Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siŕ!

Zapomnia│eť has│a?

Przypomnij je

Autor

WiadomoŠ

philosophus  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│: 07 Lut 2013

Wys│any: 2016-10-24, 22:07   

Wulf napisa│/a:

przecie┼╝ i tak mamy spore bezrobocie.

Nie, nie mamy. Bezrobocie jest praktycznie na poziomie frykcyjnego. Brakuje pracownik├│w w rolnictwie, w produkcji, w budownictwie.

Wulf napisa│/a:

Powinni┼Ťmy i┼Ť─ç raczej w stron─Ö polepszania warunk├│w pracy przy jednoczesnej ochronie naszego biznesu przed ta┼äsz─ů konkurencj─ů.

Odpowied┼║ jest prosta: Nie da si─Ö. Po cz─Ö┼Ťci dlatego ┼╝e jeste┼Ťmy zale┼╝ni od polityki UE, po cz─Ö┼Ťci dlatego ┼╝e jak u nas b─Ödzie lepiej pracownikom, to stracimy na konkurencyjno┼Ťci, a nasz rynek wewn─Ötrzny jest za ma┼éy ┼╝eby┼Ťmy sami si─Ö kr─Öcili.

Zlikwidowa─ç urz─Ödy pracy i podatek dochodowy!

Julieta

User

Do│▒czy│: 23 Lis 2016

Wys│any: 2016-12-07, 20:19   

Oby jak najszybciej wycofali si─Ö z tego.

Krystynka33  

User

Do│▒czy│a: 26 Sty 2017

Wys│any: 2017-01-26, 22:57   

A ja uwa┼╝am, ┼╝e program jest ok ale powinni zmieni─ç z 500+ na drugie dziecko, na 250 na ka┼╝de dziecko. Samotne matki z jednym dzieckiem, najni┼╝sza krajow─ů i alimentami w kwocie 350 z┼é nie dostaj─ů ani grosza. ┼╗enada

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Du┼╝e dziecko

Imi─Ö: Marcin

Do│▒czy│: 25 Sty 2016

Sk▒d: Rybnik

Wys│any: 2017-01-26, 22:59   

Krystynka33 napisa│/a:

A ja uwa┼╝am, ┼╝e program jest ok ale powinni zmieni─ç z 500+ na drugie dziecko, na 250 na ka┼╝de dziecko. Samotne matki z jednym dzieckiem, najni┼╝sza krajow─ů i alimentami w kwocie 350 z┼é nie dostaj─ů ani grosza. ┼╗enada

Co┼Ť w tym jest…

skarab

User

Do│▒czy│: 01 Lut 2017

Wys│any: 2017-02-01, 09:38   

500 + dla ludy 5000+ dla klubu xD

Jakobson  

User

Rock Lee

Imi─Ö: Jakub

Do│▒czy│: 06 Lut 2017

Sk▒d: Mazury

Wys│any: 2017-02-06, 16:08   

500+ czyli największy populizm w III RP i największy komunistyczny chyba pomysł do tej pory.

1. Państwo nie ma swoich pieniędzy
2. Aby je zdobyć, musi nałożyć podatki
3. Jest pit, cit, vat, akcyza itp. itd.
4. Teraz pa┼ästwo ma pieni─ůdze
5. Pis mówi że da wam 500 zł

Teraz zgadnijcie sk─ůd jest te 500 z┼é. ┼üatwiej by┼éoby obni┼╝y─ç podatki i wtedy ka┼╝dy pracuj─ůcy by zarobi┼é i gospodarka by ruszy┼éa, no ale po co, lepiej jest szerzy─ç populizm, socjalizm i stworzy─ç Grecj─Ö v.2

PO to szit, Nowoczesna to szit, ale PiS to chyba ich przebija. ┼╗adna to prawica skoro sieje socjalizm, bo socjalizm jest lewicowy.

Nie ma to jak g┼éosowa─ç na 500+ po to ┼╝eby wam zabrali pieni─ůdze a p├│┼║niej oddali z tym, ┼╝e dochodzi do tego utrzymanie nowych urz─Ödnik├│w + szerzy si─Ö patologia no ale to Polska przecie┼╝, tutaj dalej si─Ö my┼Ťli jak komunista a prywatne przedsi─Öbiorstwa ma si─Ö za kapitalistyczne mafie. Nie to co w Szwajcarii, Nowej Zelandii, Hongkongu, Australii gdzie przecie┼╝ o tym wiedz─ů i s─ů bogaci. A tutaj rozdaj─ů hajs i dalej jest bieda, a nikt nie zastanawia si─Ö dlaczego.

Dzi─Ökuje za uwag─Ö, mam nadzieje ┼╝e rozumiecie.

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem

hbbert

User

Do│▒czy│: 02 Sie 2017

Wys│any: 2017-08-02, 13:19   

Tak tylko czasami utrzymanie jednego dziecka moze kosztowac wiecej niz 2 .

hiphop  

Stały User

Do│▒czy│: 16 Gru 2018

Wys│any: 2019-12-19, 20:47   

Powinno si─Ö wspiera─ç tych kt├│rzy ci─Ö┼╝ko pracuj─ů w postaci obni┼╝ek podatk├│w a nie dawa─ç zasi┼éki socjalne ludziom tylko dlatego bo maj─ů liczb─Ö X dzieci.

Adeptus

User

Do│▒czy│: 05 Lis 2020

Wys│any: 2020-11-06, 11:45   

Ja postrzegam 500+ nie jako zasi┼éek socjalny, tylko zap┼éat─Ö za konkretn─ů us┼éug─Ö na rzecz spo┼éecze┼ästwa - wychowanie nowych obywateli.

Hella  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│a: 03 Sie 2014

Sk▒d: Warszawa

Wys│any: 2020-12-01, 13:44   

Dla mnie to zwyk┼ée przekupywanie wyborc├│w i powi─Ökszanie i tak ju┼╝ du┼╝ej inflacji. Dzietno┼Ť─ç nie zwi─Ökszy┼éa si─Ö po wprowadzeniu 500+.

Adeptus napisa│/a:

Ja postrzegam 500+ nie jako zasi┼éek socjalny, tylko zap┼éat─Ö za konkretn─ů us┼éug─Ö na rzecz spo┼éecze┼ästwa - wychowanie nowych obywateli.

Nie ka┼╝dy rodzic dobrze wychowuje dzieci, to raz. Niekt├│rzy kompletnie maj─ů swoje potomstwo gdzie┼Ť, a pieni─ůdze i tak dostaj─ů. Dwa, na dodatkowe pieni─ůdze za┼éapa┼éy si─Ö tylko te rodziny, kt├│re mia┼éy niepe┼énoletnie dziecko od 2019r. lub wi─Öcej ni┼╝ jedno niepe┼énoletnie dziecko od 2016r. Czym si─Ö r├│┼╝ni rodzina, kt├│ra dorobi┼éa si─Ö dziecka w roku np. 2002 od rodziny, kt├│ra dorobi┼éa si─Ö dziecka w roku np. 1999? Mi─Ödzy dzie─çmi tylko 3 lata r├│┼╝nicy, a jedna rodzina dosta┼éa 6 tys. z┼é za darmo, a druga zero.

Forum m│odzie┐owe e-Mlodzi.com