Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

19krystian19

User


Doczy: 13 Sty 2014

   

Wysany: 2014-01-13, 00:40   Problem z odrostami

Witam drodzy forumowicze potrzebuje waszej porady a zatem obecnie mam 19 lat ale jak miałem z 15 to zaczełem golić miejsca wokół sutków , ponieważ tylko tam mi rosło i to bardzo dziwnie wyglądało i ogólnie mam duże owłosienie i z tego powodu kiedyś się ze mnie śmiali , wiem byłem głupi( młody ) że to goliłem ale zrobiłem to dla świętego spokoju , ale teraz gdy włosy zaczeły gęsto rosnąć też na klacie , nie mogę tam golić bo to dziwnie wygląda chciałem to jakoś unormować ale się nie da od tego golenia odrastają brzydkie czarne twarde włosy niepodobne do innych i tu pytanie jak je unormować aby wyglądały jak inne stosować tam jakieś kremy czy coś może ktoś miał podobny problem :mrgreen:
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Doczya: 18 Lis 2013

Skd: Jelenia Góra

   

Wysany: 2014-01-13, 02:18   

generalnie to działa tak, że im częściej golisz włos tym ten staje się twardszy i gęstszy. czy da się na to jakoś poradzić? fotodepilacja, chyba jedyna możliwość, o kremach nic mi nie wiadomo.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj się.
 

Sansi  

Wymiatacz

Misfit



Wiek: 30

Doczya: 12 Lis 2013

   

Wysany: 2014-01-13, 11:20   

są kremy wybielające włosy myślę, że jak je nałożysz na 2-3 minuty zamiast na 8 jak radzą to delikatnie zmienisz ich kolor... Coś takiego w swojej ofercie ma Sally Hansen, ale teraz trudniej dostać produkty z podobnej serii
_________________
Jeśli potrafisz o tym marzyć, to potrafisz także tego dokonać
Walt Disney
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-01-14, 12:30   

Dlaczego nie możesz golić? :-o To najprostsza metoda, do tego mniej będziesz pachniał po wysiłku fizycznym.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2014-01-14, 13:49   

Ja tam się jaram owłosioną klatą.
No ale skoro Ciebie nie za bardzo, to wydepiluj ją woskiem. Poboli, ale efekt utrzyma się dłuższej, a włoski osłabną.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2014-01-14, 18:15   

Po co golić klatę? ¯eby wyglądać jak 10-latek albo pedał?
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-01-14, 19:43   

Ech. Teraz, to jak facet cokolwiek ze sobą robi, to od razu pedał. Niedługo w ogóle nie będzie można z domu wyjść, bo:
a) feministki na dzień dobry oskarżą nas o próbę gwałtu,
b) genderyści zarzucą nam, że nie wybieramy świadomie płci,
c) nie będzie takiego stroju, który nie byłby jednocześnie ładny i pedalski.
Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi...
http://www.youtube.com/re...=seksmisja&sm=3
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com