Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2009-04-26, 12:01   

każdy ma to, co lubi. osobiście nie znoszę chłopaków w różowych ubraniach, ale przecież nie będę wieszała każdego, który jest tak ubrany i wejdzie mi na drogę.
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

Cy¦  

Mega wymiatacz

S.M.O.K



ImiÄ™: CyÅ›

Wiek: 73

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

Sk±d: wzi±æ kasê na piwo?

   

Wys³any: 2009-04-26, 12:56   

Co kto woli ^^'
Mi się tam niektórzy faceci w różowym podobają, ale jak są opaleni. Wtedy jest łądny kontrast. Bo taki blady w różowym... Bweh.
A co do butów - fajne są! Sama mam kumpli którzy grają w nożną i mają oczoje*ne korki, tyle że pomarańczowe :)
A mi pozostaje biegać w czarno-czerwonych i czarno-żółtych... ;(
_________________

Moje maleństwo <3
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-04-26, 14:31   

Hm..Pewnie troszkę to dziwnie zabrzmi,ale gdy spędzałam czas we Włoszech zupełnie mi to nie przeszkadzało,było to coś oczywistego , pastelowe kolory, różne odcienie różu i w żaden sposób nie odbierało to im męskości :oops: Za to u nas hm..kłuje to w oczy, chociaż zależy na jakim chłopaku i jaki odcień tego różu.
_________________
Drugs&hugs.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 20:08   

Kometa napisa³/a:

Za to u nas hm..kłuje to w oczy

mnie tam nic nie kuje. Myślę że takie chłopaki ładnie się ubierają i pastelowe kolory jakby dodawały im takiego uroku. :oops: nie odejmując męskości.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 20:13   


ktoś mi powie że to ładne jest.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 20:16   

psychopathicwizard, nie o to mi chodziło. Bardziej podobają mi się chłopacy w pastelowym nie rażącym różowym, najlepiej jakby to była koszula bez żadnych smoków etc ;)
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-04-26, 20:25   

psychopathicwizard, to bardziej dla kena by było ^^
Różowy u faceta wygląda ładnie jeśli :
-ma ciemne włosy.
-ma mięśnie.
-nie jest głupi.
-nie zachowuje siÄ™ jak laluÅ›.
-nie jest to różowy żarówka.
^^
_________________
ona umrze martwa.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 20:35   

Missy napisa³/a:

ma mięśnie.

no, jesli ma mieśnie to nie można mówć o jakimkolwiek odjęciu męskości.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

rasta.dzabcia  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 26 Kwi 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-04-26, 22:40   

myślcie co chcecie
uważam że chłopak który od czasu do czasu pokaże się w zajebistej różowej bluzie czy koszulce jest zaje**** ;D
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-04-27, 11:53   

Różowy u facetów odpada.. zwyczajnie nie podoba mi sie..
_________________
be high, fly away..
 

Broter  

User


ImiÄ™: Kevin

Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-28, 16:47   

Ej a weź popatrz na ich buty i koszulki . Buty buraki pewnie kupują białe albo czarne (jak wszyscy) a koszulki pewnie noszą z bardzo znanej (burakom) firmy NO NAME . Fajne buty a koszulka pewnie też niezła :D
 

Zapalka  

User

daaałn



Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-28, 17:01   

taki barbie róż to broń boże, ale taki pastelowy, jasny, to nawet jeszcze ujdzie ;>
_________________
nie muszę być jajkiem na patelni, by móc opisać jajecznicę !
 

Tomasz  

User



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 32

Do³±czy³: 09 Maj 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2009-05-09, 20:11   

Chicałem kupić sobie różowy t-shirt,wyglądałem w nim dość dobrze,ale wybrałem jednak fioletowy :-P Myślę,ze chłopak mógłby nosić różowe t-shirty,czy swetry,pod warunkiem,że nie przejmuje sie opiniami innych i czuje się w nich komfortowo.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-09, 20:29   

Różowe t-shirt'y wyglądają bardzo ciekawie, pod np. białą koszulą, szczególnie z opalonym chłopakiem.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

August  

User



Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: W-w

   

Wys³any: 2009-06-10, 13:35   

Nie podobają mi się te buty w jarzeniowym żółtym kolorze... Ogólnie wolę spokojniejsze kolory. Ale jestem otwarty i kolor nie ma dla mnie większego znaczenia, wazniejszy jest fason i zestawienie z innymi kolorami.

Mam trochę różowych i innych jaskrawych kolorów w szafie, moja ulubiona koszula do garnituru na eleganckie wyjścia jest jasnoróżowa. Niezbyt inwazyjnie, ale jednak. Ostatnio śpię w rózowej pościeli :D Zawsze podobał mi się róż... Ale kiedy jakiś czas temu był taki okres, że wszystkie kobiety chodził od stóp do głów na rózowo, to jakoś mi się znudził. Poza tym uważam, że facetom róż bardziej pasuje jako okazjonalny dodatek niż tak po całości. Ale - róznym ludziom jest dobrze w róznych rzeczach.

Teraz chłopak w rózowym to z wolna zaczyna byc codzienny widok, ale pamiętam że do niedawna to był szok.

Ludzie dla których rózowy to symbol pedalstwa i zniewieścienia i gotowi są komuś dokuczać z tego powodu to puści idioci i kretyni... Nie wiedza, że na pzykład w XIX wieku to niemowlaki płci męskiej ubierano na rózowo, a dziewczynki na niebiesko.

[ Dodano: 2009-06-10, 13:40 ]

psychopathicwizard napisa³/a:

Obrazek
ktoś mi powie że to ładne jest.



A ja powiem, że nie jest złe! ;D chociaz nie powiem, że się zachwycam, to coś w tym jest ;p fajny ten kucyk

To prawda, że do ciemnych włosów pasuje rózowy, dlatego czemu ciemnowłosi faceci mają sobie odmawiać... a blondyni oczywiscie też czemu nie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com