Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:39

Autor

Wiadomo¶æ

Smutny_obserwator  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 01 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-02-10, 13:56   Problem z opcjÄ… szukaj.

Znalazłem kilka dość uciążliwych błędów.
1. Gdy wpiszemy jakieś hasło w szukajce np.: "problem opcja szukaj" i zaznaczymy, aby wyniki były wyświetlane jako posty, to bardzo dużo postów nie zawiera ani jednego hasła kluczowego. Nie wiadomo, czemu szukajka je wyszukała.
2. Gdy w wynikach wyszukiwania przejdziemy do np. 2 strony wyników, naszym oczom ukaże się komunikat "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów."
Ten komunikat nie pokazuje się tylko na pierwszej stronie wyników.
3. Tak jak wyżej, z tą różnicą, że owy błąd wyświetla się w opcji "pokaż wszystkie posty użytkownika".
PS. Mogę prosić o zmianę nicku na "Obserwator"?
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2012-02-10, 14:21   

Masz skórkę w kolorze zielonym czy kawa z mlekiem?
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2012-02-10, 14:28   

Smutny_obserwator napisa³/a:

1. Gdy wpiszemy jakieś hasło w szukajce np.: "problem opcja szukaj" i zaznaczymy, aby wyniki były wyświetlane jako posty, to bardzo dużo postów nie zawiera ani jednego hasła kluczowego. Nie wiadomo, czemu szukajka je wyszukała.



Zwróć uwagę jeszcze, że standardowo ustawione jest "Przeszukaj tytuł, opis i tekst wiadomości". Jeśli u góry zaznaczyłeś "Szukaj któregokolwiek słowa lub wyrażenia" to wystarczy, że jedno z wyszukiwanych słów pojawi się w tych miejscach i wyszukiwarka je wyświetli. Czyli zawierając słowo "problem" jest tego na prawdę dużo. :)

Smutny_obserwator napisa³/a:

2. Gdy w wynikach wyszukiwania przejdziemy do np. 2 strony wyników, naszym oczom ukaże się komunikat "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów."
Ten komunikat nie pokazuje się tylko na pierwszej stronie wyników.
3. Tak jak wyżej, z tą różnicą, że owy błąd wyświetla się w opcji "pokaż wszystkie posty użytkownika".



U mnie wszystko jest ok. Dobrze by było, żeby inni użytkownicy się wypowiedzieli.
Edit: Rzeczywiście, przy wyborze opcji "Pokaż wyniki jako: Posty" jest taki problem i to na obu stylach. Zobaczymy czy da się coś z tym zrobić.

Smutny_obserwator napisa³/a:

PS. Mogę prosić o zmianę nicku na "Obserwator"?



Nie zmieniamy nicków użytkownikom.
 

Ostatnio zmieniony przez eM 2012-02-10, 14:33, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2012-02-10, 14:32   

przy jednej ze skórek przeglądarka wcale nie działa co już zgłaszałem vialinkowi.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2012-02-10, 14:34   

U mnie działa na obu tak samo.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2012-02-10, 14:36   

To chyba, że coś naprawił. Bo swojego czasu mnie nie działała opcja szukaj i musiałem zmienić skórkę.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2012-02-10, 14:38   

Hm no nie wiem nic o tym nawet. Jak możesz to sprawdź teraz. :-)
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2012-02-10, 14:50   

Mnie nadal nie działa na skórce emlodzi. Natomiast skórka szpak bez problemu.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Smutny_obserwator  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 01 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-02-10, 14:58   

Isair napisa³/a:

Masz skórkę w kolorze zielonym czy kawa z mlekiem?


Szpak.
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2012-02-10, 21:04   

A mi opcja "Szukaj" działa wzoro tylko wystarczy na spokojnie wpisać dane wyrażenie I ustawić daną opcje do wyszukiwania :-)
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

Smutny_obserwator  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 01 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-02-10, 21:37   

Znalazłem następny błąd, chociaż nie tak uciążliwy.
Gdy kliknę "pokaż swoje posty" przy każdym wyniku jest znaczek, czy ktoś napisał coś nowego i jeszcze w tego nie przeczytałem lub też jego brak. Czasem ten znaczek się zacina (mimo, że nową wypowiedź już czytałem, to nadal jest ona oznaczona jako nieprzeczytana).
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-02-10, 21:53   

Smutny_obserwator napisa³/a:

Czasem ten znaczek się zacina (mimo, że nową wypowiedź już czytałem, to nadal jest ona oznaczona jako nieprzeczytana).


Również miałam z tym problem. Ale wczoraj wpadłam przypadkowo na prostą i logiczną odpowiedź. Jeżeli nieprzeczytane posty znajdują się nie tylko na ostatniej stronie, to należy także otworzyć wcześniejszą i sprawdzić, czy tam również są nieprzeczytane posty.

No, nie ma za co.

[ Dodano: 2012-02-10, 21:55 ]
Wówczas "ten znaczek przestanie się zacinać".
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com