Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:15

Autor

Wiadomo¶æ

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-06-06, 00:40   

Cytat:

Umieśćcie reklamę języków obcych (tj. kurs, szkoły, itp.)- Ludzie, uczcie się języków :) Warto ;p



Myślę iż nie będzie to reklama pierwszej lepszej firmy, tylko tego kto zapłaci, czy będzie to wytwórca zapałek czy firma budowlanej :)
 

kas8D  

Wymiatacz

realnie nieobecna



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-06, 00:44   

szostol napisa³/a:

Cytat:

Umieśćcie reklamę języków obcych (tj. kurs, szkoły, itp.)- Ludzie, uczcie się języków :) Warto ;p



Myślę iż nie będzie to reklama pierwszej lepszej firmy, tylko tego kto zapłaci, czy będzie to wytwórca zapałek czy firma budowlanej :)



To oczywiste. Kto da więcej- zareklamuję się. Tak tylko, całkiem bezmyślnie palnęłam o tych językach obcych, gdyż bardzo je lubię :P
_________________

 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-06-06, 00:52   

Nekes napisa³/a:

Zgodzisz się Bartek na zareklamowanie innego forum u Was jeśli ktoś zapłaci ?


Nie. To, że się rozwijamy, chcemy tworzyć kolejne serwisy itd to nie znaczy, że chcemy całkowicie skomercjalizować forum i iść na kasę. Myślę, że najlepszym tego dowodem jest to, że nie robimy tego co chcemy, a jednak liczymy się z Waszym zdaniem :-)

Jeśli chodzi o to jak to będzie działać itd. Już wyjaśniam.
Przede wszystkim nie będzie to żadna reklama pop-up. Nie będzie wyskakiwać w różnych momentach, różnych miejscach itd. Reklama stała, zawsze w tym samym, ustalonym przez nas miejscu. Więc nie będzie też latających krzyżyków, bo nie będzie czego zamykać.

Jeśli chodzi o to co będzie reklamować. Będą tam bloki reklamowe 125x125 px. Każdy będzie mógł wykupić sobie taki bloczek - reklamę. Tak jak teraz wstawione jest logo forum.

Wszystko jest moderowane, więc nie pojawią się żadne reklamy, których my nie zaakceptujemy.


kas8D napisa³/a:

Kwestia przyzwyczajenia, choć nie ukrywam, że brak jakichkolwiek reklam, według mnie, stanowił sporą zaletę tego forum.


Tak, wygoda w korzystaniu z forum była zawsze priorytetem moim i Michała. Dlatego przed podjęciem ważniejszych decyzji odnośnie spraw technicznych forum zawsze pytaliśmy Was o zdanie. Forum się kręci, my rozwijamy no i niestety wszystko ciągnie za sobą niemałe koszta. :-)
 

kas8D  

Wymiatacz

realnie nieobecna



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-06, 01:00   

Dzięki, vialink - olśniłeś mnie, bo zupełnie inaczej to sobie wyobrażałam. I trzeba przyznać, że jesteście naprawdę w porządku pytając się użytkowników forum, co myślą na ten temat. Doceniam to ;][/b]
_________________

 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-06-06, 11:31   

Aa, szczerze mówiąc mnie to wszystko jedno, bo nigdy się nie wylogowuje.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-06-06, 11:38   

Sądzę, że reklama jest dobra w takiej formie, bo nie przeszkadza. Do tego reklama u góry jest LEPSZA niż na dole.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-06-06, 18:06   

jeśli ma to przynieść hajs to pomysł jest jak najbardziej si, mnie tam dziwiło dlaczego nie ma czegoś takiego :P
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-06-07, 13:26   

Mi tam ta reklama zawadzać nie będzie, ale faktycznie, lepiej chyba, by była na dole.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Do³±czy³: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-06-07, 16:24   

Jest dobrze, tam gdzie jest teraz. Nie ma sensu przenosić jej na dół.
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-06-07, 21:32   

Absolutnie nie przeszkadza. Choć na razie nie widać chętnego. A myśleliście o wrzuceniu na forum AdSense? Myślę, że gdyby pomysł z tamtymi banerami nie wypalił to AdSense czy nawet AdWords byłyby dobrym pomysłem.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-06-07, 21:50   

Na forum jest dział Sex & erotyka. Nie da się zrobić tak, aby wyłączyć reklamę tylko w tym dziale. Z tego co wiem (osobiście dostałem bana u nich) adsense ma alergię na treści erotyczne, a przy takiej konkurencji jaka jest w tematyce for na pewno znalazłaby się dobra dusza, która by ich o tym poinformowała.
Adwords, sporo formalności, troszkę zachodu jest, a ani ja ani Michał nie mamy jeszcze oficjalnie 18 lat. Ja czekam do października, Michał do sierpnia...

Więc póki co zostawimy adtaily. Jeżeli nie będzie chętnych na reklamy wrócimy do starych kampanii reklamowych. Osobiście mam też kilka pomysłów odnośnie promocji forum oraz jego wizerunku na zewnątrz, ale o tym kiedy indziej. :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com