Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:22

Autor

Wiadomo¶æ

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-28, 01:46   

alpen. napisa³/a:

Więc co z tego jest?


Szczerze przyznam, że też chciałbym wiedzieć. Czekam na ruch administracji.. :...:
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-08-29, 22:47   

A może zamiast zmieniać, to dodać.

minimum 75 postów i określony czas.

A jeśli widzicie że ktoś bezsensownie nabija to karajcie modzi od razu a nie każdemu tylko palcem pogrozicie i tyle z tego jest. Brak ko0nsekwencji w działaniu. Regulamin sobie a służby forumowe sobie.

Taka moja mała dygresja.
 

kotek:*  

Wymiatacz



ImiÄ™: ka$ia

Do³±czy³a: 22 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-08-31, 18:41   

Straho napisa³/a:

Ale co do pomysłu to nie masz racji. Skoro kuje cię w oczy 75 postów (bezsensownych) to jak bardzo będzie cię kuć to kilka set (bezsensownych) postów?



Straho we wcześniejszych postach napisałam, tylko taką propozycje, bo moim jedynym pomysłem było podniesienie ilości postów, ale inni użytkownicy, wpadli na lepszy pomysł z którym się zgadzam, jak napisałam wcześniej podniesienie ilości postów to tylko PROPOZYCJA.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-08-31, 19:37   

kotek:* napisa³/a:

jak napisałam wcześniej podniesienie ilości postów to tylko PROPOZYCJA.


A to tylko moja opinia. Co takie zdziwko pomieszane z oburzeniem?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2010-08-31, 22:26   

Ja z kolei mam pytanie z innej beczki. Czy w linku zamiast zdjęcia może byc być film Video z daną osobą? Pozdrawiam
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Adnaj  

User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 31

Do³±czy³: 23 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-26, 11:12   

To ja proponuję dodać informację do opisu tejże podkategorii, funkcję limit od tych 75 postów, ważne ogłoszenie lub zatwierdzanie postów (ale tego pewnie w obecnej wersji phpBB nie ma, więc polecam resztę), zamiast przenosić temat do śmietnika. Ludzie, którzy siedzą przy forach dobre kilka lat, teoretycznie znają regulamin na pamięć... I nie czytają tego ogólnego, ponieważ ma on zastosowanie to samo, tylko innej treści. A najczęściej zwraca się uwagę na ważne informacje działów, w których chcemy napisać. Jest multum opcji do wykorzystania... Czy spośród tych musi być ta utrudniona? Przecież chodzi tutaj o prostotę... Zajrzyjcie do działu "Wasze problemy", ustawiliście odpowiedni opis i czy ktoś ostatnio wykroczył poza przepisy? Nie, bo wszystko jest widoczne. I o to właśnie chodzi;).
_________________
"Hope for the best, prepare for the worst".
 

ziolooo  

User

Druzyna Actimela !


ImiÄ™: Albert

Wiek: 27

Do³±czy³: 24 Wrz 2010

Sk±d: Swiêtokrzyskie

   

Wys³any: 2010-09-27, 17:35   

Szczerze mówiąc mi jest obojętne czy zdjęcie będę miał czy nie.
Jedyne to uważam, że podnoszenie do większej ilości postów to najgorsze z możliwych, ponieważ jeszcze więcej nabijania itp, tak jak powiedział Straho.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com