Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

endless_summer.  

User

endless_summer.


Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-08-26, 21:31   problem z wÄ…grami.

witam!
błagam, potrzebuję pomocy!
hm, więc chodzi o moją twarz, a dokładnie o uciążliwe wągrasy, których nie mogę się pozbyć. :(
możecie mi poradzić jakiś dobry tonik lub krem, lub cokolwiek?
oczywiście nie oczekuję żadnych cudów, ale może ktoś zna produkt, który skutecznie zmniejsza pory albo całkiem je usuwa? wiem, że mogę udać się z tym do kosmetyczki, ale podobno jest to długi zabieg i dość bolesny, a ja wolałabym, przynajmniej na razie próbować pozbyć się tego sama.
z góry dziękuję za pomoc i przepraszam, jeżeli ten problem już tu zaistniał, niestety nie chcę mi się przeglądać wszystkich postów. :-D
pozdrawiam!
 

canberra  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-27, 00:31   

Kiedyś były takie 'plastry' które naklejało się na nos, brodę, czoło itp., nawilżało wodą i to twardniało na taki jakby gips. Trzeba było odczekać jakiś czas i potem to zdjąć. Wyłaziły wszystkie wągry, włoski z twarzy i w ogóle. Normalnie na tym plasterku powstawał taki jakby las, bo to wszystko sterczało. Tylko nie wiem czy to w Polsce dalej jest. Przejdź się zapytać do apteki. Ja za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jak to się nazywało, ani jak wyglądało.
_________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu.
 

CiociaSamoDobro  

Mega wymiatacz

sarcasm-fluent



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Lis 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-08-27, 16:56   

kup sobie tonik oczyszczajacy przeciw wagrom z clean&clear (o taki, taki: http://nokautimg1.pl/p-00...grom-200ml.jpg) i uzywaj reularnie. Mysle, ze powinien pomoc.
_________________
"Act like a lady, think like a boss."
 

Armbomb  

Stały User



Do³±czy³: 02 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-08-27, 18:34   

Ja polecam te plastry na nos. Kupisz w aptece (nie każdej) lub na allegro (tam są).
_________________
¯yj chwilą. ¯yj teraźniejszością i nie patrz za siebie. Po prostu żyj, abyś nigdy niczego nie żałował.
 

anika  

User

anika



Wiek: 27

Do³±czy³a: 21 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-27, 20:57   

ja jestem ogromną fanka olejku pichtowego- jakiś czas temu przeglądając różne blogi trafiłam na przepis na tonik z olejku i petroleum. Na początku efekty były minimalne, lecz teraz, po dłuższym stosowaniu praktycznie nie mam żadnych niedoskonałości.
_________________
Non, Je ne regrette rien.
 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Kacper

Do³±czy³: 24 Gru 2010

Sk±d: Radzi±dz

   

Wys³any: 2012-08-27, 22:11   

Mimo, że jestem facetem to się tutaj udzielę :wstyd:
Polecam kosmetyki z kwasami BHA, jest tylko jeden rodzaj tego kwasu - kwas salicylowy. Działa podobnie jak kwasy AHA czyli złuszcza, pomaga w odbudowie bla bla bla. Jest spokrewniony z aspiryną, oznacza to, że ma podobne właściwości np. pomaga w gojeniu się skóry etc. Najistotniejsze jest jednak to, że jest rozpuszczalny w tłuszczach. Czyli przenika przez warstwę sebum w głąb skóry i oczyszcza pory. Wnika nawet do mieszków włosowych (pomaga w leczeniu trądziku) i przyczynia się do regulacji pracy gruczołów łojowych.

:wstyd:
 

Planta  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 26

Do³±czy³a: 04 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-05, 21:51   

Też mam ten problem i szczerze powiem, ze stosowałam już chyba milion sposobów i żaden nie pomógł skutecznie, spróbuję jeszcze tych plastrów na nos, a jak nie podziała to idę do kosmetyczki. Po prostu się nie opłaca kupować kremów, pilingów za 20 - 30 zł. które mi praktycznie nie pomagają, w każdym razie różnica jest minimalna,
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2012-09-06, 16:08   

Polecam wysuszajÄ…cÄ… maseczkÄ™ przeciw wÄ…grom z kwasem salicylowym np. z oriflame. I peeling z tej samej serii. PomagajÄ… :)
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-09-06, 22:41   

anika napisa³/a:

ja jestem ogromnÄ… fanka olejku pichtowego


O też stosowałam i nawet pomagało, to była chyba jedyna rzecz która chociaż trochę pomagała na wągry. Wszelkie linie kosmetyków z drogerii stały się dla mnie stratą pieniędzy - zero efektów, chociaż wiem że wszystkiego nie próbowałam. W każdym razie, po olejku było lepiej. Plastry działają doraźne, wyciągają wągry chociaż mi zawsze i tak trochę na nosie zostawało.
 

juliett  

User


Do³±czy³a: 27 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-02-25, 08:44   

plastry są ok, nalepiej myj twarz zimną woda i n stosuj specjalne mydlo do buzi, myjac ciepla wodą rozszerzas pory, ćwicz tez, cwiczenia pomagają wypocić toksyny etc. stosuj pilingi, powjnno pomóc
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lilia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 19 Lip 2012

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-02-25, 20:04   

Możesz sama sobie takie plasterki zrobić - z żelatyny i mleka. Chyba że jesteś weganką, to odpada. W każdym razie tutaj link: http://youtu.be/X34-vLnmZPw . Raz zrobiłam sobie taki plasterek, ale powiem, że szału nie było. Jednak jeden raz nie przesądza sprawy, bo mogłam zbyt krótko trzymać lub coś pomieszać. (:
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

Karolina00  

User

Karolina


ImiÄ™: Karolina

Wiek: 38

Do³±czy³a: 04 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-04, 10:31   

Cześć. Prawda jest taka, aby pozbyć się wągrów trzeba zająć się tym problemem całościowo. Sam tonik, sam kremik, samo cokolwiek nie zadziała. Sama stosowałam wybiórcze preparaty i nic mi to nie dało.
Nie mniej jednak po kilku latach poszukiwań znalazłam sobie serię kosmetyków które na mnie działają i które pozwoliły mi skutecznie pozbyć się tych czarnych kropek. Generalnie całą kurację oparłam na tych kosmetykach http://suple.me/29-anty-tradzik Ale ważna była całą kuracja, nie bezsensowne stosowanie owych preparatów.
W kolejnych postach postaram się opisać całą sekwencję jak ja to robiłam - bo to jest w sumie najważniejsze.

[ Dodano: 2013-03-04, 14:24 ]
No nie wiem czy w aptece tak doradzą, co wybrać. Apteki dostają towar od firm farmaceutycznych no i muszą go sprzedać, więc ja nie jestem taka ufna co do doradzania w aptece.
Kosmetyczka jeśli śledzi to co jest dostępne i skuteczne na rynku - to owszem doradzi skutecznie.
Aby pozbyć się tego problemu musimy dogłębnie poznać nasze ciało, to co mu dostarczamy a czego nie.
Zdaję sobie również sprawę, że bez długotrwałego testowania tego co działa nie obejdzie się. Ja dopiero po kilku latach znalazłam preparaty z których w 100% jestem zadowolona. Zachęcam aby poczytać sobie o tych kosmetykach. http://suple.me/29-anty-tradzik
A czy skorzystacie to wasza już sprawa, ja do niczego nie namawiam, i nie mówię że to jedyny skuteczny środek.
Pozdrawiam :-)
 

toliveimeanfigh

User


Do³±czy³: 18 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-22, 19:38   

Odradzam kosmetyczkę. Też miałam z tym problem, w zasadzie to nadal go mam, bo walczę już drugi rok, próbowałam wszystkiego i nic. Byłam już na granicy wytrzymałości, pomimo wszystkiego poszłam. ¦rednio bolało, nie było aż tak źle, jednak efekt trwał ok.6/7 dni + pierwsze dwa moja twarz była cała czerwona i spuchnięta. Później wągrów pojawiło się jeszcze więcej i nic. Poddałam się, mają nade mną przewagę. Nie wiem czego jeszcze nie próbowałam. Wszelakie produkty kosmetyczne, domowe sposoby, nic. Stwierdziłam, że tak już musi być.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com