tempie się otwierają wobec innych.
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2008-12-24, 12:50   

Porozmawiaj z dziewczyną szczerze i spokojnie. Uświadom Jej, że zawsze będziesz obok i że zawsze może liczyć na Twoją pomoc. Straciła bliską sercu osobę, pogrążyła się w smutku i jeszcze nie pogodziła się ze śmiercią cioci... Po prostu bądź - chłopak jest również przyjacielem (nie możesz Jej obwiniać za to, że ma problem, nie naciskaj jeśli nie ma ochoty na pocałunki,czy przytulania) !!!
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com