Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-13, 16:02   Problem z dziewczynÄ…

Witam wszystkich.
Mam problem z dziewczyną tak jak większość mężczyzn.Może przejdę do konkretów.
Otóż tak poznałem kilka lat temu nieśmiałą dziewczynę ,cichą. Podszedłem zagadałem wymieniliśmy się numerami telefonu.Na początku nie byłem nią zainteresowany zbytnio chciałem ją tylko poznać. Pisaliśmy ze sobą zwierzała mi się ze swoich trosk.Coraz częściej pisaliśmy do siebie. Uczucie rosło którego nie czułem. Byłem tylko jej. Rozmawiała praktycznie tylko ze mną z nikim więcej z męskiego grona w moim otoczeniu wręcz ich spławiała.
Zleciały dwa lata,zaczeła rozmawiać z innymi i powoli mnie to irytowało ale nie zwracałem na to uwagi ponieważ nic wielkiego do niej nie czułem. Później kontakt się urwał przestaliśmy pisać, rozmawiać. Po kilku miesiącach się wkurzyłem i zagadałem do niej o co chodzi ? Powiedziała mi że dowiedziała się że chodzę z inną dziewczyną. Naprostowałem całą sytuację wytłumaczyłem jak było że to nie prawda itd. Powróciły rozmowy flirty itd. Z znowu zaczeła rozmawiać innymi noi mnie szlag trafia ale nadal z nią rozmawiam. Kiedyś nie wytrzymałem, kolega wyszedł z pokoju zostawił telefon i sprawdziłem co oni tam piszą. I zobaczyłem że opisuje niektóre fragmenty naszych prywatnych rozmów które no chyba nie powinny wyjść na jaw nieprawdaż ? Czy się mylę ? Pisze do mnie jakby nic się nie stało. Co w tej sytuacji mam zrobić ?

zmieniłam nazwę tematu bo był nieregulaminowy
//mm
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-10-13, 17:03   

acoo123, Ile ona ma lat ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2017-10-13, 17:05   

Tak jak fragmenty rozmów nie powinny wyjść na światło dzienne, tak Ty nie powinieneś przeglądać telefonu kolegi.
Poza tym powinieneś wiedzieć co konkretnie tam opisywała, być może prosiła kolegę o jakieś zdanie na temat o którym rozmawialiście... Ciężko mi powiedzieć, bo nie wiem czego to dotyczyło. Gdyby rozpowiadala coś o czym nie powinna to bardzo nie ładnie...
Porozmawiaj z niÄ….
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-10-13, 17:07   

Cytat:

może prosiła kolegę o jakieś zdanie na temat o którym rozmawialiście...


Jak jest taka nudziara to na pewno :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-13, 18:47   

Ma 17 lat tyle co ja. Wątpię żeby to było pytanie o zadanie domowe.

Edit: Opowiedziała koledze wszystko z rozmowy w której zapraszałem ją na lunch.

[ Dodano: 2017-10-13, 18:54 ]

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

może prosiła kolegę o jakieś zdanie na temat o którym rozmawialiście...


Jak jest taka nudziara to na pewno :-D



Nie jest nudziarą :-D .Umie sprawić że mężczyzna czasami nie wie co odpowiedzieć.
 

kotekmagellanek  

User


Do³±czy³a: 30 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-10-14, 10:41   

Porozmawiaj z nią na spokojnie, szczerze. Wypadałoby żebyście wiedzieli co do siebie czujecie i na czym stoicie bo takie zabawy typu raz cie lubie a raz nie nie mają większego sensu.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-14, 13:51   

kotekmagellanek napisa³/a:

Porozmawiaj z nią na spokojnie, szczerze. Wypadałoby żebyście wiedzieli co do siebie czujecie i na czym stoicie bo takie zabawy typu raz cie lubie a raz nie nie mają większego sensu.



Właśnie ale jak ja mam z nią rozmawiać? Świadomość że może się tylko mną bawić doprowadza mnie do szału.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-10-14, 14:31   

No ale skoro nie jesteście razem to co to za perypetie?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-14, 14:50   

metalmummy napisa³/a:

No ale skoro nie jesteście razem to co to za perypetie?



No właśnie nie jesteśmy razem. Wiem czujemy coś do siebie bo rozmawiamy flirtujemy ze sobą jak byśmy byli razem. Jeżeli jej uczucia do mnie są prawdziwe to łączy nas bardzo wielka przyjaźń a nawet coś więcej. Wiem że to głupie nie jestem z nią a się przejmuję ale ... się chyba w niej zakochałem.
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2017-10-14, 21:13   

kotekmagellanek napisa³/a:

Porozmawiaj z nią na spokojnie, szczerze. Wypadałoby żebyście wiedzieli co do siebie czujecie i na czym stoicie bo takie zabawy typu raz cie lubie a raz nie nie mają większego sensu.



Popieram, takie zabawy nie mają sensu :-/ Wóz albo przewóz, powiedz jej co myślisz i tyle.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-14, 21:21   

AT4 napisa³/a:

kotekmagellanek napisa³/a:

Porozmawiaj z nią na spokojnie, szczerze. Wypadałoby żebyście wiedzieli co do siebie czujecie i na czym stoicie bo takie zabawy typu raz cie lubie a raz nie nie mają większego sensu.



Popieram, takie zabawy nie mają sensu :-/ Wóz albo przewóz, powiedz jej co myślisz i tyle.



Porozmawiam... zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziękuję za doradę wszystkim Pozdrawiam. :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com