Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: vialink | 2013-08-05, 20:39

Autor

Wiadomość

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)Imię: Bartek

Wiek: 28

Dołączył: 01 Paź 2007

Skąd: Stalowa Wola

   

Wysłany: 2013-08-05, 13:57   Regulamin działu "Wymiennik"

Regulamin korzystania z działu Wymiennik


Zasady ogólne:
1. Dział wymiennik służy tylko i wyłącznie do wymiany przedmiotu za przedmiot. Jest to tzw. wymiana barterowa.
2. Z działu wymiennik mogą korzystać osoby, które przekroczyły próg 200 postów.
3. Wystawiający przedmiot na wymianę zobowiązany jest również do umieszczenia przynajmniej jednej fotografii przedmiotu.
4. Każdy użytkownik może posiadać nie więcej niż dwa aktualne wątki w dziale wymiennik.

Tematy postów:
5. Wystawiający przedmiot jest zobligowany do podania w nazwie tematu pełnej nazwy przedmiotu. Zaś w opisie przedmiotu powinien zawrzeć stan przedmiotu oraz stopień jego zużycia.

6. Podczas zakładania tematu należy umieścić prefiks, czy wymiana będzie stała [wymiana stała] czy wymiana tymczasowa, na określony czas uzgodniony z drugą stroną [wymiana tymczasowa]

7. Każdy użytkownik, który zakłada temat jest zobligowany do stworzenia w subforum 'opinie' swojego tematu, gdzie inni użytkownicy będę mogli wystawić komentarz pozytywny lub negatywny.

8. Osoby wymieniające się powinny prowadzić całą korespondencję dotyczącą wymiany w temaci,e co pozwoli na przejrzyste i rzetelne dokonanie wymiany. Wyjątkiem od tej reguły jest przekazanie za pośrednictwem "Prywatnych wiadomości" danych teleadresowych.

Co dalej:
9. Po ukończonej wymianie zainteresowane strony zobligowane są do powiadomienia o tym moderatorów, w celu zamknięcia wątku.

10. W przypadku, gdy jedna ze stron prześle przedmiot niezgodny z wcześniejszymi ustaleniami ma obowiązek na własny koszt odesłać przedmiot, który otrzymała od użytkownika wywiązującego się z umowy.

11. Osoby, które dopuszczą się oszustwa będą bezwzględnie blokowane, a ich dane będą udostępnione na wniosek organów ścigania.

12. Zabrania się:
a) Wszelkich form sprzedaży przedmiotów,
b) Wklejania odnośników do aukcji internetowych;
c) Posiadania więcej niż dwóch aktualnych wątków w dziale.

13. Forum jest jedynie platformą kontaktową, administracja nie odpowiada za problemy z transakcjami oraz nie ponosi odpowiedzialności za niejasności wynikająca z wymiany.

W sprawach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com