Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-09-17, 22:30   Realny sen

Mama nadzieje ,że będzie to mój pierwszy temat którym zainteresuje się więcej osób :->

Często spotykamy sie z powiedzeniami, "a dziś to mi sie kot śnił" a potem w życiu coś wydarzyło sie ciekawego z tym kotkiem. Samemu nic takiego mi sie nie przyśniło. Ale mój kolega miał taki sen:

W śnie pojawił sie nagle jego zmarły ojciec. I powiedział mu "72". On "spytał sie" go o co chodzi itd. wiemy jak to w śnie. Obudził sie. Minęło 3 miesiące. A on obliczył ,że od tego snu do jego rozwodu minęło 72 dni. Jest to prawda sam mi to opowiadał.

Czy wy też mieliście lub spotkaliście sie z czymś takim?
_________________

 

schale  

Stały User



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 29 Maj 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-09-17, 23:41   

Dość sceptycznie do snów podchodzę, bo to w końcu taki wytwór naszego mózgu, ale są i prorocze sny.
A czy to "72" było prorocze, no może, ale może to tylko taki zbieg okoliczności, a może to co innego znaczyło.

No po prostu taki ze mnie sceptyk w tym temacie :-)

P.S. Chociaż... ja też miałem kiedyś "proroczy" sen, ale bardziej dosłowny. Bo noc przed śmiercią mojej babci właśnie to zdarzenie się mi przyśniło (a nie miałem, żadnych informacji z domu, że z babcią źle). Także może i coś w tym jest....
 

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-09-18, 11:35   

Ja czasem tak mam że coś mi się przyśni a potem dzieje się to na prawde. Ostatniej nocy śniła mi lekcja PO jak sie ocknołem w ciemnym pokoju to miałem dzIkie wrażenie że ktoś leży na podłodze okazało się jedna że mój plecak ratowniczy upadł i neżał dośc dziwnie inaczej niż zwykle:P
_________________
Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-09-18, 22:24   

Lata gimnazjum. Mieliśmy sprawdzian z matmy. Nauczony byłem w miarę, ale czułem, że mi nie poszło. Nie chciałem dostać kapy...
Przyśniło mi się, że z tego sprawdzianu dostałem -3 (chyba). Następnego dnia powiedziałem o tym kolegom. Potem przyszedł czas na lekcję matematyki. Ocena ze sprawdzianu: -3...
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

schale  

Stały User



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 29 Maj 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-09-18, 22:25   

Locke108 napisa³/a:

coś mi się przyśni a potem dzieje się to na prawde



Nie chciałbym tego doświaczyć, gdyby śnił mi się koszmar :-P Ale całe szczęście ja takich atrakcji nie mam :-D
 

Kacy  

Stały User

Kacy



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 31 Gru 2008

Sk±d: Czêstochowa

   

Wys³any: 2008-12-31, 13:39   

mnie raczej nic się takiego nie śniło, czasami mam wrażenie deja vu, ale ze snami nic. Zawsze śnią mi się jakieś głupoty... np. kiedyś gonił mnie po mojej klatce schodowej błękitny potwór... :mrgreen:
 

Fea  

Wymiatacz

socjopatka



ImiÄ™: aneta

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-31, 18:59   

sny to to, czego się boimy, pragniemy i co przeżywamy. i trochę bliżej nieokreślonych rzeczy :-)

mi się śnią różne ;)
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-01, 16:57   

ja nigdy nie pamiętam snów dokładnie tylko jakieś urywki
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com