Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

eem666  

User

eem666


ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 01 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-01, 17:41   Problemy współczesnej mÅ‚odzieży.

Witajcie:)
Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej i chciałbym przeprowadzic tutaj pewne badania a konkretniej zadac wam pytania na które muszę w swojej pracy odpowiedziec. Moja praca dotyczy anoreksji a także problemów jakie dotykają współczesną młodzież. Chciałbym zatem dowiedziec się od was jakie są wasze codzienne problemy, jak duże znaczenie ma dla was wygląd oraz moda. Mam nadzieję, iż znajdzie sie kilka osób chętnych dostarczyc mi takowych informacji. Z góry bardzo wam dziękuję i pozdrawiam:)
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-09-01, 19:06   

eem666, witaj.Ja mam takie problemy :hyhy: .Moje problemy są takie że jestem od komputera uzależniony,Koledzy obgadują mnie bardzo często,to że dorośli bardzo często mnie zmylają,Nie mam prawa wyboru co mam robić.
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

eem666  

User

eem666


ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 01 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-01, 19:33   

tzn ze masz złe kontakty z równiesnikami? czujesz sie samotny albo cos w stym stylu?
masz dopiero 15 lat , prawo wyboru to również kwestia czasu, generalnie z czasem nabiera sie coraz wiecej praw ale tez i obowiązków, co masz konkretnie na mysli, pisząc ze nie masz prawa wyboru?
 

Consilier  

Stały User



Do³±czy³: 03 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-09-01, 22:52   

Moim problemem jest kampania wrześniowa z botaniką i chemią organiczną :D

Co do mody i wyglądu to raczej nie pomogę, bo mam specyficzny gust i podążam troszkę inną ścieżką niż tą najpopularniejszą aktualnie w Polsce.
Co do anoreksji to za bardzo lubię jeść i gotować więc też nie pomogę, ale mam wagę w normie :D

Udanego pisania pracy i trzymam kciuki ;)
_________________
Trololololololol ..... exterminate!
 

eem666  

User

eem666


ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 01 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-01, 23:21   

heh kampania wrześniowa... mam to samo;D tak więc życzę powodzenia :)
 

Apila  

Wymiatacz

devil's sister



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sie 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-09-02, 20:31   

Aktualnie moim problemem jest psychiczna bitwa ze słowem "matura". Sama szkoła bardzo mnie stresuje, a do tego dochodzą różne konflikty z innymi ludźmi i zadania jakie są na mnie narzucone. Sporadycznie dokucza mi samotność, z powodu braku jakiejś bliskiej sercu osoby.
Jeśli chodzi o anoreksje to nie mam problemu z apetytem, jestem dosyć szczupła i nie uważam, że jestem 'za duża'. Większym wyzwaniem jest dla mnie anemia, z którą od jakiegoś czasu się zmagam i mimo długich starań wciąż ją mam.
Moda ma dla mnie średnie znaczenie, większe ma sam osobisty wygląd. Ubieram się w rzeczy, które mi się podobają i w których dobrze wyglądam. O wygląd bardzo dbam, nie lubię wyglądać źle.
_________________
Sound of the drums beatin' in my heart
The thunder of guns tore me apart
 

eem666  

User

eem666


ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 01 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-03, 11:06   

Apila napisa³/a:

. O wygląd bardzo dbam, nie lubię wyglądać źle.


czy tzn ze jestes dziewczyną która nie wyjdzie z domu bez makijazu itp?
 

Apila  

Wymiatacz

devil's sister



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sie 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-09-03, 11:39   

eem666 napisa³/a:

Apila napisa³/a:

. O wygląd bardzo dbam, nie lubię wyglądać źle.


czy tzn ze jestes dziewczyną która nie wyjdzie z domu bez makijazu itp?


Coś w tę bańkę.
_________________
Sound of the drums beatin' in my heart
The thunder of guns tore me apart
 

eem666  

User

eem666


ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 01 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-03, 11:56   

Ok, dziekuje za odpowiedz i czekam na więcej!

Czy moda i wygląd mają dla was duże znaczenie?
Czy podążacie za panującymi trendami, również za modą na chudosc?
Co daje wam modne ubranie? Lepsze samopoczucie? Większą pewnośc siebie?

Zachęcam do rozmowy :)
 

Consilier  

Stały User



Do³±czy³: 03 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-09-03, 17:09   

eem666 napisa³/a:

Czy moda i wygląd mają dla was duże znaczenie?


Moda nie, wygląd : człowiek musi być schludny i zadbany.


Cytat:

Czy podążacie za panującymi trendami, również za modą na chudosc?

Raczej za modą na chudość nie, ale te 2cm zbędnych komórek tłuszczowych z brzucha to bym się pozbył :D

Może pytania o odnalezieniu się wśród rówieśników coś dadzą? Te ideologie, muzyczny podział te sprawy. Pewnie wtedy więcej osób by się rzuciło :D
_________________
Trololololololol ..... exterminate!
 

eem666  

User

eem666


ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 01 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-03, 18:47   

Cytat:

Może pytania o odnalezieniu się wśród rówieśników coś dadzą? Te ideologie, muzyczny podział te sprawy. Pewnie wtedy więcej osób by się rzuciło :D




no niby dobry pomysł, ale generalnie potrzebuje napisac rozdział w którym scharakteryzuje dzisiejsza młodziez, problemy, kwestie mody i wyglądu własnie;p
ale jesli ktos ma cos do napisania o jakis grupach rówiesniczych itp to chetnie przeczytam :)
 

Consilier  

Stały User



Do³±czy³: 03 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-09-04, 00:34   

eem666 napisa³/a:

no niby dobry pomysł, ale generalnie potrzebuje napisac rozdział w którym scharakteryzuje dzisiejsza młodziez, problemy, kwestie mody i wyglądu własnie;p

Mało tematów jest tutaj "szukam butów w zeberkę" czy innych problemach? Wystarczy kliknąć w [nieczytane posty] i są tematy " wybrać W. czy A. ect. Na stronie pogadajznami też jest spory ruch (konkurencja) :)
_________________
Trololololololol ..... exterminate!
 

Bulersatos

User



Do³±czy³: 29 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-09-04, 00:53   

Z chęcią odpowiem na Twoje pytania, gdyż nie ukrywam, będzie to dla mnie swego rodzaju lek na nie, wyrzucę to z siebie. Otóż, moimi problemami dnia codziennego na pewno jest moja była miłość- robię pewne postępy z zapominaniem o niej, ale mimo wszystko.. praktycznie ciągle ją mam w głowie. Z pewnością jest to szkoła, to, jak mi wyjdzie, czy dam radę podbić założony sobie cel- średnia min. 4.0. Kolejny mój problem to to, iż zgubiłem pewność siebie, wiarę w swoje możliwości, to, że nie wiem do jakich ludzi tak na prawdę pasuje i jaki jestem na prawdę. Po prostu tego nie wiem. Takim problemem będzie na pewno fakt, jak bardzo boli mnie to, że biorę od rodziców pieniądze, których ostatnio szczerze mówiąc jest troszkę więcej, ale i tak zawsze mogłoby być lepiej, a biorąc je pier**le farmazony o kawie z dziewczyną której nie mam albo jakimś Mc'Donald'zie, a w rzeczywistości na 10 przypadków 9 to szlugi, browary albo (głównie) jaranie. To są takie podstawowe problemy mojego życia codziennego, ale jest ich więcej. Mam nadzieje, że pomogłem ;] A co do mody i wyglądu- Niestety, jestem wzrokowcem i bez względu na to, jakie mam serce, po dziewczynach patrzę niestety głównie na wygląd, a jestem wybredny. Choć nie oznacza to, że śliczna a głupia dziewczyna mi pasuje. Nic bardziej mylnego. Co do własnego wyglądu- dla mnie facet ma być facetem od "małego"- krótsze włosy, normalne, męskie ciuchy a nie jakieś pedalskie rury i koszule w krate + trampki, bardziej polo LaCoste, jasne jeans'y, adidasy forum i często wiatróweczka adidasa czarna (te dość popularne ostatnio, z oldschool'owej serii, ale nie noszę jej często ze względu na jej zbytnią popularność) a reszta, sport, wyrobiona sylwetka + schludność. Pozdrawiam ;)
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-09-04, 11:48   

eem666, Ubieram się własnym stylem co mi się podoba to kupię.
Nie kupuję markowych rzeczy bo po-prostu są drogie a ja wolę się ubrać taniej i mieć swoje niż rodziców prosić o pieniądze ciągle.

eem666 napisa³/a:

czujesz sie samotny albo cos w stym stylu

tak,rodzice ok ale to nie to samo co koledzy przyjaciele... w tych czasach niestety stwierdzam że nie ma ludzi zaufanych. :niepewny:

eem666 napisa³/a:

co masz konkretnie na mysli, piszÄ…c ze nie masz prawa wyboru?


Mam na myśli że rodzice kierują gdzie mam iść do szkoły jak mam się ubrać,nie mogę sam po części zdecydować co chcę robić... (_)
Myślę że w szkole powinno być prawo wyboru Czym się chcesz zajmować i konkretnie czego się uczyć nie tylko profil matematyczno-informatyczny (przykład tylko) ale to tylko moje kwestię.¯yczę powodzenia przy pisaniu Pracy. ;)
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Alcio_92  

Hiper wymiatacz

ZZ



ImiÄ™: :<

Wiek: 31

Do³±czy³: 15 Sty 2010

Sk±d: Nowa Sól

   

Wys³any: 2011-09-05, 12:05   

Jak na chwilę obecną moje problemy to poszukiwanie pracy, skończenia policealnej szkoły i oczekiwanie na sprawę w sądzie.

Co do mody - nie ubieram się modnie. Ubieram się tak jak mi jest wygodnie. Za bardzo nie interesuje mnie jak odbiorą to inni - ważne, by mi było wygodnie.
Co do ubioru innych osób to jest ich sprawa. Ważne, by wyglądały schludnie i czysto. Higiena przede wszystkim.

Za modą na chudość nie podążam. Sam chudy nie jestem (gruby też nie) i moim zdanie takie osoby, które nie są chude jak kościotrup, tylko mają trochę ciała (mówię tutaj głównie o płci przeciwnej - kobietach) są strasznie atrakcyjne. Chudość mnie w ogóle nie kręci.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, czy coś... Chętnie pomogę.
_________________
"Nie zabronię Ci marzyć, bo ja tu tylko sprzątam..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com