Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:35

Autor

Wiadomo¶æ

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-07-30, 13:44   

Jimmy FoX, Czasem gg jest właśnie do szybkiej komunikacji, gdy na przykład nie mamy jak zadzwonić bądź wysłać sms'a. Ja bardzo często jak piszę na gg to robię jeszcze 100 rzeczy na raz w związku z czym muszę pisać szybko by rozmówca nie był zniecierpliwiony. Wiem że są moduły ale one mi nie powiedzą, że póki się przez o z kreską pisze - a za to jestem najbardziej gnębiona, bo zawsze o tym zapominam, głupia.
Wszystko zależy od tego z kim i o czym się pisze. Zresztą, nie ma co się spierać, każdy to traktuje indywidualnie a temat nie dotyczy gg, a forum.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-31, 17:02   

GG służy do szybkiej komunikacji. Nie korzystam na nim z Polskich znaków, w sumie też nie zwracam większej uwagi na ortografię.
A na forum przyuważyłem, że mam pewne problemy jeżeli chodzi o składnię i budowę zdania. Palce nie nadążają za myślą, lub po prostu ostatnimi czasy mało książek czytam.
_________________
lol
 

Kalomateusz  

Stały User

głowa do góry.....


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Lut 2010

Sk±d: t-t

   

Wys³any: 2011-08-01, 15:13   

Jeżeli chodzi o gg to każdy nauczył się pisać szybko i na temat nie patrząc na składnie i formę zdania a co do forum uważam że należy zwracać większą uwagę na naszą pisownię. Takie jest moje zdanie na ten temat :)
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-08-02, 02:27   

Dla mnie jest nieistotne, czy piszę na GG, na forum, w zeszycie, w SMSie czy na czole Alexis. Zawsze mam na uwadze zasady języka polskiego. Innym też polecam.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

bottle_of_dreams  

Mega wymiatacz

edicius noitomwols



Wiek: 33

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-08-02, 04:42   

Placebowa napisa³/a:

Dla mnie jest nieistotne, czy piszę na GG, na forum, w zeszycie, w SMSie czy na czole Alexis. Zawsze mam na uwadze zasady języka polskiego. Innym też polecam.


Podpisuję się pod tę wypowiedź.

QukuÅ‚ka napisa³/a:

póki się przez o z kreską pisze - a za to jestem najbardziej gnębiona, bo zawsze o tym zapominam, głupia.


To nie zapominaj. I nie, nie musisz się tłumaczyć z każdego błędu. Jesteś tylko człowiekiem, a my to rozumiemy.

slow napisa³/a:

A czego uczy notoryczne poprawianie osób, które popełniają błędy?


Cierpliwości.

Isair napisa³/a:

Od robienia błędów człowiek nie przestaje być Polakiem.


Jednak może czasami może stać się morzem, co już nie jest takie jedwabiste. Pomińmy fakt, że nie każdy człowiek jest Polakiem.

diego napisa³/a:

Można zwrócić uwagę, można powiedzieć ale nie potępiajmy ludzi za to, że robią błędy skoro sami je robimy, to już jest nie fair.


Czy ktoÅ› tu kogoÅ› pali na stosie? Jeszcze nie czujÄ™ swÄ…du dymu.

Jeśli Polacy zauważą, że istnieje coś takiego jak "poprawna pisownia", zaczną zwracać uwagę na swoją pisownię i fiuuuu ... tak poprawi się samopoczucie tych obywateli naszego słonecznego kraju, którzy cierpią na wstręt do błędów w pisowni.
_________________
last [/size]
Nie znoszę błędów ortograficznych. Wiem, to straszne :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com