Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 12:55

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:27   

Kometa napisa³/a:

Skoro zareagował to nie oznacza ,że olewa i nie bierze pod uwagę , zwłaszcza ,że do każdej takiej sprawy zwoływana jest konferencja i decyzja nie jest podejmowana przez jedną osobę.


Hmmm no to powiedz mi dlaczego gdy zapytałem w dziale prośby skargi i zażalenia czemu usunięto moje posty gdy to dałaś mi bana niesłusznie z resztą to nikt z administracji nie uraczył mnie odpowiedzią?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:30   

Straho napisa³/a:

Hmmm no to powiedz mi dlaczego gdy zapytałem w dziale prośby skargi i zażalenia czemu usunięto moje posty gdy to dałaś mi bana niesłusznie z resztą to nikt z administracji nie uraczył mnie odpowiedzią?


1.Twój ban był uzasadniony wcześniejszymi wiosennymi porządkami i zaakceptowany przez administratorów.
2.Udzieliłam Ci odpowiedzi ,że zapewne owy dział jest czyszczony co jakiś czas, a tamten temat jest tylko przykładem.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:32   

Kometa napisa³/a:

2.Udzieliłam Ci odpowiedzi


Oczekiwałem odpowiedzi od nich nie od ciebie.

Zakończmy jednak z tym postem off top to do niczego nie prowadzi. Czekam aż administracja da nam odpowiedź co do mojej propozycji.

Dziękuję za uwagę.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:41   

Straho, jedną odpowiedź już dałem:

http://www.e-mlodzi.com/r...6946.htm#163515

Regulaminu dla moderatorów raczej nie przewidujemy bo nie rozumiem sensu? Moderatorzy podlegają pod ogólny regulamin forum, a jeśli mają jakieś niepewności wtedy kontaktują się z nami (administratorami).
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-11, 22:33   

Ojejciu, przepraszam bardzo, że łamie oczywiste zasady, aż mnie boli serce teraz.
Głupi powód dostają imbecyle, którzy rejestrują się na forum po to by zapuścić spam albo jak użytkowniczka, która ma "30" kont zbanowanych i co chwile zakłada nowe.
Jeśli użytkownik złamie regulamin i dostaje ode mnie jednego tudzież dwa warny dostaje normalny powód.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-08-12, 20:20   

Mizantrop, te Twoje 'pa' podałem jako przykład.
Z tą koniecznością odniesienia się do regulaminu chodziło mi bardziej o udowodnienie, że 'winny' złamał regulamin, a nie dostaje warna, bo moderator ma gorszy dzień.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-13, 00:01   

Na pewno paranoją jest dawać komuś warn za posta, a potem go usuwać. Taki warn powinien być z miejsca cofany, bo nie ma posta = nie ma sprawy. Moderator powinien przewidzieć ewentualną dyskusję z użytkownikiem i zostawić posta, przenieść go gdzieś czy coś, bo w normalnych warunkach dyskusji nie miałby szans obronić tego warna. Także bądźmy poważni. Druga sprawa - link do posta, za którego jest ostrzeżenie - też bardzo dobry pomysł, żeby potem nie trzeba było się domyślać. A do Mizantropa nic nie mam, poza tym, że czasem zamiast zachować się jak moderator sam przyłącza się np. to złośliwości rzucanych pod adresem autora głupiego, niepotrzebnego tematu ;) Przynajmniej nie stawia się ponad innymi :-)
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-22, 13:12   

Mizantrop napisa³/a:

Głupi powód dostają imbecyle


Pięknie użytkowników nazywasz imbecylami, to już pierwszy powód aby taki moderator wyleciał ze stanowiska.

Mizantrop napisa³/a:

Ojejciu, przepraszam bardzo, że łamie oczywiste zasady, aż mnie boli serce teraz.


Drugi powód, aby taki moderator wyleciał ze stanowiska. Nie ma to jak zasłaniać się ironią gdy jest się twarzą w twarz z prawdą.

Nie wiem co taki moderator jeszcze tutaj robi :-o :wstyd:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-22, 21:30   

A prawda jest taka, że moderatorzy ze względów oczywistych (i mniej dla nieobeznanych) wpisują takie dziwne powody warna.
Tak jak sobie poczytałam o ostrzeżeniach.

Nie spotkałam się ze złym wykonywaniem pracy moderatorskiej tutaj.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-22, 21:33   

Justencja napisa³/a:

Nie spotkałam się ze złym wykonywaniem pracy moderatorskiej tutaj.


Bo jesteś tolerancyjna dla pedałów ;) Ogólnie tutaj ludzi się karze za swoje poglądy lub za sugestie podawane rzez inne osoby. Tak jak ostatnio dostałem warna od mizantropa, jednak zdjęto mi go bo był nie słuszny, a poddano mu tylko sugestię. Czyli on się na moda nie nadaje bo moderator z prawdziwego zdarzenia sam podejmuje decyzje a nie pyta się innych o zdanie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-22, 21:44   

Cytat:

Pięknie użytkowników nazywasz imbecylami, to już pierwszy powód aby taki moderator wyleciał ze stanowiska.


Straho napisa³/a:

Drugi powód, aby taki moderator wyleciał ze stanowiska. Nie ma to jak zasłaniać się ironią gdy jest się twarzą w twarz z prawdą.



Straho napisa³/a:

Nie wiem co taki moderator jeszcze tutaj robi :-o :wstyd:



Uprzykrza Ci życie Panie " Bąba"

Straho napisa³/a:

Czyli on siÄ™ na moda nie nadaje bo moderator z prawdziwego zdarzenia sam podejmuje decyzje a nie pyta siÄ™ innych o zdanie.



Użytkownik z prawdziwego zdarzenia nie sieje takiej głupoty na forum.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-22, 21:46   

Mizantrop napisa³/a:

Użytkownik z prawdziwego zdarzenia nie sieje takiej głupoty na forum.


Użytkownik to luzak może sobie pozwolić na nonszalanckie wypowiedzi, czego nie można powiedzieć o moderatorze. Może i masz tam status moda, ale nie jesteś nim. Zostałeś stworzony do innego celu.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-22, 21:48   

Straho napisa³/a:

Może i masz tam status moda, ale nie jesteś nim. Zostałeś stworzony do innego celu.



Ok, uświadom mnie do jakiego celu zostałem stworzony na moda ?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-09-22, 23:05   

Mizantrop napisa³/a:

Ok, uświadom mnie do jakiego celu zostałem stworzony na moda ?


Koniec.


Jedną odpowiedź już Michał dał, więc nie będę tego powielał.

Proszę zakończyć wzajemne dogryzanie sobie.
 

Evi  

Wymiatacz

^.^



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 38

Do³±czy³a: 06 Wrz 2009

Sk±d: podkarpacie.

   

Wys³any: 2009-09-23, 10:48   

tak jakbym mgła coś dodać od siebie... regulaminy powinny być dostępne dla wszystkich... zwykli userzy również powinni znać regulamin moderatorów. takie jest przynajmniej moje zdanie...
_________________
"You may say im a dreamer... But im not the only one..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com