Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

philosophus  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2016-10-24, 22:07   

Wulf napisał/a:

przecie? i tak mamy spore bezrobocie.

Nie, nie mamy. Bezrobocie jest praktycznie na poziomie frykcyjnego. Brakuje pracowników w rolnictwie, w produkcji, w budownictwie.

Wulf napisał/a:

Powinni?my i?? raczej w stron? polepszania warunków pracy przy jednoczesnej ochronie naszego biznesu przed ta?sz? konkurencj?.

Odpowied? jest prosta: Nie da si?. Po cz??ci dlatego ?e jeste?my zale?ni od polityki UE, po cz??ci dlatego ?e jak u nas b?dzie lepiej pracownikom, to stracimy na konkurencyjno?ci, a nasz rynek wewn?trzny jest za ma?y ?eby?my sami si? kr?cili.

Zlikwidowa? urz?dy pracy i podatek dochodowy!

Julieta

User

Wysłany: 2016-12-07, 20:19   

Oby jak najszybciej wycofali si? z tego.

Krystynka33  

User

Wysłany: 2017-01-26, 22:57   

A ja uwa?am, ?e program jest ok ale powinni zmieni? z 500+ na drugie dziecko, na 250 na ka?de dziecko. Samotne matki z jednym dzieckiem, najni?sza krajow? i alimentami w kwocie 350 z? nie dostaj? ani grosza. ?enada

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Du?e dziecko

Imię: Marcin

Wysłany: 2017-01-26, 22:59   

Krystynka33 napisał/a:

A ja uwa?am, ?e program jest ok ale powinni zmieni? z 500+ na drugie dziecko, na 250 na ka?de dziecko. Samotne matki z jednym dzieckiem, najni?sza krajow? i alimentami w kwocie 350 z? nie dostaj? ani grosza. ?enada

Co? w tym jest…

skarab

User

Wysłany: 2017-02-01, 09:38   

500 + dla ludy 5000+ dla klubu xD

Jakobson  

User

Rock Lee

Imię: Jakub

Wysłany: 2017-02-06, 16:08   

500+ czyli najwi?kszy populizm w III RP i najwi?kszy komunistyczny chyba pomys? do tej pory.

1. Pa?stwo nie ma swoich pieni?dzy
2. Aby je zdoby?, musi na?o?y? podatki
3. Jest pit, cit, vat, akcyza itp. itd.
4. Teraz pa?stwo ma pieni?dze
5. Pis mówi ?e da wam 500 z?

Teraz zgadnijcie sk?d jest te 500 z?. ?atwiej by?oby obni?y? podatki i wtedy ka?dy pracuj?cy by zarobi? i gospodarka by ruszy?a, no ale po co, lepiej jest szerzy? populizm, socjalizm i stworzy? Grecj? v.2

PO to szit, Nowoczesna to szit, ale PiS to chyba ich przebija. ?adna to prawica skoro sieje socjalizm, bo socjalizm jest lewicowy.

Nie ma to jak g?osowa? na 500+ po to ?eby wam zabrali pieni?dze a pó?niej oddali z tym, ?e dochodzi do tego utrzymanie nowych urz?dników + szerzy si? patologia no ale to Polska przecie?, tutaj dalej si? my?li jak komunista a prywatne przedsi?biorstwa ma si? za kapitalistyczne mafie. Nie to co w Szwajcarii, Nowej Zelandii, Hongkongu, Australii gdzie przecie? o tym wiedz? i s? bogaci. A tutaj rozdaj? hajs i dalej jest bieda, a nikt nie zastanawia si? dlaczego.

Dzi?kuje za uwag?, mam nadzieje ?e rozumiecie.

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem

hbbert

User

Wysłany: 2017-08-02, 13:19   

Tak tylko czasami utrzymanie jednego dziecka moze kosztowac wiecej niz 2 .

hiphop  

Stały User

Wysłany: 2019-12-19, 20:47   

Powinno si? wspiera? tych którzy ci??ko pracuj? w postaci obni?ek podatków a nie dawa? zasi?ki socjalne ludziom tylko dlatego bo maj? liczb? X dzieci.

Adeptus

User

Wysłany: 2020-11-06, 11:45   

Ja postrzegam 500+ nie jako zasi?ek socjalny, tylko zap?at? za konkretn? us?ug? na rzecz spo?ecze?stwa - wychowanie nowych obywateli.

Hella  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2020-12-01, 13:44   

Dla mnie to zwyk?e przekupywanie wyborców i powi?kszanie i tak ju? du?ej inflacji. Dzietno?? nie zwi?kszy?a si? po wprowadzeniu 500+.

Adeptus napisał/a:

Ja postrzegam 500+ nie jako zasi?ek socjalny, tylko zap?at? za konkretn? us?ug? na rzecz spo?ecze?stwa - wychowanie nowych obywateli.

Nie ka?dy rodzic dobrze wychowuje dzieci, to raz. Niektórzy kompletnie maj? swoje potomstwo gdzie?, a pieni?dze i tak dostaj?. Dwa, na dodatkowe pieni?dze za?apa?y si? tylko te rodziny, które mia?y niepe?noletnie dziecko od 2019r. lub wi?cej ni? jedno niepe?noletnie dziecko od 2016r. Czym si? ró?ni rodzina, która dorobi?a si? dziecka w roku np. 2002 od rodziny, która dorobi?a si? dziecka w roku np. 1999? Mi?dzy dzie?mi tylko 3 lata ró?nicy, a jedna rodzina dosta?a 6 tys. z? za darmo, a druga zero.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com