Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

asas  

User


Do³±czy³: 28 Sie 2018

   

Wys³any: 2018-08-28, 17:54   Pytanie dot. zachowania kolegi

Witam. Otóż znamy się od małolata ,zawsze się razem trzymaliśmy.W ostatnim czasie zauważyłem,że coś się zmieniło.Dziwi mnie jego zachowanie,rzadko kiedy odbiera telefony , może też być to spowodowane tym,że cały czas jest za kółkiem prawie i przez to często też nie odbiera,ale później np. nie oddzwania..To nie wszystko ,zauważyłem ,że on w ogóle się ze mną tak jakby nie liczy,tzn. powiedzmy,że jesteśmy tam gdzieś u ziomka,wszystko spoko , no i na koniec np. umawiamy się ,że gdzieś lecimy ,nad jeziorko poczillować ,cokolwiek.Niestety ,jak właśnie nadchodzi ten dzień ,to on zlewa moje telefony , albo mówi ,że gdzieś jest u kogoś tam.. Nie chodzi mi o to ,że ma ze mną siedzieć dzień w dzień,ale o sam fakt tego,że tak sobie w ch.. gra.Kolejna sytuacja zgadaliśmy się ,że jedziemy na impreze,okej ,fajnie . Przychodzi godzina na którą byliśmy ustawieni ,oczywiście kontakt się urwał.. Myślę sobie dobra,to pojade sobię z innymi kumplami na impre ,a co. W drodze na tą imprezę mijaliśmy stację ,ja patrzę ,a on jedzie sobie z jakimiś kolegami ,znajomymi moimi i jego oczywiście ,umawia się na melo ,a później nie odbiera .Co jest nie tak ? Myślicie ,że to brak szacunku wobec niego ? Bo ja to tak odczuwam. Aha,chciałem zaznaczyć,że prawie zawsze ja pierwszy piszę z inicjatywą ,on raz na tzw"ruski rok" zadzwoni ,gdy ma jakąś sensację do opowiedzenia,albo coś ,ale ,żeby z własnej inicjatywy coś pokminić we 2ch ,jak to było kiedyś,to już problem.. Z góry dzięki
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-08-28, 18:14   

Pogadaj z nim jak facet z facetem na osobności. Możliwości może być wiele.Każda przyjaźń kiedyś się kończy prędzej czy później to jest w każdym gronie ludzi.
Jeżeli nie będzie widział problemu czyli najzwyczajniej w świecie poszukuje innego towarzystwa.Zdystansował się i tyle
 

asas  

User


Do³±czy³: 28 Sie 2018

   

Wys³any: 2018-08-28, 18:26   

Wiesz co to może być spowodowane pewną sytuacją ,bo napisałem mu kilka rzeczy na gg dot. mojego kolegi ,a na drugi dzień ten kolega tak dwuznacznie jakby powiedział zdanie pewne,z którego wynikało ,że coś mu wygadał .Wkur... się ,wsiadłem do niego do auta i powiedziałem,że zachował się jak frajer.Oczywiście wyszłem z auta ,on się zdenerwował wtedy za to,że tak do niego powiedziałem .Jak sytuacja trochę ostygła ,to mu zaproponowałem,żebyśmy o tym pogadali.On przyjechał wtedy z tym kolegą (ch.. wie czemu) no i powiedziałem mu wprost,że mnie to zabolało ,bo znamy się kupę czasu i nie spodziewał bym się,że może komuś zdradzić to co między sobą piszemy.To zaczął się wypierać ,coś tam gadać,że on tego nie zrobił.. Tak samo sytuacja z ostatnich dni, ustawilismy się na basen w mieście większym. Mija godzina od ustalenia ,dzwonię.Nie ma kontaktu .. Po 2 godzinach napisałem na fb,odpisał,że jest z kolega na basenie XD to już jest wg. mnie szczyt. Nie wiem do końca ,czy mam też się zdystansować,czy jednak próbować przełamać lody,bo z nim to jest różnie ,raz nie odbiera przez tydzień ,a po tygodniu się normalnie odezwie. Dlatego mam taką rozkminkę co do tego ..

[ Dodano: 2018-08-28, 18:27 ]
Co do rozmowy na ten temat, był już ,tylko on sprowadził wszystko do typowego " ale wieeesz ja teraz muszę robić ,mam mało czaasu" etc. etc. ;)
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-08-28, 18:42   

asas napisa³/a:

Co do rozmowy na ten temat, był już ,tylko on sprowadził wszystko do typowego " ale wieeesz ja teraz muszę robić ,mam mało czaasu" etc. etc. ;)



Właśnie widać ile ma mało czasu. Rozwiąż tą sprawę na zawsze i zdystansuj się jak nie będzie poprawy. Potraktuj go tak jak on potraktował ciebie. To nie będzie zemsta czy coś w tym stylu. Potraktuj to jako podziękowanie mu za świetnie spędzony czas będąc wystawionym do wiatru.
 

asas  

User


Do³±czy³: 28 Sie 2018

   

Wys³any: 2018-08-28, 18:54   

Problem,że ta poprawa jest zróżnicowana. tydzień olewki ,2-3 dni normalnie ,w końcu znowu sprowadza się do tego samego .Zastanawiam się ,czy trzeba mu dać trochę czasu,czy to tak będzie wyglądało cały czas.. Ale wątpie w sumie,że to się zmieni ,tak mi się wydaje .Zwłaszcza,że gadałem mu o tym,to dalej jest to samo ,jak mu tłukłem ,że nie fajnie ,że się ze mną gdzieś umawia,na jaranko ,czy cokolwiek,a później nie odbiera telefonu tylko jedzie do kogoś innego to odpowiedź była "nooo ale ja wole nic nie mówić bo z nim ustawiłem się wcześniej ,a jakbym odebrał i ci powiedział ,że jestem gdzieś już ,to byś się obraził" Nigdy nie robiłem takich szopek ,wydaje mi się ,że nie jest aż taki głupi ,żeby serio tak myśleć.. Więc ziomkowanie raczej odstawić ..
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-08-28, 19:03   

asas napisa³/a:

Więc ziomkowanie raczej odstawić ..



Odstawić na dobre. W sam wiesz co już zrobić. Skoro już z nim gadałeś i nic to nie dało to nie liczyłbym już na poprawę. Cofam swoje poprzednie słowa nie gadaj z nim. Jeżeli ta cisza będzie mu przeszkadzać i ma sumienie to się odezwie. Na razie ty mu pokaż że masz na niego lalalala ( :-) )
 

asas  

User


Do³±czy³: 28 Sie 2018

   

Wys³any: 2018-08-28, 19:06   

Dzięki wielkie za poradę . Zobaczymy,czy takie traktowanie mu pasuje ;) . Bo ja już mam dość ,pewnie później wielce zadowolony ,że mnie w chu.. robi i ma beczkę,chociaż widać to jak na dłoni .. :) Pozdrawiam :)
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-08-28, 19:20   

asas napisa³/a:

Dzięki wielkie za poradę . Zobaczymy,czy takie traktowanie mu pasuje . Bo ja już mam dość ,pewnie później wielce zadowolony ,że mnie w chu.. robi i ma beczkę,chociaż widać to jak na dłoni .. :) Pozdrawiam :)



Nie ma sprawy powodzenia niech ci siÄ™ wiedzie w dobrym gronie pozdrawiam. :-)
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-08-29, 14:02   

Unika Cię ;) nie wiem czy rozmowy coś dadzą. Najpewniej znalazł "lepsze" towarzystwo i woli czas spędzać z nimi, ale nie ma na tyle jaj, żeby powiedzieć Ci o tym wprost. Nie proponuj wyjść, nie wychodź z inicjatywą, nie pisz pierwszy. Zobaczysz, co będzie :)
 

asas  

User


Do³±czy³: 28 Sie 2018

   

Wys³any: 2018-08-30, 11:30   

Dziękuję za odpowiedź ! :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com