Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Musahaha  

Stały User



Doczya: 23 Cze 2011

   

Wysany: 2011-07-18, 10:35   Prostownica z podczeriwenią

Ostatnim czasem szukam jakiejś prostownicy, natknęłam się na te z podczerwienią.... i problem jest taki, że w sumie nie wiem co ona daje...
Maże ma ktoś? Polecilibyście?
_________________
Nie cierpię cierpieć ...
 

przemoc1  

Stały User



Imię: Przemek

Wiek: 28

Doczy: 28 Cze 2011

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-07-18, 13:27   

Podobno te z podczerwienią mniej niszczą włosy. Ale ja używam zwykłej i nic mi się złego z włosami nie dzieje.
_________________
Love is the red of the rose on your coffin door
 

jellyfish  

Stały User



Imię: Marta

Wiek: 32

Doczya: 15 Lip 2011

Skd: Gdynia

   

Wysany: 2011-07-18, 14:02   

Słyszałam, że podczerwień ma dawać długotrwały efekt końcowy i nadawać włosom naturalny połysk. Nie przekonuje mnie taki bajer, jak już chcesz mieć jakiś dodatek, to polecam kupić prostownicę z jonizacją.
_________________
"Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
Wehikuł czasu to byłby cud.
Mam jeszcze wiarę, odmieni się los,
Znów kwiatek do lufy wetknie mi ktoś"
 

Musahaha  

Stały User



Doczya: 23 Cze 2011

   

Wysany: 2011-07-18, 15:05   

Właśnie mam teraz zwykłą, ale chciałabym coś lepszego...

jellyfish napisa/a:

Słyszałam, że podczerwień ma dawać długotrwały efekt końcowy i nadawać włosom naturalny połysk.


O ile to prawda to by bylo idealne do mnie. ;3 (mam włosy naturalnie kręcone)
_________________
Nie cierpię cierpieć ...
 

olsniona

User



Doczy: 09 Kwi 2009

   

Wysany: 2011-07-25, 10:51   

Zgadzam się, że te z funkcją jonową są lepsze. Ja zamówiłam tą z beliso shop http://~~ SPAMER !! ZGŁOŚ TEN POST DO MODERATORA ~~/p,vi...wa,2726,53.html i dla moich kręcono- falowanych (ciężko je określić) włosów się sprawdza. Duży plus to to, że ładnie można nią wygładzić końcówki, bo po wcześneijszych prostownicach były takie jakby przesuszone i wyglądały na rozwojone cały czas. Strasznie mnie drażnił ten efekt;/
 

chocolate__sea  

User


Wiek: 29

Doczya: 02 Cze 2011

   

Wysany: 2011-08-09, 22:06   

Nigdy z podczerwienią nie używałam, ale mam tę inną prostownicę

Mogę powiedzieć, ze jest bardzo dobra i bardzo dobrze prostuje włosy. Co do niszczenia, włosy mam dość odporbne na niszczenie i nie prostuje zbyt często oraz używam róznych kosmetyków, więc w temacie niszczenia ciężko jest mi się wypowiedzieć.

Jest tytanowa, znaczy się płtki są, a co za tym idzie, powinna mniej niszczyć wlosy.

Na jej korzyść przemawia to, że używają ją różni fryzjerzy. Teraz jest tańsza, swego czasu, trzeba było za nia trochę zapłacić, niestety.
 

Tumba  

User

lilka


Imię: Marta

Doczya: 14 Kwi 2018

   

Wysany: 2018-04-16, 22:32   

Producenci chyba dosyć szybko wycofali się z tej podczerwieni, teraz już takich nie widuję. Szukam ostatnio jakiejś dla siebie, poprzednią kupiłam chyba z 7 lat temu. Są takie fajne, że same ustawiają temperaturę do rodzaju włosów z babyliss, to chyba nowość, ktoś ma, używa?
 

fikorka

User


Doczy: 08 Cze 2018

   

Wysany: 2018-06-11, 07:43   

Czy taka prostownica z podczerwienią jest delikatna dla włosów?
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com