Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

krzysztof1

Stały User


Dołączył: 02 Maj 2015

   

Wysłany: 2018-01-05, 01:18   

DeVaneio napisał/a:

Cytat:

Mogłoby się wydawać, że postać z jakichś zabobonów, bo Jezus został wtedy przedstawiony inaczej, niż w obecnych czasach.


Oświeć mnie ?

Cytat:

Po pierwsze to nie był Żyd jak niektórzy Żydzi uważają, albo Palestyńczyk jak niektórzy Palestyńczycy uważają, albo jakiś prorok, jak niektórzy muzułmanie uważają, tylko ktoś kto przyszedł ze Świata Bożego, jako Ojciec wszystkich ludzi na ziemi, bez żadnych przynależności i żadnych podziałów.


Myślałem ze Bóg jest moim Starym a J.C to taki jakby starszy brat :->

Cytat:

Bóg objawiał się w różnych okresach czasu na ziemi, ale nie żeby założyć z ludźmi rodzinę na ziemi, tylko aby wskazać ludziom kierunek drogi, drogi która prowadzi do Królestwa Bożego i do życia wiecznego w Raju.


Moim zdaniem gość za bardzo kombinuje.Nie może tak do nas prościej przmowic ten ON ?Bóg chciał zawsze aby ludzie powrócili do Raju, jednak ludzie którzy mają największy wpływ na nasze życie na ziemi, promują oni nam taki styl życia, abyśmy tam nigdy się nie znaleźli. Robią tak dlatego, bo mając władzę i bogactwo na ziemi myślą, że to daje im szczęście, gdy mogą mieć władzę nad drugim człowiekiem na ziemi, bo zapomnieli oni o Raju walcząc o pokusy życia ziemskiego. Nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że tam mogli by mieć wszystko, bez cierpienia, wojen i bez wyrządzania krzywdy drugiemu człowiekowi na świecie. W Raju żyli by szczęśliwi i bezpieczni, bo tam nie ma cierpienia, bólu ani śmierci.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com