Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: vialink | 2013-02-09, 02:28

Autor

Wiadomo¶ć

TomasH94  

Wymiatacz

Life is journey.



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 29

Doł±czył: 26 Lut 2012

Sk±d: Lublin, okolice.

   

Wysłany: 2012-08-06, 17:55   

Raczej samemu się nie podróżuje... i zresztą to nie ja jestem "pogromcą postów".
 

Krit  

Pogromca postĂłw



Doł±czył: 23 Maj 2009

Sk±d: GĂłrny ¦l±sk

   

Wysłany: 2012-11-03, 01:02   

Hej, hej, hej. Padł tu pomysł działu poświęconego podróżom. Moim zdaniem bardzo ciekawy pomysł, który trzeba jakoś zgrabnie nazwać. Mogłoby się tam zawierać wszystko, co dotyczy podróżowania i przestrzeni nas otaczającej w najszerzej pojętym sensie. Od wyjścia po bułki, po zwiedzanie Wielkiego Kanionu, rozmowy o miastach, wsiach, architekturze, wymarzonym domu, ciekawych zakątkach. Jak dla mnie coś, co mogłoby trochę ożywić forum. Ja przynajmniej pomysłów na ciekawe tematy mam mnóstwo. Największy problem mam jednak z... nazwą. Mam za to nadzieję, że ogarniacie ideę.

Takie małe, forumowe skyscrapercity przy zachowaniu wszelkich porporcji i nieobrażaniu SSC : P

W ogóle paczcie, jakie piękne <3

http://www.archdaily.com/...ma-architecten/
_________________
#truestory
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Doł±czył: 24 Wrz 2012

   

Wysłany: 2012-11-03, 07:35   

a może nie podróże a "świat"? I każdy temat byłby opatrzony tytułem nazwy miasta i krajem w którym się znajduje. Wtedy byłby względny porządek.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

kosma  

User


Doł±czył: 03 Lis 2012

   

Wysłany: 2012-11-04, 00:05   

Cytat:

Interesujące dla kogo? Osobiście, nie interesują mnie czyjeś przygody albo wyliczanki gdzie jedzie.
Jestem na nie.


to, ze tego nie lubisz wcale nie znaczy, ze kazdy z tysiaca innych uzytkownikow ma takie same zdanie. to pytanie mialo byc retoryczne?

jestem za, bardzo ciekawy temat.
_________________
'I feel his hand on my brain ,
When I write rhymes, I go blind, and let the lord do his thing'
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com