Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

fic

User


Do³±czy³: 29 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-29, 20:42   Problem z dziewczyna

Pare lat temu poznalem dziewczyne i sie w niej zakochalem lecz nie o niej bede opowiadal. Zakochalem sie w niej i zrobil bym wszystko by ze mna byla nawet dobrze mi szlo kiedy musialem wyjechac do anglii. Nie moglem wytrzymac rozlaki a oparcie mialem tylko w mojej naj lepszej przyjaciolce. Po roku czasu przyjechalem na wakacje do mojego rodzinnego miasta. Moja przyjaciolka zaprosila mnie na pare wspanialych imprez na ktorych rowniez byla ta moja niby "wybranka" cos probowalem lecz nie wychodzilo i nie wychodzilo. Zalamalem sie. Moja przyjaciolka wciaz powtarzala "znajdziesz inna" i bylo widac po niej ze cos sugerowala a przyjaciele powtarzali "nie jest tego warta". Wiec dalem sobie spokoj. Wkrotce po tym ztarzeniu zaczelem sie coraz czesciej spotykac z moja naj lepsza przyjaciolka robila mi czasem sniadania chodzilismy nad wode pilismy razem piwo oraz wodke. Az wkoncu sie poklucilismy ze strasznie glupiego powodu ktory byl taki ze nie chciala ze nie poszla ze mna na piwo bo przyszly po nia kolezanki. Wkrotce potem poszedlem na dyskoteke z przyjacielem. Spozywalem piwo po czym podeszla jej kolezanka i poprosila mnie o rozmowe na ktora sie zgodzilem gadalem z nia dosc dlugo i Ona zapytala sie mnie dlaczego sie na nia gniewam ja wyjasnilem jej wszystko po czy stanowczo sie zapieralem ze sie z nia nie pogodze po czym jej najlepsza przyjaciolka opdarla "ale Ona Cie Kocha" zamilklem po czym poszedlem to odreagowac na parkiecie.Poszedlem troche potanczyc na parkiet i nagle jakis koles spytal sie mnie czy ze z nim zatancze odparlem "spie***** geju" a On na to do kolegi potrzymaj mi piwo i zaczelismy sie bic w srodku parkietu trzeba przyznac byl dwa razy wiekszy ale jakos mnie to nie ruszalo. I "wpadla" Ona odciagala mnie od niego a nim zajela sie juz ochrona. Zaczelem z nia tanczyc i rozgladalem sie dookola by nie dostac od tylu w leb. Nagle poczulem jak Ona wsuwa mi jezyk do ust wiec wiec rowniez postapilem tak samo. Potem wrocilismy z dyskoteki i siedzielismy na lawce pod jej domem i jeszcze pare razy doszlo do pocalunku dosc dlugiego. Spytalem sie Jej czy chce ze mna byc Ona zapytala czy tamta poprzednia juz nic nie znaczy dla mnie oczywiscie odpowiedzialem ze nie. I sie zgodzila. Bylem naj szczesliwszym czlowiekiem na swiecie znalazlem dziewczyne ktora pokochalemi ktora jak myslalem kochala mnie. Po dwoch szczesliwych dniach zwiazku Ona powiedziala "Nie mozemy byc razem poniewaz znamy i przyjaznimy sie od dziecinstwa" nie wiedzialem co robic Ona powiedziala to i tak po prostu sobie poszla. Plakalem po chwili zobaczylem jak ktos siada na lawce kolo mnie nie wiedzialem kto to poniewaz mialem spuszczona glowe a z oczu lecialy mi lzy. Tajemniczym przybyszem okazal sie jej brat ktory wlasnie wracal od kolegi. Spytal sie mnie co sie stalo opowiedzialem mu o i wszystkim i powiedzialem ze chce sie zabic po czym on powiedzial ze musi isc na chwile do domu. Poszedl zaczol ja wyzywac i powiedzial ze jest cytuje "*****" Ona pozalila sie mamie. Nastepnie przyszedl spowrotem na lawke i powiedzial chodz poszlismy wypilem pare piw i nalewke i jakos dotarlem do domu. Nastepnego dnia przyszedl i powiedzial ze ma cos specjalnego. I pokazal mi bialy proszek. Ktorym okazal sie tak zwany "siupa" wszyscy mam nadzieje wiedza o co chodzi. Oczywiscie skozystalem. I od tamtej pory codziennie pale siejeczke(marichuane) pije rozne alkochole nawet takie strasznie tanie i zajezdzajace siarka. I sporadycznie trafi sie "siupa". Nie wiem co robic. Niewiem czy da sie jakos jeszcze to uratowac. Naprawde chce z nia byc i zrobil bym wszystko ale niewiem jak. Dla niej nawet moglbym zostac w Polsce na stale. Lecz Ona nie chce ze mna byc. Niewiem co teraz. Pomocy Prosze
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-09-29, 20:48   

Następny kolega nieszczęśliwie zakochany, który opuści to forum zaraz po paru odpowiedziach.

Nie chcę z tobą być to raczej nie będzie, na siłę nic nie zrobisz.

Po drugie sam zobacz co z siebie zrobiłeś. Nie chcę Cię dołować ale weź się w garść żuć te gówna którymi sie trujesz a jakoś to będzie.
_________________

 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-09-29, 20:55   

Racja, weź się w garść!
 

Dżepetka  

User



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Wrz 2008

Sk±d: okolice Rzeszowa

   

Wys³any: 2008-09-30, 19:15   

Hmm... Przedewszystkim nie powinieneś się załamywać z tego powodu. Znajdziesz predzej czy później inna która ją zastąpi, ale muszisz skończyć z używakami. Pomyśl nad tym.... Jeżeli będziesz ćpał itd. są małe szanse na znalezienie prawdziwej miłośći...
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-01, 00:30   

Kyrie eleison.
Po pierwsze, naucz się pisać. Momentami aż razi po oczach jak się patrzy na błędy.
A teraz przejdę do rzeczy. Najpierw dziewczyna. Nie chce z Tobą być, więc daj sobie spokój. Chociaż byś latał za nią jak piesek nic nie zrobisz. Byłeś z nią tylko 2 dni, więc nie masz co panikować. Ludzie po latach związku się rozstają, to jest dopiero koszmar. A tak poza niespełnionymi marzeniami, nie ma większych problemów. Musisz nauczyć się radzić z takimi sytuacjami, bo długo nie pociągniesz. Poza tą panną jest masa innych ciekawych dziewczyn, ale także i zajęć. I nie gadaj głupot, że nic więcej nie chcesz, bo znajdziesz sobie coś na pewno. Ale nie wtedy gdy będziesz siedział i płakał nad sobą. Kolejna sprawa - ćpanie. Już pomijając fakt, że jako ćpun żadnej dziewczyny nie znajdziesz, to jeszcze zniszczysz sobie zdrowie. Widać, że jesteś słaby, zatem łatwo wpadniesz w nałóg. Jak teraz nie przestaniesz sobie używać, to wkrótce wylądujesz na odwyku. Dragi to poważna sprawa. Lepiej tam się nie pchać. Więc uciekaj jak najprędzej. Poza tym, to nie jest rozwiązanie. Co prawda gdy jesteś na haju, jest fajnie. Ale po jakimś czasie regularnego ćpania, objawiają się problemy z psychiką. Od nerwicy przez depresję po schizofrenię. A nie sądzę byś chciał siedzieć w szpitalu psychiatrycznym i zajadać psychotropy, bo nie jest to przyjemna sprawa. Zatem jak najszybciej odstaw to, bo skończysz fatalnie. Musisz być twardy a nie miękki. Gdy czujesz, że sobie nie radzisz, to zamiast polegać na jakimś dziwnym towarzystwie które Cię w dragi wciąga, przejdź się do psychologa. Na pewno bardziej pomoże niż ćpanie. Podnieś się i bądź silny! Nie możesz życia ograniczać do jednej osoby, bo je zmarnujesz! ¯yj dalej. Zajmij się sobą. A wszystko się ułoży.
 

Oxy

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-23, 13:59   

Nie gadajcie że dragi są takie złe bez przesady ale tani alkohol jest zły ;]
Dragi dragami ale jak się chce porządną dziewczyne to trzeba odstawić i nie mówcie że to ciężko zrobić bo tak nie jest chyba że ktoś jest bardziej baba niż facet


pozdro

[ Dodano: 2008-10-23, 14:01 ]
jeszcze dodam że ćpanie na smutki źle się może skończyć ale nie przy prochu i trawie ;]
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-10-23, 15:19   

Oxy napisa³/a:

jeszcze dodam że ćpanie na smutki źle się może skończyć ale nie przy prochu i trawie ;]



A ja dodam ,że to właśnie jest najgorsze wyjście. Dziś w szkole była u nas jakaś tam od uzależnień i szkoda gadać...

Ogólnie dowiedziałem się ,że w większości dragów sprzedawanych na mieście jest trutka dla szczurów i inne gó**a
_________________

 

Oxy

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-23, 16:39   

takie wykłady w szkole na ten temat mają na celu odstraszyć uczniów i niekoniecznie są zgodne z prawdą
ale jakość dragów w dzisiejszych czasach jest coraz gorsza i to każdy Ci powie niestety :/
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-23, 16:49   

Oxy napisa³/a:

takie wykłady w szkole na ten temat mają na celu odstraszyć uczniów i niekoniecznie są zgodne z prawdą
ale jakość dragów w dzisiejszych czasach jest coraz gorsza i to każdy Ci powie niestety :/



Wcale nie niestety. Bardzo dobrze, że tek się dzieje.
Domyślam się Oxy, że używasz tego, jeżeli tak tego bronisz i tak Ci żal, ze spada jakoś.
Ale jaką tu widzisz jakoś? Czym się różni jedno świństwo od drugiego ?
 

Oxy

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-23, 16:52   

raczej czym się różni jedno od tego samego np. dwa lata temu nie wspominając o dalszej przeszłości
niema porównania :/
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-23, 17:06   

Cytat:

raczej czym się różni jedno od tego samego np. dwa lata temu nie wspominając o dalszej przeszłości
niema porównania :/



Prawie nic nie rozumiem z tej Twojej "wypowiedzi".
 

Oxy

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-23, 17:17   

bo młody jesteś chodzi o to że dzisiejsze dragi są słabsze od tych co były dawniej
odpowiednikiem 1 grama np.nosa jast teraz 3-4 gramy ale dalej za tą samą kase dla zwykłego obywatela (bo wiadomo im lepsze znajomości tym taniej np. z 30 zł jak dla Ciebie ktoś kumaty ma za około 10 )
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-23, 17:33   

Oxy napisa³/a:

bo młody jesteś



Nie młody, to Ty nie potrafisz poprawnie sformułować swojej wypowiedzi.
W tym sensie nic z niej nie rozumiałem.

Chciałem poinformować, że w języku polskim znajdą się polskie znaki oraz znaki interpunkcyjne.

I skończmy dyskusje na temat tego badziewia, bo to nie ten temat. Jak chcesz o tym pogadać załóż nowy.
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-10-23, 17:33   

Kiedyś w marihuanie było 5% THC, a dziś 30-40%. No bardzo ciekawe...
_________________

 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-23, 19:06   

Szczerze? Mam to w du**e co jest w narkotykach. Nie wydaje mi się, żeby to była poszukiwana przeze mnie (i nie tylko) tematyka do dyskusji.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com