Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: vialink | 2010-04-30, 16:38

Autor

Wiadomo¶æ

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 00:33   Przychodnia

Przychodnia
Coś Cię boli? ¬le się czujesz? Pisz w tym forum, a spróbujemy pomóc. '


Coś Cię boli? idź do lekarza.
¬le się czujesz? idź do lekarza.

I takie odpowiedzi zazwyczaj dostaje się w tym dziale. Uważam, iż jest to bezsens.

Załóżmy, że boli mnie noga, no to mam 2 opcje :
iść do lekarza.
zapytać na forum, dostać radę "idź do lekarza" i iść do lekarza.

Cóż, ja osobiście raczej wolałbym nie tracić czasu. Wydaje mi się, że co najmniej połowa tego działu jest w ogóle niepotrzebna.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-04-30, 00:36   

Zgadzam się. typowe nabijanie postów. lepiej by było założyć kącik medyczny, ale o chorobach to się na ogólnym pisze.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 00:38   

Również uważam ten dział za niepotrzebny. O tego typu sprawach można pisać również w dziale "Wasze problemy", nie trzeba robić odrębnego. Poza tym nazwa "Przychodnia" mi tu nie pasuje. Przychodnia to miejsce, w którym otrzymujemy fachową (teoretycznie) pomoc medyczną, a na tym forum tego nie ma.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-04-30, 16:37   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Zgadzam się. typowe nabijanie postów.


Na forum nie zwracamy uwagi na ilości postów użytkowników. Nie ma czegoś takiego jak nabijanie postów, to nie wyścig.

coddy napisa³/a:

Wydaje mi się, że co najmniej połowa tego działu jest w ogóle niepotrzebna.


Szklanka jest do połowy pełna lub pusta. Tak więc druga połowa jest jak najbardziej przydatna.


Nie rozumiem dlaczego ten temat znalazł się w dziale "Prośby, skargi, zażalenia". Czy stworzenie nowego forum lub likwidacja innego nie klasyfikuje się bardziej do "Propozycje, sugestie"? Przenoszę.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 16:45   

Pza tym istnieje jeszcze dział "Zdrowia i uroda". Moim zdaniem to niepotrzebne rozmienianie się na drobne, szczególnie, że nie dość, że najczęstszą odpowiedzią jest "Udaj się do lekarza" (co jest oczywiste) to jeszcze udzielanie porad medycznych przez "specjalistów" z forum mogłoby być brzemienne w skutkach.

Cytat:

Na forum nie zwracamy uwagi na ilości postów użytkowników.


Po co wobec tego sÄ… gwiazdki i oznaczenia pod nickami?
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-04-30, 16:46   

ja bym usunął to ponieważ na forum niema lekarzy, tutaj nikt nie przebada ci ręki nogi mózgu i jeszcze wasze problemy bym usunął albo chociaż wprowadził tam limit że trzeba co najmniej 20 postów napisać żeby można było tam temat założyć,a co d
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 18:09   

vialink napisa³/a:

Wydaje mi się, że co najmniej połowa tego działu jest w ogóle niepotrzebna.

Szklanka jest do połowy pełna lub pusta. Tak więc druga połowa jest jak najbardziej przydatna.



co najmniej połowa to nie połowa.

Cytat:

Nie rozumiem dlaczego ten temat znalazł się w dziale "Prośby, skargi, zażalenia". Czy stworzenie nowego forum lub likwidacja innego nie klasyfikuje się bardziej do "Propozycje, sugestie"? Przenoszę.



sorry



QukuÅ‚ka napisa³/a:

Zgadzam się. typowe nabijanie postów


Nataniel napisa³/a:

Również uważam ten dział za niepotrzebny


Gary napisa³/a:

ja bym usunął to ponieważ na forum niema lekarzy



Vialink, powinniście naprawdę coś z tym zrobić, bo jak widać nie tylko mi to przeszkadza.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 18:11   

Dział potrzebny, niepotrzebny.
W każdym bądź razie powinna się znaleźć informacja, że forum nie służy stawiania diagnozy oraz to, że nie ponosi odpowiedzialności za porady/wskazania użytkowników.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-30, 18:13   

A moim zdaniem sie czepiacie. Jak usunął przychodnie to i tak te same tematy beda sie pojawiac tyle, że w waszych problemach.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 18:30   

martucha1231, a jaki widzisz sens istnienia osobnego działu dla problemów, w których jedyną odpowiedzią jest zazwyczaj "Idź do lekarza" dodane na zasadzie kopiuj-wklej?

Poza tym właśnie istniejej osobnego działu afiszującego się pomocą medyczną może zachęcać ludzi do zakładania takich tematów właśnie tutaj. Widzą, że jest osobny dział, więc sądzą, że otrzymają fachową pomoc. A co otrzymują? Nic.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-30, 18:36   

Nataniel napisa³/a:

Widzą, że jest osobny dział, więc sądzą, że otrzymają fachową pomoc. A co otrzymują? Nic.


Nie sądze, że ktos wierzy, ze otrzyma fachowa pomoc na forum młodzieżowym.

Nataniel napisa³/a:

martucha1231, a jaki widzisz sens istnienia osobnego działu dla problemów, w których jedyną odpowiedzią jest zazwyczaj "Idź do lekarza" dodane na zasadzie kopiuj-wklej?


Tak to mozna sie przyczepic do kazdego dzialu bo po co dzial "wasze problemy" skoro jest dzial "uczucia" a wiekszosc problemow wlasnie tego dotyczy, malo tego wiekszosc odpowiedzi jest tam "olej go/ja" tudziez "poozmawiaj z nim/z nia". Po co dzial "ogolnie" skoro jest dzial "ogolna dyskusja" itd.
Patrzac w taki sposob polowa dzialow jest nie potrzebna.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-30, 18:54   

Myślę że lepiej było by dział przychodnia powiększyć, o to by użytkownicy mogli prosić o diety, ćwiczenia, rozpiski czy dyskusje na temat używek i innych specyfików oraz lekarstw.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-04-30, 19:00   

coddy, robisz z igły widły, po co kasować ten dział? Czytając wypowiedzi niektórych w tym temacie, przychodzi mi na myśl przedszkole moralne.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 19:00   

Constantine napisa³/a:

Myślę że lepiej było by dział przychodnia powiększyć, o to by użytkownicy mogli prosić o diety, ćwiczenia, rozpiski czy dyskusje na temat używek i innych specyfików oraz lekarstw.



zmienić nazwę przychodni na coś innego i wyrzucić te tematy a la "kopiuj, wklej" i wrzucić to co mówisz. Mogło by być chyba.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 22:21   

Cytat:

Szklanka jest do połowy pełna lub pusta. Tak więc druga połowa jest jak najbardziej przydatna.


Tak, na przykład tematy o wrastającym paznokciu, w tym jeden mój. Dla mnie bardzo przydatny, bo mogę się dowiedzieć jak inni sobie z tym poradzili.
Niektóre tematy faktycznie są bez sensu, bo nie wierzę, że ich autor nie zdaje sobie sprawy, że powinien iść do specjalisty. Jako miejsce na stawianie diagnoz ten dział to bezsens faktycznie, nie mniej jednak w innych sprawach jest przydatny.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com