Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Doł±czyła: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wysłany: 2015-03-10, 16:00   

Ja mam korki, liczÄ™ sporo sama, powtarzam te same rzeczy kilkukrotnie dla utrwalenia i nie jest Ĺşle ;)
_________________
Kruki i wrony was rozdziĂłbiÄ….
 

Youthdaughter  

Stały User



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 27

Doł±czyła: 10 Wrz 2012

Sk±d: Poland

   

Wysłany: 2015-03-10, 17:55   

Ja też się korkuję, chodzę na dodatkowe zajęcia z matmy w szkole, STARAM się liczyć w domu coś sama.
Myślę, że z tymi kursami o których mówisz, to mega dobry pomysł + poznasz uczelnię.
_________________
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz begiać, idź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale cokolwiek robisz - brnij naprzód.
-Marthin Luter King
 

maturzysta2015

User



Doł±czył: 14 Kwi 2015

   

Wysłany: 2015-04-14, 10:47   

A słyszeliście może o jakiś wartych polecenia stronach przygotowujących do matury?? Ostatnio słyszałem o http://okm.edu.pl/ . Strona młoda ale wydaje mi się, że ma potencjał. Można troszkę potrenować przed maturą... Co myślicie??
 

rwd5

User


Doł±czył: 02 Gru 2015

   

Wysłany: 2015-12-02, 19:42   

Ja korzystam ze zbiorów Kiełbasy i Pawłowski (starsze), a z internetowych to nasza nauczycielka poleciła nam https://zbior-zadan.pl/
 

Blejzin

User


Doł±czył: 15 Lis 2015

   

Wysłany: 2015-12-06, 20:47   

Ja staram się nie ograniczać do jednego źródła. Przeglądam możliwie sporą ilość stron internetowych, gdzie tylko znajdę zadania, staram się je rozwiązaywać samodzielnie... Matura z matematyki przyda się do rekrutacji na moje wymarzone studia, na szczęście podstawa wystarczy, jednak chcę osiągnąć dobry wynik, nie niższy niż 85-90%. O zaliczenie się nie martwię jednak zdaję sobie sprawę, że jedno pytanie wysoko punktowane może zaprzepaścić moje marzenia więc wolę się spiąć przez te kilka miesięcy
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com