Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:35

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-06-16, 09:23   

A czego uczy notoryczne poprawianie osób, które popełniają błędy? Jeżeli ma to się jedynie przełożyć na zadowolenie naszego poczucia estetyki, to dajcie sobie spokój. Jeżeli jednak wam zależy na czymś więcej niż randze oraz ciągłym poprawianiu postów, zorganizujcie kurs poprawnej pisowni.
_________________
Drugs&hugs.
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 23:32   

Dla mnie to trochę dziwne mieszkać w Polsce być Polakiem a nie umieć pisać po polsku,np jak ktoś piszę "muwisz" zamiast mówisz to aż krew zalewa wstyd,Jak ktoś ma nasz język znać jak sami Polacy go nie znają. Nie wszyscy aby nie obrażać reszty ale to jest strasznie irytujące jak dla mnie
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-06-17, 08:46   

Hetman1999, daruj sobie. Przed chwilą właśnie poprawiałam Twoje "pomorze".
Dlatego radzę wszystkim wpierw zacząć od siebie, a następnie poprawiać innych.
_________________
Drugs&hugs.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-06-17, 12:17   

slow napisa³/a:

Hetman1999, daruj sobie. Przed chwilą właśnie poprawiałam Twoje "pomorze".
Dlatego radzę wszystkim wpierw zacząć od siebie, a następnie poprawiać innych.


Muszę się z tym zgodzić. Osobiście robię często błędy. Wstydzę się tego. Staram się poprawiać. Dużo czytam by poprawić swoją ortografię, ale czasem nie wychodzi. Od robienia błędów człowiek nie przestaje być Polakiem.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-17, 12:28   

slow napisa³/a:

Hetman1999, daruj sobie. Przed chwilą właśnie poprawiałam Twoje "pomorze".
Dlatego radzę wszystkim wpierw zacząć od siebie, a następnie poprawiać innych.



To rzeczywiście zrobiłem dużo błędów ;/ każdemu może się zdarzyć
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-06-17, 12:56   

Hetman1999 napisa³/a:

Dla mnie to trochę dziwne mieszkać w Polsce być Polakiem a nie umieć pisać po polsku,np jak ktoś piszę "muwisz" zamiast mówisz to aż krew zalewa wstyd,Jak ktoś ma nasz język znać jak sami Polacy go nie znają. Nie wszyscy aby nie obrażać reszty ale to jest strasznie irytujące jak dla mnie



Hetman1999 napisa³/a:

To rzeczywiście zrobiłem dużo błędów ;/ każdemu może się zdarzyć



To już jest hipokryzja. Najpierw mówisz, że to wstyd jak ktoś napisze "muwisz" a potem, że każdemu się może zdarzyć napisać "pomorze". Każdy błąd jest błędem i każdy może go popełniać. Nie oceniajmy innych, nie mówmy, że są gorszymi Polakami tylko zacznijmy od siebie. Zgadzam się, że każdemu błąd może się zdarzyć dlatego nie zalewa mnie krew kiedy taki błąd widzę, a jedynie zalewa mnie krew kiedy błąd inny błąd błędem pogania, w dodatku zdanie jest nieskładne (ale nie ma czegoś takiego wśród stałych forumowiczów, więc nie jest źle). Można zwrócić uwagę, można powiedzieć ale nie potępiajmy ludzi za to, że robią błędy skoro sami je robimy, to już jest nie fair.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-17, 13:13   

Nie napisałem że na forum widziałem takie zdarzenie lecz na GG pisząc z kumplem on piszę i robi takie błędy a dysleksji nie ma, i czy potępiam kogoś ? napisałem że bynajmniej dla mnie to dziwne, i nie powiedziałem że jest gorszym polakiem ok ? więc nie wmawiaj mi i zgodzę się z Tb każdemu może się zdarzyć ale bez przesady by zrobić w 1 zdania po kilka błędów, a i tak na marginesie nie rozumiem też nie których ludzi forum jest po to by wyrażać opinie, a za tą opinie ludzie się czepiają to też denerwujące
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2011-06-17, 13:48   

Jako, że osobiście mam hopla na punkcie poprawnego używania języka, to jestem za naprawdę ostrym tępieniem idiotów. Błędy mogą zdarzyć się każdemu, 2-3 błędy przeżyję (sama mam problemy z interpunkcją), ale jak cały post jest napisany byle jak... dla mnie to takie niechlujne posty powinny być usuwane, o.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-17, 14:11   

Cytat:

mam hopla na punkcie poprawnego używania języka



ja też i również jestem człowiekiem więc też popełnię gdzieś błąd,gdyż gram w grę, rozmawiam z dziewczyną i piszę posty więc trochę trudno to ogarnąć
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Kolekcjoner93  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-16, 08:55   

Ja jestem za upominaniem użytkowników robiących często błędy, a gdy użytkownik pisze niezrozumiale (dużo błędów, literówek, etc.) to po upomnieniu i braku poprawy wystawić ostrzeżenie o wartości 1 na przykład.
 

micho1

User


Do³±czy³: 29 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-29, 17:27   

Ja też nie lubię, gdy piszę z analfabetą. Co innego na GG, bo tam to luźne rozmowy, ale jak na forum ktoś popełnia błędy, to mam ochotę słownikiem rzucić.
_________________
polecam: pozycjonowanie - płatnośc tylko za efekt tel. 663 390 399
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-07-29, 19:07   

micho1 napisa³/a:

Co innego na GG, bo tam to luźne rozmowy

Na GG można walić błędy? Niby dlaczego? Bo luźne rozmowy? Co to ma do rzeczy?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-07-29, 22:23   

Jimmy FoX, Na gg człowiek pisze w pośpiechu. Wtedy łatwo o pomyłkę typu literówka czy nieumyślny błąd ortograficzny. Tam traktuje się to ulgowo, bo zazwyczaj jak coś na gg piszemy, to potem tego nie czytamy cztery razy przed wysłaniem, tylko od razu wciskamy enter. Na forum z kolei nie musimy się tak śpieszyć.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-07-29, 22:32   

Qukułka, ale przecież na GG też nie musimy się spieszyć.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Acree  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 09 Lip 2011

Sk±d: Wieluñ

   

Wys³any: 2011-07-30, 09:55   

Na GG to sa moduly sprawdzania pisowni. WTW chociażby posiada taki.
_________________
"You can fly if You try leaving the past behind. Heaven only knows what you might find"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com