Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

XYZ_

User


Do³±czy³: 20 Mar 2018

   

Wys³any: 2018-04-21, 18:43   Problem z przyjacielem.

Od dwóch lat chodzę do klasy z moim najlepszym kolegą. Jak to znajomi gadaliśmy sobie o dziewczynach i innych sprawach. Od Roku wiedział że podoba mi się taka jedna panienka, gdy o tym się dowiedział od razu powiedział mi że on ją zna. W rzeczywistości bawił się z nią raz za dziecka. Po jakimś czasie gadali sobie tylko "Cześć" nic więcej. Ja podbijałem do tej dziewczyny i jakieś małe rezultaty odnosiłem. Jakieś dwa/trzy tygodnie temu zaprosiłem ją na 18-nastkę, zgodziła się z czego byłem bardzo usatysfakcjonowany. Wspominała mi że wybiera się ona do kuzyna również na 18 ale nic poza tym. Dzień po tym TEN mój kolega powiedział mi że ona zaprosiła go ze sobą bo to też jego jakiś znajomy. Ja oczywiście nie miałem nic przeciwko skoro "niby" się z tym kuzynem znał. Od tego czasu wszystko się zaczęło zmieniać, KOLEGA pisał z nią ale powiedział mi że jakieś tam krótkie rozmowy to były. Tydzień temu przyjaciółka powiedziała mi że widziała jak on z nią pisze i wysyła słodkie minki a mi mówił że z nią nie pisze. Ta dziewczyna zaczęła mnie unikać a kolega również. Rozmawiałem z nim póki co na spokojnie lecz nic z tej rozmowy nie wyszło, dalej zaprzeczał. Już miałem zamiar wyjaśnić tą sprawę w inny sposób lecz inny znajomy mnie od tego odwodził. Ani ja ani on nie gadamy do siebie, co mam dalej z tym problemem robić?
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2018-04-21, 19:06   

Nic, a czego oczekujesz?
_________________
 

XYZ_

User


Do³±czy³: 20 Mar 2018

   

Wys³any: 2018-04-21, 21:33   

Jednak był to mój najlepszy kumpel... A poza tym nie wyobrażam sobie chodzenia jeszcze 2 lata z nim do klasy i nie gadanie do siebie.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-04-21, 21:42   

A6ekAK napisa³/a:

Nic, a czego oczekujesz?



Zakochał się prawdopodobnie bo zależy mu na babce i przyjaźni a ty się pytasz czego on oczekuje xD.

Typowa rywalizacja. Co możesz zrobić ? Najłatwiej zostawić to w cholerę czemu nie.
A możesz też walczyć albo o przyjaźń albo o babkę. Mam nadzieje że wiesz co mam na myśli.

[ Dodano: 2018-04-21, 21:43 ]

XYZ_ napisa³/a:

Jednak był to mój najlepszy kumpel... A poza tym nie wyobrażam sobie chodzenia jeszcze 2 lata z nim do klasy i nie gadanie do siebie.



To trudne. Proste podstawowe pytanie zależy ci na babce ?
 

XYZ_

User


Do³±czy³: 20 Mar 2018

   

Wys³any: 2018-04-22, 15:44   

Zależało mi, do niedawna... Teraz widząc jaką robiła mi nadzieję i teraz olała to ciężko żeby mi już zależało.
Najgorsze to że nie wiem jak pogadać z kumplem bo kłótnia o dziewczynę to głupota.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-04-23, 09:24   

XYZ_ napisa³/a:

Najgorsze to że nie wiem jak pogadać z kumplem bo kłótnia o dziewczynę to głupota.



Prawda.

Normalnie tak jak kiedyś gadaj z nim i życz im powodzenia skoro nie chciała ciebie tylko jego to miej wywalone.
Nie zależy ci ? Bardzo dobrze, świetnie. Nie przejmuj się tym. Pokaż jej że lata ci koło wentla ona i wolisz inne xD po prostu.
 

XYZ_

User


Do³±czy³: 20 Mar 2018

   

Wys³any: 2018-04-23, 14:29   

Dzięki wielkie za odpowiedź. Może coś z tego wyjdzie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com