Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶ć

1anp  

Stały User


Doł±czyła: 06 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-24, 22:06   problemm;>

Mam chłopaka, który sie bardzo starał, aby być ze mną ..
więc tak .. chodzimy jakieś 2 tyg .. No oczywiscie wszędzie chodzimy razem ..
Ale dowiedziałam się od mojej przyjaciółki która sie w nim bujała i nadal buja ..
no to dowiedziałam sie od niej że mój chłopak spędza z nią sylwestra ..
Nie gadam z nim od tamtej pory bo ona mi o tym powieedziała dopiero w niedziele a on wyjechał do rodziny na święta ..
wkurzyłam sie bardzo zadzwoniłam do niego i gadałam z nim o tym a on powiedział ze to prawda gdyż ze mną nie chce nigdzie iść bo rozmawiałam na jednej z przerw z jego kumplem i się zapytałam go co robi w sylwestra .. Powiedziałam mu że z nami koniec chociaż nie chce tego bo bardzo go lubie a nawet kocham i nie chce go stracić ale to nie jest w porządku.
Zadzwonił dzisiaj rano do mnie i złożył mi życzenia i przeprosił .. Powiedział że musi iść z Izą na sylwestra..
Nie wiem co mam myślec .. i wql nie wiem co robić..
prosze pomóżcie
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Doł±czyła: 23 Gru 2008

Sk±d: ciepÂłe kraje ;-)

   

Wysłany: 2008-12-24, 22:13   

Nie rozumiem... jesteście razem, a On będzie szalał w sylwestrową noc z inną panną??? I z tego co napisałaś On tylko stwierdził, że MUSI iść z Izą na Sylwestra :( dlaczego nie podał Ci konkretnych powodów??
Uważam, że dobrze zrobiłaś zrywając z Nim... co to za chłopak, który nie ma czasu dla własnej dziewczyny :/
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 20 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-24, 22:18   

oj dziewczyno, coś Ty sobie za ścierwo znalazła?
Jesteście razem, a on nie chce iść z Tobą na sylwka, bo na pzrerwie gadałaś z jakimś kolesiem? no haaaalooo
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

ÂŻyje bez brudnopisu.
 

laven  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 26 Lip 2008

   

Wysłany: 2008-12-25, 01:59   

2 tygodnie to nawet nie zdąrzyło nic konkretnego się rozwinąć. Jesteś jego dziewczyną a idzie na sylwestra z inną, bo z Tobą nie chce? Przecież to jest śmieszne. Jasne, nie zawracaj sobie nim głowy. Dobrze, że zerwałaś.
 

Ona_K  

User


Imię: Kaśka

Wiek: 30

Doł±czyła: 24 Gru 2008

Sk±d: Z nienacka :P

   

Wysłany: 2008-12-25, 14:48   

laven napisał/a:

Przecież to jest śmieszne. Jasne, nie zawracaj sobie nim głowy. Dobrze, że zerwałaś.

Zgadzam się jak najbardziej, ja się az roześmiałam. 2 tygodnie to krótki czas, więc pewnie nie będziesz żałowała, że zerwałaś. Znajdziesz lepszego, a znim przeciez dalej możesz się kumplowac :)
_________________

 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com