Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kicek0  

Stały User

Beztytularny



Do³±czy³: 08 Maj 2011

Sk±d: Przemy¶l

   

Wys³any: 2011-05-16, 12:22   

poiuytrewq napisa³/a:

a nie wiem jak inaczej niż 'kicz' (nie licząc synonimów tego słowa) nazwać taki teatrzyk jak np to:

http://www.youtube.com/watch?v=uxO_tWyeFWs

grają ch**owo, to chociaż fajerwerków narobią, ludziom sie to spodoba.



Brak zrozumienia nie daje ci przyzwolenia na bezpodstawne krytykowanie. Jak czegoś nie rozumiesz do daj sobie spokój. Może ci się nie podobać, to wtedy napisz "nie podoba mi się bo nie przepadam za takim graniem" a nie piszesz coś o teatrzykach i walisz porównaniami do Lady Gagi, które mają tyle sensu i prawdy w sobie co twoja śmieszna chęć pokazania jak bardzo nie wiesz po co oni robią to co robią.
_________________
"Nie ma nic piękniejszego, niż śmierć pięknej kobiety"
~Edgar A. Poe
 

poiuytrewq

Stały User



Do³±czy³: 21 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-05-16, 23:47   

Poluzuj chłopie portki bo se biedy narobisz.

nie chce mi się za bardzo rozpisywać więc krótko:

Po 1 nie wiem może kolega pisze z Białorusi ale przypominam, że mogę krytykować kogo chcę i kiedy chcę (polecam odcinek Kiepskich - Krytyk ;] ).

Po 2 jeżeli mierny poziom muzyczny w połączeniu z tandetną oprawą (żeby nikt się nie przyczepił - moim jakże skromnym zdaniem) nie jest podstawą do krytyki zespołu to co nim jest do jasnej cholery, średnia gęstość owłosienia wokalisty?

Po 3 gówno mnie obchodzi po co oni to robią skoro robią to ch**owo, mam nadzieję że nie muszę tłumaczyć (choć i tak zapewne czeka mnie uniwersalne i niezawodne w każdej sytuacji nie rozumiesz bla bla ble ble )
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-05-21, 16:50   

poiuytrewq, i po co ta słowna agresja? :>
Jeśli ogólnie nie interesujesz się tym zespołem, nie wiesz, czemu robią coś tak, a nie inaczej i - co więcej! - nie chcesz zagłębiać się bardziej w ich twórczość (bo uważasz, że tak czy owak są marni i szkoda twego czasu), to nie oceniaj czegoś pochopnie :]
 

Andariel

Stały User



Do³±czy³: 05 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-05-21, 18:45   

Szanuję zespół i gości , w sumie dobrze grają . Jednak jakoś mnie do nich nie ciągnie i nie słucham .
_________________
When you say to me "F*** You"
Say It louder...
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-09-05, 18:04   

LubiÄ™, lubiÄ™. SÅ‚ucham.
Till ma specyficzny głos. Od razu rozpoznaję piosenki Rammstein i to od pierwszych dźwięków. Najlepsza płyta moim zdaniem, to Mutter i piosenka Mein Herz Brennt, Sonne, to też zresztą moje ulubione piosenki. Szkoda, że te płyty ukazywały się tak powoli. Album Mutter pojawił się dopiero po czterech latach od płyty Sehnsucht. Dobry jest także album Liebe ist für alle, zresztą nie będę słodzić, status złotej płyty wyjaśnia dostatecznie dużo.
_________________
W miękkim futrze kota
 

lynics  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Roberto

Wiek: 29

Do³±czy³: 18 Wrz 2011

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-09-18, 22:54   

Mój zespół number one ;p

Nie mam najlepszej płyty czy też utworu, ponieważ wszystkie są świetne, lecz na pewno na uznanie zasługuje "America".

Jak DeSade napisała, głos Till'a jest wyjątkowy i mało kto potrafi mu dorównać (jest w ogóle ktoś taki ;o?).

Btw. jedzie ktoś na ich koncert? Ja bym się wybrał, ale niestety w czasie kiedy ogłosili listopadowy koncert nie było mnie w kraju i nic nie wiedziałem, a jak wróciłem to GC już nie było, a tylko tam bym poszedł (v.i.p. odpada bo za drogo). Ale faktem jest to, że koncerty mają naprawdę szalone i na pewno wybiorę się jeszcze :D
 

Grabaszszsz  

Stały User



ImiÄ™: Maciej

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2011

Sk±d: Brzesko

   

Wys³any: 2011-10-30, 12:29   

Rammsteina Bardzo lubię, i słucham. Faktyczni Till ma bardzo charakterystyczny głos, w dobrym znaczeniu tego słowa ;) Wszystkie ich piosenki bardzo lubię ale Mutter po prostu kocham <3
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-10-30, 12:43   

niezaprzeczalnie mają swój styl i są charakterystycznie, ale... zauwazcie jedną rzecz. wdidzieliście kiedyś 45letniego fana metallicy w koszulce z logo zespołu? czy starsze osoby, które bawią się na koncercie? w przypadku metallicy, slayera, motorhead, led zeppelin, black sabbath, deep purple i innych klasyków to dość częste, ale ja na przykład nie spotkałem się z czymś podobnym w przypadku Rammsteina. moim zdaniem z tego zespołu po prostu się wyrasta. i niech nikt nie poczuje się urażony, nie mowie, ze grają źle, czy sa ogólnie kiepscy.
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-30, 14:01   

Stratocaster napisa³/a:

w przypadku Rammsteina.


A na koncercie byłeś?
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2011-10-30, 14:42   

Stratocaster napisa³/a:

moim zdaniem z tego zespołu po prostu się wyrasta.


Słuchałem za łepka i słucham nadal.
niemców nienawidzę rasowo, no ale ten zespół bardzo lubie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-10-30, 15:44   

Ostia napisa³/a:

Stratocaster napisał/a:
w przypadku Rammsteina.


A na koncercie byłeś?

byłem:)

Straho napisa³/a:

Stratocaster napisał/a:
moim zdaniem z tego zespołu po prostu się wyrasta.


Słuchałem za łepka i słucham nadal.
niemców nienawidzę rasowo, no ale ten zespół bardzo lubie.



wiem o co chodzi, sam też nie powiedziałem, że nie słucham. po prostu uważam, że Rammstein należy jednak do zespołów dobrych, ale nie aż tak, żeby za 20 lat pamiętali ich inni niż znawcy gatunku i fani.
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-30, 15:48   

Stratocaster napisa³/a:

byłem:)


Hi5.

Stratocaster napisa³/a:

żeby za 20 lat pamiętali ich inni niż znawcy gatunku i fani.


Patrz, ja już pamiętam o nich 12 lat, a ich koszulkę miałam jedynie na wfie w gimnazjum :D
Sądzę, że nie da się zapomnieć zespołu, który się namiętnie słuchało jakiś czas temu, a to, że ktoś nie nosi koszulki z ich logo nie oznacza, że o twórczości nigdy nie słyszał.
Większość osób w danym wieku tak czy owak nie będzie nosić podobnej odzieży (rekreacyjnie - ok) bo to z tego się głównie wyrasta, a nie z grupy muzycznej.
Można przestać słuchać - ale nie zapomnieć.
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-10-30, 16:06   

odnośnie koszulki, była to niejako przenośnia.

wiesz, dla wielu osób ten zespół pozostanie w pamięci, nawet na zawsze. to oczyiwste. ale zwróć uwagę na skalę. Rammstein jest spoko, ale nie zostanie ikoną, jak chociażby Black Sabbath. poza tym są kiepscy technicznie, riffy są nudne a dzięki obniżonemu strojeniu gitary wszystko jest banalnie proste do zagrania. ich muzyka jest mocna, daje kopa, ale problem polega na tym, że to nie ma duszy
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-30, 16:08   

Stratocaster napisa³/a:

że to nie ma duszy


No wiesz, to jest twoje zdanie, inni majÄ… inne.
Może jestem laikiem, nie słyszę tego, co ty - ale powiedzmy, że jakoś mi to nie przeszkadza.
Okej, nie ta skala, co PF czy LZ; ale i nie od skalowania zaczęliśmy temat :)
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-10-30, 16:26   

to co napisałem jest oczywiście moją subiektywną opinią, nikomu nie odmawiam prawa do ekscytowania się czymkolwiek:)
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com