Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Wojćciech xD

User


Doł±czył: 03 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-05-20, 16:51   Pytanie dotyczÄ…ce przenoszenia sie z LO do LO

Siemka mam pytanie bo chce sie teraz przenieść z jednego liceum do drugiego ale na inny profil , tak samo 3 letnie i te same przedmioty są i w związku z tym mam pytanie czy jak sie przeniose teraz w trakcie wakacji czy będe je musiał zaczynać od pierwszej klasy czy odrazu od drugiej jak bede miał iść normalnie ?? thx za odpowiedz bo jestem troche mało doinformowany w tych sprawach bo jedni mówia że bd musiał od początku zaczynać od 1 klasy a inni że normalnie od drugiej zaczne tak jak mam zaczac po tych wakacjach ;p I sie juz pogubiłem ;P
 

eMeF  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marta

Doł±czyła: 14 Kwi 2009

Sk±d: Âże znowu

   

Wysłany: 2009-05-20, 16:54   

Przenosisz się normalnie do tej klasy do której powinieneś chodzić czyli np 2 bo 1 rok już zaliczyłeś.Musisz mieć tylko jakieś w miarę oceny na świadectwie , żeby Cie to "nowe" LO chciało przyjąć :)
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 20 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-05-20, 16:57   

skÄ…d sie tacy ludzie biorÄ…? :-D
jasne, że idziesz do tej klasy, którą zaczynałbyś w starym LO
pomyśl sobie, że ktoś kończy 5 kl podst i ma sie pzrenieść. Myślisz, zę zaczyna znów od 1?
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

ÂŻyje bez brudnopisu.
 

eMeF  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marta

Doł±czyła: 14 Kwi 2009

Sk±d: Âże znowu

   

Wysłany: 2009-05-20, 17:01   

ja myślę,że akurat chodziło mu o to czy jak zmieni profil to czy będzie musiał zaczynać od nowa (inna ilość przedmiotów , jakieś tam dodatkowe zajęcia których nie było w starym profilu-ja np. mam warsztaty dziennikarskie itd) ... z podstawówką to trochę inaczej bo wszyscy uczą się tego samego w takiej samej ilości ale ok nie ważne :mrgreen:
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 20 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-05-20, 17:02   

eMeF, oj no taki bardziej obrazowy przykład z ta podstawówką ;-)

więc bez pzresady.
Nauczycieli nie obchodzi to, jak sobie da rade.
To jego problem, żeby nadrobić.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

ÂŻyje bez brudnopisu.
 

sheilven  

Pogromca postĂłw



Wiek: 31

Doł±czyła: 05 Gru 2008

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2009-05-20, 20:25   

pewnie trzeba będzie test jakiś z przedmiotów rozszerzonych zaliczyć tych nowych, co by jakoś szczególnie od klasy nie odstawać. i tyle.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Inferior  

Mega wymiatacz

LudĹş chyba...



ImiÄ™: Ola ;)

Wiek: 30

Doł±czyła: 21 Kwi 2009

Sk±d: Zabrze! :]

   

Wysłany: 2009-06-24, 22:11   

W niektórych liceach wymagają, żeby osoba, która np. przeniosła się z humana z LO II do mat-fiz'u do LO V zdawała dodatkowe testy, czy się nadaje i czy w odpowiednim stopniu opanowała bieżący materiał jaki klasa, do której ma się przenieść miała w pierwszej klasie...
_________________
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com