Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

kekkan

User


Doł±czył: 07 Cze 2012

   

Wysłany: 2012-06-07, 08:22   Problem z podaniem do szkoĹ‚y Ĺ›redniej

Witam,
mam problem ze złożeniem podania do liceum. wydrukowano nam je 28maja, w poniedzialek. mialam je zaniesc do liceum, ale nieoczekiwanie mialam pogrzeb w innym miescie i nie bylo mnie kilka dni. poszlam zlozyc podanie w ten poniedzialek i okazalo sie, ze musze donieść badania bo mam na liście napisane liceum ogolnoksztalcace i technikum, niestety w szkole o badaniach nas NIKT nie poinformował. wczoraj, caly dzien stalam w wojewodzkim osrodku medycyny pracy, bylo kilkaset osob i zamkneli mi gabinet przed nosem po 8-godzinnym czekaniu. dzisiaj jest swieto, wiec WOMP oczywiscie zamkniety, jutro tez. Potem weekend. A w poniedziałek ostateczny termin składania podań. Nie wyrobie się z badaniami i tym samym nie złoże podania. Co robić?!
 

Vanir  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doł±czyła: 14 PaĽ 2010

   

Wysłany: 2012-06-07, 10:49   

Nie wierzę że nikt was o badaniach poinformował. Zawsze, gdzieś jest podana takowa informacja. Na ulotce czy coś.
A co mamy zrobić? Musisz iść w poniedziałek i czekać.

OgĂłlnie mam wraĹĽenie, ĹĽe bardzo naciÄ…gasz fakty.
_________________
Rozbieraj mnie powoli,
ze wstydu,
uprzedzeń,
doświadczeń,
do samej miłości
aĹĽ BĂłg wstrzyma oddech...
 

Combustible  

User



Doł±czyła: 07 Cze 2012

   

Wysłany: 2012-06-07, 15:20   

Jeśli nikt w szkole nie poinformował o konieczności zrobienia badań, to naprawdę bardzo dziwne... Ale skoro faktycznie to prawda, to na przykład na stronie technikum taka informacja powinna znajdować się już na 100%
 

mich_k3  

Wymiatacz



Wiek: 28

Doł±czył: 02 Lis 2009

   

Wysłany: 2012-06-09, 16:15   

Ciężka sprawa. Moja rada jest taka, żebyś zrobiła dwie wersje podań. Na jednej tak jak masz teraz, a na drugiej bez tego technikum, żeby nie były wymagane te badania. Jeśli w poniedziałek uda ci się zrobić te badania, to zaniesiesz to z tym technikum, a jeśli nie to wtedy zaniesiesz drugą wersje podania. Chyba nic innego ci nie pozostaje.
_________________
http://innervoices.pl/ ///Zapraszam
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com