Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 12:55

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-11, 19:56   Regulamin dla moderatorów

Zauważyłem, że jest wiele nie domówień wobec obecnego regulaminu, to zredagujcie regulamin, oddzielny regulamin dla moderatorów, co im wolno a co zabronione. Nie że palniecie jakieś hasło nie wolno dawać warnów (to tylko przykład) coś treściwego z uwzględnieniem wszystkiego. Myślę, że to będzie dobre rozwiązanie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-11, 19:59   

Ależ coś takiego mniej więcej tworzy sie na forum dla administracji.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:00   

motyl napisa³/a:

Ależ coś takiego mniej więcej tworzy sie na forum dla administracji.


Nie rozumiem, możesz jaśniej wytłumaczyć?

[ Dodano: 2009-08-11, 20:02 ]

McLarenLbn napisa³/a:

Można by w tym regulaminie dla modów zrobić punkt, że gdy dają ostrzeżenie muszą się odnieść do któregoś z punktów regulaminu dla reszty userów.
Np., że jak moderator daje komuś warna to nie wpisuje co mu sie podoba tylko musi podać punkt i podpunkt regulaminu, który złamano, bo widziałem już wiele ostrzeżeń, gdzie był wpisany bzdurny powód i nie było wiadomo o co chodzi.


DO tego powinien dodać do powodu ostrzeżenia link, w którym będzie pokazane za co on był.

Ale i tak to nie wjedzie w "życie" bo po co się administracja będzie męczyć.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:00   

Można by w tym regulaminie dla modów zrobić punkt, że gdy dają ostrzeżenie muszą się odnieść do któregoś z punktów regulaminu dla reszty userów.
Np., że jak moderator daje komuś warna to nie wpisuje co mu sie podoba tylko musi podać punkt i podpunkt regulaminu, który złamano, bo widziałem już wiele ostrzeżeń, gdzie był wpisany bzdurny powód i nie było wiadomo o co chodzi.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:03   

To pewnie w przypadkach spamu, też widziałam takie cuda.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:04   

Ciekawa propozycja :-)
Jednak sądze ,że nawet gdyby powstał taki regulamin nie byłby on udostępniony dla innych użytkowników. Nie możemy przewidzieć wszystkich sytuacji i umieścić dokładne instrukcje postępowania, zazwyczaj wszystko opiera się na regulaminie forum i 'nie pisanych umowach'.Dodatkowo z reguły nasze działania i postępowania nie są podejmowane samodzielne ,lecz z uprzednią konsultacją z innymi moderatorami bądź administratorami.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:05   

Kometa napisa³/a:

Jednak sądze ,że nawet gdyby powstał taki regulamin nie byłby on udostępniony dla innych użytkowników.


Abyście mogli im mydlić oczy? Jesteś nie możliwa to nie wojsko i nie rządowe operacje specjalne my chcemy widzieć aby też móc wytknąć błędy modowi :]
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:06   

Straho napisa³/a:

DO tego powinien dodać do powodu ostrzeżenia link, w którym będzie pokazane za co on był.


O właśnie, dobra kmina.

Ja zauważyłem, że Mizantrop to sobie lubi od czasu do czasu w powodzie ostrzeżenia wpisać "pa".
Jak sama nazwa wskazuje to jest miejsce na powód ostrzeżenia, a nie ostatnie słowo.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:09   

Straho napisa³/a:

Abyście mogli im mydlić oczy? Jesteś nie możliwa to nie wojsko i nie rządowe operacje specjalne my chcemy widzieć aby też móc wytknąć błędy modowi


Dlatego ,że jak już wcześniej napisałam po to istnieje regulamin forum i nie da się przewidzieć wszystkich sytuacji, a nietypowe zawsze są omawiane z administracją.
A owy regulamin jeśli już by była potrzeba jego powstania ,powstałby zapewne tylko i wyłącznie dla nas, w forum administracji.

[ Dodano: 2009-08-11, 20:10 ]

McLarenLbn napisa³/a:

Ja zauważyłem, że Mizantrop to sobie lubi od czasu do czasu w powodzie ostrzeżenia wpisać "pa".
Jak sama nazwa wskazuje to jest miejsce na powód ostrzeżenia, a nie ostatnie słowo.


Ale zazwyczaj przy tym zostaje umieszczona lub wysłana informacja do użytkownika za co dostał to ostrzeżenie,ponieważ jest to informacja dla użytkownika,który popełnił wykroczenia,a nie dla opinii pulbicznej forum.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:11   

Kometa, bla bla bla czy ty zawsze musisz stawać okoniem? Wtedy możecie się wyprzeć bo po co szargać sobie opinię lepiej komuś dać kurna ostrzeżenie niech się po wkurza bo ja tu rządze. Takie rozumowanie mnie dobija.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:12   

Cytat:

Ale zazwyczaj przy tym zostaje umieszczona lub wysłana informacja do użytkownika za co dostał to ostrzeżenie,ponieważ jest to informacja dla użytkownika,który popełnił wykroczenia,a nie dla opinii pulbicznej forum.


Ale nie zmienia to faktu, że tam się wpisuje powód ostrzeżenia, a nie pożegnanie.
To jest Å‚amanie niepisanych, ale oczywistych zasad.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:14   

Straho napisa³/a:

Kometa, bla bla bla czy ty zawsze musisz stawać okoniem? Wtedy możecie się wyprzeć bo po co szargać sobie opinię lepiej komuś dać kurna ostrzeżenie niech się po wkurza bo ja tu rządze. Takie rozumowanie mnie dobija.


A czy ja napisałam coś takiego ?
O ile jeszcze tego nie dotyczałeś w mojej wypowiedzi to nie możemy się wyprzeć ,ponieważ nasze działania podlegają ocenie administratorów.I moderowanie nie opiera się na rzadzeniu,lecz na przestrzeganiu regulaminu i ocenianiu postępowania danego użytkownika.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:20   

Kometa napisa³/a:

ponieważ nasze działania podlegają ocenie administratorów


Maż żywy dowód na to, ze np. mnie administracja olewa no eM zareagował na mój postulat za co jestem wdzieczny, ale mnie olewają więc ja kurna chce mieć kawe na ławie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:22   

Straho napisa³/a:

Maż żywy dowód na to, ze np. mnie administracja olewa no eM zareagował na mój postulat za co jestem wdzieczny, ale mnie olewają więc ja kurna chce mieć kawe na ławie.


Hm..to akurat może skierować do innego działu.
Skoro zareagował to nie oznacza ,że olewa i nie bierze pod uwagę , zwłaszcza ,że do każdej takiej sprawy, w tym przypadku Twojej także , zwoływana została konferencja, więc taka decyzja nigdy nie jest podejmowana przez jedną osobę.Owa kawa na ławie znajduje się w regulaminie forum.
No,ale dobrze.
W takim razie co waszym zdaniem powinien zawierać owy regulamin ?
Przypominając jedynie ,że moderatorzy podlegają administracji,a nie użytkownikom,co oczywiście nie znaczy ,że użytkownicy nie mogę mieć żadnych obiekcji.
_________________
Drugs&hugs.
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:26   

Rzeczywiście czasem zdarza się, że powód ostrzeżenia nie zawsze jest taki jak powinien być. Postaramy się nad tym popracować jednak nie wymagajcie żebyśmy starali się dla kogoś kto zarejestrował się tylko po to aby zostawić reklamę. W takich i podobnych wypadkach myślę, że nie trzeba przytaczać całego punktu regulaminu i linka do tematu (który zazwyczaj jest usuwany całkiem z bazy danych), a wystarczy podać powód: "reklama" (akurat w tym przypadku). :-)

NapiszÄ™ o tym na forum dla administracji. :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com