Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Legeman  

User

Calkowita Zagadka

Imię: Sebastian

Wysłany: 2012-04-21, 09:05   Pseudo kozaki.

Witam. Chodz? do gimnazjum nr. 3 w Łowiczu i jest tam pe?no kolesi którzy nie zdali albo, którzy uwa?aj? si? za bossów w tej szkole. Jak wiadomo wszystkie takie typy si? ze sob? koleguj?, tak wi?c jak zacznierz z jednym lub mu si? postawisz jak on b?dzie zaczyna? to si? rzuc? na ciebie w dziesi?ciu. Przyk?adem jest mój kolega który mia? z nimi na pie?ku: Najpierw podczas przerwy przechodzili ko?o niego próbuj?c go straszy?, a potem po dzwonku gdy wszyscy nauczyciele ju? odeszli rzucili si? na niego. Sprawa trafi?a do s?du, ale nie wiem czy j? wygra?. Wy te? tak macie w szkole???

Smutny_obserwator  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2012-04-21, 09:24   

A? tak to nie mia?em, jednaj by?o kilka czarnych owiec.
Naprawd? interesuje cie, czy w innych szko?ach te? tak jest?

Legeman  

User

Calkowita Zagadka

Wysłany: 2012-04-21, 09:51   

Nie, moze zle zadalem ostatnie pytanie. Interesuje mnie co byscie zrobili. Postawili sie im? Powiedzieli rodzica? Doniesli nauczyciela, a moze zebrali wlasna ekipe?

Anonimka  

Wymiatacz

zua kobieta

Imię: Kasia

Wysłany: 2012-04-21, 09:56   

Legeman, z takimi to si? chyba za bardzo nic nie da zrobi? tak szczerze.. Ani z nimi nie pogadasz, bo w?tpi?, ?e taki gatunek debili co? zrozumie, ani si? im nie postawisz, bo wiadomo, ?e i tak to Ty dostaniesz, zg?osi? to komu? to my?l?, ?e te? pr?dzej, czy pó?niej si? "zemszcz?"... S? takie parapety na ?wiecie i chyba po prostu si? takich omija z daleka. Na szcz??cie w moim gimnazjum taki gatunek si? nie rozwin?? :-P no a w liceum to chyba takie przypadki si? nie zdarzaj?...

Vanir  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2012-04-21, 10:34   

Legeman napisał/a:

Doniesli nauczyciela, a moze zebrali wlasna ekipe?

oczywi?cie, bijcie si? i bójcie, ?e samemu nie mo?na wyj?? z domu, bo dosta? mo?na... Eeeh...
Rodzice, nauczyciele? To sprawa jest ci??ka do za?atwienia. Chyba najlepsz? metod? by?oby chyba przeczeka?.
do?wiadcze?,
do samej mi?o?ci
a? Bóg wstrzyma oddech...

freestylee  

Mega wymiatacz

Imię: ee yy eekhem hehe

Wysłany: 2012-04-21, 11:48   

Mam tak samo w szkol? chod? da si? wytrzyma?.
Tylko wyobra? to sobie sobie"

C-47  

Pogromca postĂłw

Imię: Mateusz

Wysłany: 2012-04-21, 12:10   

Legeman,
W ka?dej szkole znajdzie si? jaki? kozaczek,który b?dzie my?la? ?e jest bossem w szkole ale pami?taj o tym,?e na ka?dego kozaka znajdzie si? wi?kszy kozak :-D

Jak raz si? postawisz to b?dzie dobry znak dla ciebie,a z?y dla nich,nie daj si? nikomu poni?a? bo jak raz dasz si? zgnoi? to ca?y czas b?dziesz gnojony w szkole.staraj si? omija? takich typów,g?owa do góry :-)

freestylee  

Mega wymiatacz

Imię: ee yy eekhem hehe

Wysłany: 2012-04-21, 12:42   

C-47, Dok?adnie,ja ko?o takich osób z zaci?ni?tymi pi??ciami przechodz?.
Tylko wyobra? to sobie sobie"

Legeman  

User

Calkowita Zagadka

Wysłany: 2012-04-21, 13:07   

W?a?nie ja si? ma?o wtr?cam i ma?o osób mnie w szkole zna wi?c ze mn? nie zaczynaj?, ale nie raz chcia?em wpa?? na nich jak zaczepiali moich kumpli, tylko ?e cholera si? boj? ?e dostan?. W efekcie ko?cowym stoj? i patrz?, a znam swoje mo?liwo?ci i wiem ?e kilku da? bym rad?.

Lt_Ado  

Wymiatacz

Wysłany: 2012-04-21, 14:53   

Jak ju? b?d? ci? mieli bi? to krzyknij JP na 100% !!! i jeszcze ci szluga dadz? :hyhy:

Straho  

Pogromca postĂłw

Imię: Jac?aw

Wysłany: 2012-04-21, 15:02   

Bardzo przydatny poradnik, musisz z niego skorzysta? http://www.youtube.com/wa...feature=related
Tym sposobem stan? si? twoimi gorylami.

C-47  

Pogromca postĂłw

Imię: Mateusz

Wysłany: 2012-04-21, 15:02   

Legeman napisał/a:

, ale nie raz chcia?em wpa?? na nich jak zaczepiali moich kumpli, tylko ?e cholera si? boj? ?e dostan?.

morda nie szklanka nie zbije si?

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba

Imię: sebastian

Wysłany: 2012-04-23, 23:11   

Ja na twoim miejscu, (jak masz jakie? mo?liwo?ci w biciu si?) to da?bym w ryj ich liderowi a za pewne reszta si? od ciebie odczepi. A jak ju? b?dziesz dostawa? po dupie to kastecik i po ryju, a najlepiej poszukaj w swojej rodzinie jaki? go?ci( kuzynów, wujków itp) to na bank si? od ciebie odwal?, jak do mnie 3mi? temu przeczepi?o si? kilku go?ci z zawodówki i technikum, to najpierw grzecznie a jak przyszli z kumplami to wyci?gn??em telefon poprosi?em o 5min i zagrozi?em ?e dzwonie do moich 7 braci (oczywi?cie jestem jedynakiem) którzy s? teraz na imprezce 50m z tond i pewnie wszyscy z gromadzeni przyjd? wam wje*** a jeszcze na dok?adk? zawo?a?em moich kumpli z szko?y.

A ni nie dzwoni?em a to by?a 8 lekcja w szkole nikogo nie by?o
A jestem jedynakiem a imprezy nie zaczynaj? si? o 15

Tacy go?cie to s? idioci jak wci?niesz dobry kit to ci odpuszcz?, ale nie li? im dupy bo moich dwóch kumpli to robi?o i s? teraz menelami frajerami na posy?ki i na mamusia daj 20z?

Legeman  

User

Calkowita Zagadka

Wysłany: 2012-04-24, 08:29   

Heh troche racja tylko mnie sie nie czepiaja tylko moich kumpli.

Raz byla akcja ze umowili sie z moim kolega na zbiorowa ustwake.

Niby 100 vs 100

Kolega ma duzo kumpli wiec sadze ze spoko by zebral, ale on ma porzadnych kolesi ktorzy nie siedza caly dzien na schodach i czekaja na solowe, wiec nie mogli przyjsc.

Pekiniarze natomiast niby zebrali swoich 100.

Tak wiec nawet jak zbierzesz cala ekipe, to oni maja za soba cale osiedle - Pekin.

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba

Imię: sebastian

Wysłany: 2012-04-24, 12:23   

Tylko miasto i nazwisko nas ró?ni hehe

Na miejscu twoich kumpli to ola? bym ich albo próbowa? im pokaza? ?e s? nikim

Teraz aktualnie olewam takiego dresiarza z no?em i marichu?an? w kieszeni a nie protestuje tylko dla tego bo wie ?e mam wpip kumpli (dwóch takich pakierów w klasie) no i mam niez?ych kuzynów, a takim kretynom wmówisz wszystko
Jak by?em w 5klasie to takim debilom co chcieli za wszelk? cene i?? ze mn? na ustawk? to powiedzia?em ?e przyjd? ale zabior? ze sob? mojego kuzyna który jest bokserem i przyprowadzi swoich kumpli do wsparcia

I ochrona by?a

A tak do szczególno?ci potem 1mi? pó?niej dorwa?em ich 5 po szkole i tak im wr?ba?em (sam)
?e jeden mia? z?aman? nog? a reszta by?a lekko poturbowana

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com