Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

nowy111

User


Doczy: 15 Kwi 2017

   

Wysany: 2017-04-15, 18:23   Przyszłość

Witam. Moim największym marzeniem jest być dobrym mężem, mieć dobrą żonę i ogólnie założyć rodzinę. W tym roku jak dam rade(mogę mieć załatwioną robotę w Holandii, ale wątpię, zapisałem się też na projekt lepsze jutro-podobno na nim przejdę kurs na spawacza) chcę iść na pielgrzymkę na Jasną Górę. Czy ktoś z Was był może na takiej pielgrzymce? Jestem trochę nieśmiały i nje miałem jeszcze dziewczyny, mieszkam w mieście 4k osób. Czy na takiej pielgrzymce można znaleźć kandydatkę na żonę?
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2017-04-15, 18:31   

Tak :-) .Ortodoksyjną katoliczke :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

nowy111

User


Doczy: 15 Kwi 2017

   

Wysany: 2017-04-15, 18:37   

Wolałbym bardziej rozwinięte odpowiedzi :D
Jak ktoś z Was był to jak było z frekwencją dziewczyn itp.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2017-04-15, 19:04   

Więcej dziewczyn, zawsze tak jest przy wszelkich kościelnych sprawach (oprócz seminarium)
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2017-04-15, 19:21   

nowy111, Nie ale serio chłopie :-) .Nieogolone nogi,brak pasty do zębów,brak makijażu i sex po ślubie i to bez gumki :-D .

A tak serio to uważaj na podejrzanych typów bo wetbują do sekt.Jak by Ciebie się ktoś pytał to powiedz że robisz to dla sportu albo że jesteś synem jakiegoś księdza.Wtedy się od Ciebie odwalą ;) .
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Niels

Stały User



Doczy: 07 Maj 2016

   

Wysany: 2017-04-15, 19:48   

DeVaneio, Poziom ironii powoli sięga zenitu. ;)
_________________

 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2017-04-15, 20:25   

Niels, No ale ja prawdę pisze :-D .No weź mi powiedz.Kto normalny śmieje się z dowcipów czarno odzianego grubasa :-D ?
Z ortodoksyjnymi chrześcijankami to ogólnie jest lipa.Szczególnie na wsi.Jak byłem na wakacjach to takie się przystawiały.Takie nie "część" nie "pragnę Cię,bierz mnie",taki wiejski podryw,takie niewiadomo co :-D .Jak wyszło że nie jestem "niewolnikiem papieża" to widać było że im się źle zrobiło.Potem już się nie spotkaliśmy,pouciekały "hoże dziewoje".Pewnie sobie już wyobrażały biała suknie i wesele :-D .
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-04-15, 20:50   

nowy111 napisa/a:

Witam. Moim największym marzeniem jest być dobrym mężem, mieć dobrą żonę i ogólnie założyć rodzinę. W tym roku jak dam rade(mogę mieć załatwioną robotę w Holandii, ale wątpię, zapisałem się też na projekt lepsze jutro-podobno na nim przejdę kurs na spawacza) chcę iść na pielgrzymkę na Jasną Górę. Czy ktoś z Was był może na takiej pielgrzymce? Jestem trochę nieśmiały i nje miałem jeszcze dziewczyny, mieszkam w mieście 4k osób. Czy na takiej pielgrzymce można znaleźć kandydatkę na żonę?


Można. Problem w tym, że z osobami uczestniczącymi w takich wydarzeniach jest różnie. Część z nich stanowić będą dogmatyczne dziewczyny, część dziewczyny fanatyczne, a jeszcze inną część dziewczyny zwyczajnie prymitywne w swojej wierze z powodu niskiej inteligencji. Nie powiedziałeś nam, jakiej dziewczyny szukasz. Ogarnięta dziewczyna raczej nie wybierze się na pielgrzymkę, bo będzie pracowała.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

sunseadream  

Stały User



Imię: Weronika

Wiek: 23

Doczya: 09 Lut 2017

   

Wysany: 2017-04-16, 09:50   

Szej-Hulud napisa/a:

Można. Problem w tym, że z osobami uczestniczącymi w takich wydarzeniach jest różnie. Część z nich stanowić będą dogmatyczne dziewczyny, część dziewczyny fanatyczne, a jeszcze inną część dziewczyny zwyczajnie prymitywne w swojej wierze z powodu niskiej inteligencji. Nie powiedziałeś nam, jakiej dziewczyny szukasz. Ogarnięta dziewczyna raczej nie wybierze się na pielgrzymkę, bo będzie pracowała.


Odnosząc się do ostatniego zdania - dla mnie to stereotyp.
_________________
"Jeden dzień i nic ponad to. Nie oglądaj się za siebie i nie rozpaczaj nad przeszłością, bo już jej nie ma. I nie kłopocz się o jutro, bo jeszcze nie nadeszło. Żyj w teraźniejszości i uczyń ją tak piękną, żeby była warta zapamiętania." J. Scott Taylor
 

nowy111

User


Doczy: 15 Kwi 2017

   

Wysany: 2017-04-16, 10:08   

Macie sprawdzone pytania na które można rozmawiać z dziewczyną?
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2017-04-16, 13:10   

nowy111, Dziewczyna to też człowiek.Rozmawiaj jak z człowiekiem ;) .
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

karokrakow  

Stały User



Doczya: 15 Wrz 2013

Skd: Kraków

   

Wysany: 2017-04-16, 17:33   

Nie wiem jak to wygląda z pielgrzymkami, ale w ostatnim czasie kilku moich kumpli zaczęło chodzić na coś w rodzaju grupy apostolskiej (w ich przypadku to akurat grupa złożona głównie ze studentów) i dość szybko udało im się tam znaleźć dziewczyny - takie całkiem zwyczajne (nie jakieś nawiedzone).
 

Niels

Stały User



Doczy: 07 Maj 2016

   

Wysany: 2017-04-16, 20:30   

Tak
_________________

 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2017-04-16, 20:35   

Niels,Napisałem tutaj najgorszy i troche pokolorowany przypadek :-D .Wiem że tak nie jest ;) .
Ale moja historia jest prawdziwa :hyhy: .
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

nowy111

User


Doczy: 15 Kwi 2017

   

Wysany: 2017-04-17, 09:13   

To jakieś sprawdzone tematy na rozmowę?
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com