Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2011-11-26, 09:49

Autor

Wiadomo¶æ

Mycha  

Stały User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 13 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-01, 15:35   

Mój kochany tatuś to zawsze wszystko wie :D i na dodatek widział już każdy film i jak mnie rozkłada choroba to mówi :
-Ja wiem co to,tez to miałem-leż przejdzie Ci :mrgreen: Albo mówi po wegiersku...
A moja mamuśka zawsze szuka kremu, odkad pamietam :D
_________________
"I nie ważne są podziały, między podziałami wszyscy tak naprawdę jestesmy tacy sami" :)
 

manika  

Stały User


ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sty 2009

Sk±d: Che³m

   

Wys³any: 2009-02-04, 13:12   

mum to raczej ma nawyk sparwdzania czy mam porzadekw pokoju czy w szafie.
tato to lubi wolac mnie czy siostre gdy przychodzimy to nic od nas nie chce i tak potrafi pzrez kilkadziesiat minut wolac. Pyta sie kilka razy dziennie co bylo w szkole, gdzie ide itp. :p
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 17:36   

Przyzwyczajeniem mojej mamy jest to, że gdy wracam ze szkoły, to pyta się mnie: Jak było w szkole? :-P
_________________
Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
 

tylko_samolubna  

User



Do³±czy³a: 08 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 17:43   

moja mama jak zawsze przedstawia komus mnie to mowi " oto moja córka zawsze niezadowolna z zycia" tooo jest wkurzajace XD albo mowi ucz sie bo jak nie to cie oddam<Lol2> jasne XD
_________________
Chcesz iść do nieba .? Po co jeśli w piekle tylu znajomych.
 

damian15  

Wymiatacz

licealista ;PP



ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 21 Mar 2009

Sk±d: Piaski

   

Wys³any: 2009-04-04, 11:09   

moja mama nie ma nawyków, a tata ma. np. mówi w różnych językac (niemiecki, angielski, rosyjski i węgierski) i opowiada po 15 razy, co mu sie w pracy przydarzyło
 

Luize.  

Stały User



ImiÄ™: Magda

Wiek: 27

Do³±czy³a: 09 Kwi 2009

Sk±d: siê to wziê³o ?

   

Wys³any: 2009-04-13, 22:13   

Mama :
ciągle powtarza ze kilkanaście razy jakąś historię, co się przydarzyło jej w pracy, o moim pokoju, itd.
Tata :
przed pójściem spać sprawdza czy domownicy śpią. O, zawsze do mnie mówi malinka. <- wiem, że to nie należny do nawyków. Chyba.
_________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
— Woody Allen
 

annie_93  

Wymiatacz

mała cholera^^



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 17 Lut 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-04-14, 20:33   

Mama jest uzależniona od kremu Nivea i naszej-klasy.
A tata od oto-moto.pl. Ogląda samochody, na które go nie stac :mrgreen:
A tak to ojciec z nawyków to ma mylenie imion, ma 3 córki i mu się chrzani, zwłaszcza jak szybko chce którąś nas zawołac. Najpierw jest Gabi,cholera,Ola,cholera, a ja już zdąże z góry zejśc i mu mówie, Magda jestem :P
_________________
Możesz lubić życie jakie prowadzisz,
Możesz prowadzić życie jakie lubisz,
Możesz nawet poÅ›lubić Harry’ego,
Ale zabawiać siÄ™ z Ike’iem.
 

amare  

Stały User



ImiÄ™: Amanda

Wiek: 30

Do³±czy³a: 23 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-14, 20:59   

Mój tata jak jest pijany to wszystkim coś obiecuje a potem nic nie pamięta. A szkoda...
I lubi cytować Czesia. A ostatnio ma obsesję na punkcie motorów. Szuka w internecie informacji na ten temat non stop. Denerwuje mnie to bo zawsze wieczorem mi zabiera laptopa bo mu wygodniej w łózku (oczywiście zawsze z nim zasypia). A ponoć kupił go dla mnie...
A moja mama jak taty nie ma to karze sobie włączyć Mahjonga albo Chickena. Poza tymi grami to nie potrafi nic zrobić na komputerze.
I usypia na siedzÄ…co, kiedy wieczorem oglÄ…da telewizje :mrgreen:
_________________
Jednym z dowodów na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.
 

Gunia  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 11 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-07-17, 12:44   

Tata ostatnio szpanuje angielskim... :-| Np. 'kam an', 'goł'. Kto by pomyślał, taki znawca. Kiedyś jak byli u nas jego koledzy z pracy, opowiedzieli, że byli w Anglii w jakimś tam biurze i wysłali tatę po jakieś jedzenie. Tatuś wykupił kilkanaście puszek żarcia dla kota, bo były tanie i nie wiedział co to znaczy Cat Food. :wstyd: xD

A mama to zawsze po moim (albo brata) przyjściu ze szkoły pyta 'Co tam w szkole?' itp. Męczące... :znudzony:
Uzależniona od naszej-klasy. Najgorsze jest to, że nie chce założyć sobie konta, chociaż nie ma się czego wstydzić. xP - :->
_________________
"Chętna zakończyć swoje życie, nie zaznawszy dorosłości - szepnął jakby do siebie. - Chętna uczynić z młodości zmierzch swojego życia. Gotowa wyrzec się wszystkiego"
 

Thomas  

User

Zdrap Tu ######



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 26

Do³±czy³: 23 Pa¼ 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:36   

moja mama ma wkurzający nawyk - jak jest cicho to wzdycha wyobraźcie sobie takie krótkie i głośne wciąganie powietrza (hyk hyk) :mrgreen: jak sie jej pytam czemu tak robi to udaje ze nie wie o co mi chodzi
_________________
gfzesbyvfmhjgfbhfhgfgsddbncgxsnhsdfhfasjhmhftrwerftkfrmtykgcdcgn
tak wiem nudzi mi sie
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-10-27, 18:48   

uzależnienie mojej matki od blogów internetowych - wkurza mnie to momentami monstrualnie.
i jeszcze przytyki ojca. i ta jego przesadna religijność. niech sobie będzie zagorzałym katolikiem, ale nie zmusza do tego i mnie :P
i to ich przeciągłe "dooobraaaanoooc" tak dziwnie melodyjnie mówione.
_________________
meow
 

anne bonny

User


Do³±czy³: 20 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-07-01, 15:41   

moja mama ma zawsze radio włączone w nocy, koszmar :mrgreen:
tatulek zawsze zasypia siedzÄ…c
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-07-01, 16:51   

Mój tata ma obsesję mycia owoców i warzyw, zawsze pucuje je starannie i ma taką minę, jakby się zastanawiał, czy nie użyć płynu jakiegoś.
A moja matka powtarza wszystko sto pięćdziesiąt razy w kilkusekundowych odstępach czasowych, na przykład: Wyjdź z psem. Pięć sekund później: Wyjdź z psem. Pięć sekund później...
No i w kółko pożycza moje kosmetyki i nic mi nie mówi. A ja potem szukam szamponu albo dziwię się, czemu krem mi się tak szybko skończył.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com