Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

pitrek  

User

Wysłany: 2021-03-12, 09:00   Problem z wytryskiem

Witam mam 18 lat .Mam problem z wytryskiem i to chyba do?? du?y. A wi?c na pocz?tku gdy dochodzi?o do kontaktu bardzo szybko si? podnieca?em i stosunek z mojej strony trwa? góra 1 min. Ze 3 razy zdarzy?o si? tak ?e moja partnerka dochodzi?a pierwsza a ja nie mog?em. Próbowa?a wtedy zadowoli? mnie inaczej lecz te? nie wychodzi?o. Nast?pnie stosunek si? nie zmieni? ja szybko dochodzi?em. Par? razy próbowali?my tak ?e ona mnie najpierw zadowala po czym dochodzi?o do sexu. Pocz?tkowo by?o fajnie lecz pó?niej dochodzi?em po 2 razy lub po tym jak mnie zadowoli?a nie mia?em ju? si? na sex(nie podnieca?o to mnie). Od pewnego czasu moje podniecenie jest tak silne ?e jeszcze do niczego nie dojdzie a ja ju? ko?cz? podczas gry wst?pnej i to na samym pocz?tku. Mam cz?ste wzwody lecz to by?o od samego pocz?tku. Nie wiem co robi?. Chcia?bym czerpa? rado?? z sexu i chcia?bym by moja partnerka by?a zadowolona.

dreszczyk

User

Imię: dreszczyk

Wysłany: 2021-03-15, 08:28   

Jeste? m?ody. Powiem Ci,?e takie problemy s? do?? popularne w tym wieku. Proponowa?bym si? nie stresowa? ale skorzysta? z dobrodziejstw wynalazków na przedwczesny wytrysk. Polecam na przyk?ad:
masturbacj? przed stosunkiem
prezerwatyw? opó?niaj?c? wytrysk
oraz najlepszy moim zdaniem ?rodek: chusteczki OC Wipes. Z tego co wiem to dost?pne s? do kupienia jedynie przez internet ale maja bardzo skuteczne dzia?anie. Sprawiaj?, ?e mo?esz o wiele lepiej si? kontrolowa?.

berli

User

Wysłany: 2021-03-16, 07:33   

Masturbowanie si? przed stosunkiem? NIe wiem czy to najlepszy pomys?. Przecie? pó?niej atmosfera mo?e si???. Je?eli chodzi o ?rodki przed?u?aj?ce stosunek, to tak. S? jeszcze prezerwatywy ze specjalnym ?rodkiem przed?u?aj?cym stosunek. Te chusteczki te? s? dobre. Mog? jeszcze poleci? orgasm control - wyst?puje w w ?elu, spray i w tabletkach. Równie skuteczne.

Kazamate

User

Wysłany: 2021-03-16, 08:13   

Jeste? m?odym ch?opakiem.Przedwczesny wytrysk w tym wieku to norma. Jest kilka sposobow na to aby go opó?ni?:
prezerwatywy
chusteczki OC Wipes - do zamówiena przez internet . U?ywasz przed stosunkiem oraz zyskujesz wi?ksz? kontrol?
?ele oraz tabletki Orgasm control - jest to zio?owy ?rodek, suplement tak wi?c nie musisz si? martwi?,ze Ci zaszkodzi bo nie ma takiej opcji a zbiera bardzo pozytywne opinie na forach dla facetów.

dariazaw

User

Imię: dariazaw

Wysłany: 2021-03-17, 08:03   

Te

pitrek  

User

Wysłany: 2021-03-17, 10:38   

Prezerwatywy przed

jupil

Nowy

Wysłany: 2021-04-28, 09:27