Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

MKD  

User

KD


Imię: Kasjusz

Wiek: 21

Dołączył: 22 Lip 2019

Skąd: Warszawa

   

Wysłany: 2019-07-22, 15:30   Problemy w domu, samotność,

Hej, jestem z okolic Warszawy mam 21 lat, skończyłem 3 dni temu. Od dziecka zmagałem się z 2 problemami: pierwszym z nich były odwieczne problemy z ojcem, a drugim odwieczna samotność. O ojcu będzie krótko, człowiek nigdy do mnie nie miał szacunku, zawsze jak coś było nie po jego myśli to od razu zaczął wyzywać mnie i mamę. Niestety sprawy tak się potoczyły, że dalej muszę z nim mieszkać. Nie lubię z nim przebywać, bo zawsze o wszystko się czepia i z byle czego robi awanturę. Szczerze, nigdy nie uważałem go za ojca, ew. na papierze...

Przyjaciół nie miałem nigdy, po za 1 osobą, znamy się od 3 lat, ale rzadko się widujemy. Znajomych również nie mam, nie mam z kim wyjść, nikt mnie nie zaprasza. Nigdy nie byłem z nikim w kinie. Marzę o tym, aby mieć ludzi, z którymi fajnie będzie mi się spędzało czas... , ale zauważam, że po pewnym czasie ludzie się ode mnie odcinają, co robię źle i jak mogę mieć fajne relacje z ludźmi? Proszę Was o pomoc !
 

DeVaneio  

ModeratorDołączył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2019-07-22, 16:19   

Cytat:

O ojcu będzie krótko, człowiek nigdy do mnie nie miał szacunku, zawsze jak coś było nie po jego myśli to od razu zaczął wyzywać mnie i mamę. Niestety sprawy tak się potoczyły, że dalej muszę z nim mieszkać. Nie lubię z nim przebywać, bo zawsze o wszystko się czepia i z byle czego robi awanturę. Szczerze, nigdy nie uważałem go za ojca, ew. na papierze...


To typowe w polskich rodzinach. Zawsze mnie ciekawiło jak w takich sytuacja jeżeli jest konfilk na linni ojciec syn postępuje matka/żona?
Mogbys coś o tym więcej opowiedzieć jak to u ciebie wygląda? Jak zachowuje się w tej niezbyt miałej atmosferze, i co myśli o tej sytuacji?

Cytat:

Przyjaciół nie miałem nigdy, po za 1 osobą, znamy się od 3 lat, ale rzadko się widujemy. Znajomych również nie mam, nie mam z kim wyjść, nikt mnie nie zaprasza. Nigdy nie byłem z nikim w kinie. Marzę o tym, aby mieć ludzi, z którymi fajnie będzie mi się spędzało czas... , ale zauważam, że po pewnym czasie ludzie się ode mnie odcinają, co robię źle i jak mogę mieć fajne relacje z ludźmi? Proszę Was o pomoc !To normalne każda relacja kiedyś się skończy albo poprstu wygasnie jeżeli osoby kotre ja tworzą nie będą z taką samą siła o nią dbać.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Damn  

Pogromca postów

Queen DudeWiek: 23

Dołączyła: 10 Kwi 2010

   

Wysłany: 2019-07-22, 18:33   

Co robisz w swoim życiu? Uczysz się, pracujesz? Jesteś już dorosły, rozważ zmianę środowiska i odpoczynek od toksycznego taty. Rozważ psychoterapię.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

MKD  

User

KD


Imię: Kasjusz

Wiek: 21

Dołączył: 22 Lip 2019

Skąd: Warszawa

   

Wysłany: 2019-07-22, 22:42   

DeVaneio
Moja mama nie jest żoną ojca, ale dziś powiedziała, że z nim jest tylko dlatego aby uodpornić się na takich toksycznych i trudnych ludzi.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKAImię: Karolina Magdalena

Wiek: 27

Dołączyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2019-07-23, 09:49   

Cytat:

Moja mama nie jest żoną ojca, ale dziś powiedziała, że z nim jest tylko dlatego aby uodpornić się na takich toksycznych i trudnych ludzi.


Wiesz, że to nie ma sensu?
To tak jakby się codziennie się kaleczyła bo chce uodpornić skórę na zranienia. :-/

Musisz być w otoczeniu ludzi, żeby móc kogoś zapoznać. Szkola, praca? Znajdź forum tematyczne, z twoimi zainteresowaniami, zawsze będzie wspólny język.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

  

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com