Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MiKi96  

User

Polak duży


Imię: Mikołaj

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: z Mozambiku

   

Wys³any: 2009-06-11, 09:26   Rekrutacja do gimnazjum.

Mam pytanie,czy wyróżnienie w konkursie europejskim wlicza się do pkt rekrutacyjnych do gimnazjum?
 

exevo  

User


Do³±czy³: 09 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-11, 10:36   

to zależy od regulaminu rekrutacji w danej szkole - w jednej szkole nie które konkursy mi policzyli a w innej nie (dziwne) . najlepiej zapytaj u źródła czyli w danej szkole ;]. ale jaki jest zakres konkursy tzn. jaki szczebel? powiat, wojewódzki czy krajowy. ale chyba z tego co się orientuję to zazwyczaj tylko za miejsca I-III ale kto wie. zajrzyj na stronę internetową. (szkoły)
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-11, 11:47   

To zależy. Niektóre szkoły chcą wybierać tylko najlepszych z najlepszych, by mieć wysoką renomę i dobrą opinię. Ja składam papiery do 3 szkół, gdzie tylko jedna może mnie odrzucić lub nie, na tej szkole właśnie najbardziej mi zależy i ta szkoła ma najwyzszy poziom, oraz każe do podania dołączać różne dyplomy. Więc wejdź na stronę internetową tej szkoły, albo zadzwoń do sekretariatu, zeby się dowiedzieć czy za takie czy inne konkursy będziesz miał więcej pkt.
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-11, 13:12   

Moja wychowawczyni odpowiedziałaby na Twoje pytanie. Jest w tym kierunku specem. A na punkcie punktacji ma obsesję.
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

MiKi96  

User

Polak duży


Imię: Mikołaj

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: z Mozambiku

   

Wys³any: 2009-06-11, 13:27   

U mnie to jakoś dziwnie,bo najpierw niby dostaję 2 pkt za ten konkurs,a później,że to się nie wlicza...
Mam dostać jeszcze dyplom z konkursu plastycznego(za wyróżnienie) i to może mi się przydać jak będę składać te różne papierki do gimnazjum(idę do klasy Twórczej(plastyka,muzyka itd.) ?
A co do tego konkursu europejskiego,to chyba nawet dyplomu nie dostanę,mimo,że to wyróżnienie(niektórzy za sam udział dostają). Taki konkurs,a szkoda im na dyplomy :-D

A może... jeszcze nie wiadomo,bo może na ostatnim apelu będzie...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com