Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: eM | 2012-02-19, 20:26

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-02-18, 18:39   Prywatne wiadomoÅ›ci

Piszę ten temat w dziale prośby, skargi i zażalenia ponieważ mam prośbę o odpowiedź na moje pytanie; czy administratorowie tego forum mają wgląd do skrzynek użytkowników?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-02-18, 19:10   

Dołączam się do prośby, również interesuje mnie odpowiedź na to pytanie.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-02-18, 19:31   

To jest mało prawdopodobne
_________________
There can be only one
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2012-02-18, 19:57   

nie majÄ… wglÄ…du.
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2012-02-18, 20:41   

Z tego co się orientują to tak, ale wątpię, żeby chciało im się czytać Waszą korespondencję.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Ostatnio zmieniony przez motyl 2012-05-07, 17:11, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-02-18, 21:39   

Wszystkie dane, włączenie z wiadomościami PW są zapisane w bazie danych, kopii całego forum. I wówczas wtedy można z poziomu serwera pobrać plik z kopią bazy danych i dotrzeć do prywatnych wiadomości. Jako tako specjalnego skryptu nie ma, by administrator/moderator mógł z poziomu panelu administracyjnego wejść w posiadanie prywatnych danych czyt. PW danego użytkownika.

Unikając pytania dlaczego tak. Nie da się zrobić kopii bazy danych bez zapisywania prywatnych wiadomości. Kopia bazy danych jest w razie awarii serwera, w razie ataku itp. gdzie by zostały usunięte pliki.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-02-18, 21:42   

Cytat:

Unikając pytania dlaczego tak. Nie da się zrobić kopii bazy danych bez zapisywania prywatnych wiadomości. Kopia bazy danych jest w razie awarii serwera, w razie ataku itp. gdzie by zostały usunięte pliki.


W zasadzie można by ją szyfrować :)
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-02-18, 21:56   

Mizantrop napisa³/a:

Unikając pytania dlaczego tak. Nie da się zrobić kopii bazy danych bez zapisywania prywatnych wiadomości. Kopia bazy danych jest w razie awarii serwera, w razie ataku itp. gdzie by zostały usunięte pliki.


To jest raczej wiadome. I tak nikomu nie chciałoby się w tym specjalnie grzebać w poszukiwaniu czegoś.
_________________
There can be only one
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-02-18, 21:58   

Na pewno mnie inwigilujÄ….
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-02-18, 22:15   

Bo to są kosmici i boją się, że ich zdemaskujesz
_________________
There can be only one
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-02-18, 22:29   

Cytat:

Bo to są kosmici i boją się, że ich zdemaskujesz


Oni mają bardziej zaawansowaną technologię niż forum na skrypcie Przemo.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-02-18, 22:30   

szostol napisa³/a:

W zasadzie można by ją szyfrować


W zasadzie można by. Tylko administrator jest odpowiedzialny za treści jaki inne rzeczy, który dzieją się na jego forum. Prywatne wiadomości mogą być pomocne jeśli chodziło by o jakieś zdarzenie w życiu realnym danego usera, a służby czyt. policja np. chciała by dotrzeć do informacji, wiadomości jakie dany użytkownik wysyłał, z kim rozmawiał. Oczywiście to czysto hipotetycznie tylko.

Straho napisa³/a:

Na pewno mnie inwigilujÄ….


Nie sądzę by komuś chciało się w tym całym galimatiasie szukać prywatnych wiadomości użytkowników. Tym bardziej, że w kodzie nie jest jasno napisane jaki użytkownik pisze wiadomość i do kogo.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-02-19, 09:16   

Mizantrop napisa³/a:

Tym bardziej, że w kodzie nie jest jasno napisane jaki użytkownik pisze wiadomość i do kogo.


szukasz prywatnych wiadomosci w basie? ale po co jak przemo oferuje wgląd w wiadomości z panelu administracyjnego.

Mizantrop napisa³/a:

Wszystkie dane, włączenie z wiadomościami PW są zapisane w bazie danych, kopii całego forum. I wówczas wtedy można z poziomu serwera pobrać plik z kopią bazy danych i dotrzeć do prywatnych wiadomości. Jako tako specjalnego skryptu nie ma, by administrator/moderator mógł z poziomu panelu administracyjnego wejść w posiadanie prywatnych danych czyt. PW danego użytkownika.


ale propaganda ;] Odczytanie prywatnych wiadomości to żadna trudność. Zakładka prywatne wiadomości w panelu i już mamy pw wszystkich użytkowników. Wiem, bo administrowałem forum na skrypcie phpbb by przemo, czyli na takim na jakim działa to forum.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2012-02-19, 10:31   

jutro, to nie zmienia faktu, że mało kto z administracji kiedykolwiek czuł chęć czytania Waszych wywodów w PW.
Administracja musi mieć jednak wgląd w PW, ponieważ tam także obowiązuje regulamin forum. A już wiele razy został on naruszony np. poprzez wysyłanie obraźliwych wiadomości, czy SPAMu.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-02-19, 10:32   

jutro napisa³/a:

ale propaganda ;] Odczytanie prywatnych wiadomości to żadna trudność. Zakładka prywatne wiadomości w panelu i już mamy pw wszystkich użytkowników. Wiem, bo administrowałem forum na skrypcie phpbb by przemo, czyli na takim na jakim działa to forum.


Dzięki za odpowiedź.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com