Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Straho  

Pogromca postĂłw



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2010-06-10, 12:55   Ranga VIP

Nie jest to skarga, ogólnie nie wiem jak to nazwać. Rozchodzi mi się o Justencję i Ostię. Starsi użytkownicy wiedzą, że Justencja nic nie zrobiła, dosłownie nic. Natomiast Ostia zrobiła nawet dużo. I tutaj pytanie, czemu Justencja dostała rangę VIP skoro sobie nie zasłużyła będąc moderatorem, a Ostia, która sobie zasłużyła nie ma tej rangi?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Placebowa  

Pogromca postĂłw

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Doł±czyła: 02 Wrz 2009

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2010-06-10, 13:05   

Nie dziwi mnie tak bardzo to, że Justencja dostała tę rangę (w końcu była kiedyś moderatorem), ale nie rozumiem dlaczego Ostia nie została przydzielona do VIPów...
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wysłany: 2010-06-10, 13:37   

W sumie, Ostii to zwisa, mimo wszystko sprawiedliwość powinna być. Zresztą, ranga VIP to informacja dla potomnych, że ta osoba kiedyś coś dobrego dla forum zrobiła.

Zielony to kolor moderatorĂłw.

// Vialink
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 13 Gru 2009

Sk±d: WrocÂław

   

Wysłany: 2010-06-10, 18:19   

Nie znam Ostii a Justencja, przez ten okres jak ją pamiętam nie wyróżniła się więc popieram Chudego.
 

Coco Chanel  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Sie 2009

   

Wysłany: 2010-06-11, 06:58   

Obie nie były dobrymi moderatorami. Na forum pojawiały się rzadko, a jak już to na krótko. Rangę vipa dostały z przydziału, nie za zasługi.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com