Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lolly

User

umiarkowany.



Do³±czy³: 22 Lis 2010

Sk±d: mnie znasz?

   

Wys³any: 2010-12-05, 17:36   

Nie wiem, czy film jest arcydziełem, trochę ten film ubarwiony prawdę mówiąc. Muzyka była cudowna, to fakt, do teraz gości na playliście w mojej mp3. Film mi się podobał tak samo jak My, dzieci z Dworca Zoo.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-12-05, 17:53   

Oj tak, muzyka zdecydowanie była największym atutem tego filmu, poza tym był niezły, rewelacyjny z pewnością nie.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Mill.  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-12-05, 21:19   

Uwielbiam ten film! Muzyka wzbudza duże emocje. Całość jest świetna, mój ulubiony z gatunku.
 

Nearly  

Stały User

eyes stitched shut.



ImiÄ™: Marshal

Wiek: 28

Do³±czy³a: 26 Cze 2012

Sk±d: Indiana, USA.

   

Wys³any: 2012-06-27, 17:59   

Masterpiece *-*
takie emocje przy oglądaniu, że...
kocham ten film, ale ogólnie fabuła ciężka.
_________________
„ but life is a test and I get bad marks ‟ .
←←
we have shivers,
but we aren't scared .

←←
 

lady K.  

Stały User



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 16 Maj 2011

Sk±d: to masz?

   

Wys³any: 2012-08-23, 14:41   

Oglądałam kilka razy i zapewne jeszcze obejrzę. Film jest świetny, muzyka też.
_________________
„I niejeden caÅ‚e życie nie wie, że już byÅ‚ na szczycie.
Więc się modli u stóp krzyży za tych, którzy padli niżej.
Po czym u ich boku spocznie u stóp góry niewidocznej.”
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-08-23, 16:07   

Dla mnie największym atutem tego filmu była muzyk. Oprócz niej całkiem ciekawie przedstawiona fabuła i problem , ale sama produkcja mnie nie zbiła z nóg
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-08-23, 16:25   

Podnieta muzyką jest o tyle nie na miejscu, że tylko jeden motyw w całym soundtracku jest dobry.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Asasello  

Wymiatacz

Asasello



Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-08-23, 23:22   

Ten film schematycznie podchodzi do tematyki, którą porusza.
Był kręcony w okresie histerii narkotykowej, pamiętam że również w polskiej "kinematografii" był to wtedy często poruszany problem. W tym okresie zaostrzono politykę antynarkotykową, co z dzisiejszej perspektywy można ocenić jako błąd.
Oczywiście rozumiem entuzjazm wielu osób do tego filmu, gdyż doskonale potrafi poruszyć on odpowiednią strunę.
 

NoSiema

User



Do³±czy³: 28 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-28, 16:23   

Fajny całkiem w porządku, montaż, muzyka i gra Ellen Burstyn na tłustą piątkę z plusem :) Jedyne co mi się w tym filmie nie podoba to banalny scenariusz i ta śmieszna propaganda dla ludzi który są całkowicie poza tematem, babcia rok jechała na amfie i skończyła na elektrowstrząsach, śmiechu warte. Podsumowując mega naciągany i mijający się z prawdą scenariusz, film ratują tylko aktorzy a w sumie to tylko jedna aktorka, soundtrack i montaż.

Nearly napisa³/a:

ale ogólnie fabuła ciężka.



W takim razie chyba nigdy nie oglądałaś filmów z ciężką fabułą :)
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2013-08-16, 17:11   

Według mnie Requiem dla snu, to jeden z najlepszych filmów jakie dotąd miałam okazję oglądać. Muzyka, scenariusz, gra aktorska i to jakie wywołuje emocje u widza są zrobione po mistrzowsku. Byłam wstrząśnięta po obejrzeniu Requiem. Tę produkcję powinien obejrzeć każdy.
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-08-16, 17:43   

Lubię ten film, mimo że jest naciągany. Nie przemawia do mnie zbyt muzyka - głównie jest dla mnie przerażająca, oprócz jednej, charakterystycznej ścieżki. Końcowe wydarzenia bohaterów nie były przyjemne dla mojego oka, szczególnie amputacja ręki, pamiętam, że raczej wtedy nie chcę patrzeć - muzyka przy tym też robi swoje. Kiedyś właśnie obudziłam się w nocy, kiedy zapomniałam wyłączyć odtwarzacza i leciał ten motyw. Myślałam, że padnę.
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-08-16, 18:16   

Film mnie poruszył, bardzo lubię. A muzyka to najlepsze co tam jest. Po dziś dzień lubię włączyć sam soundtrack podczas rysowania. :-)
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-08-16, 19:37   

Ciągle go odkładam, miałem go obejrzeć z dobry rok temu, bo tak mi go polecają, ale jednak nie mogę się przemóc żeby to obejrzeć :kwasny:
 

Brejwiasz  

Stały User

HE HE HE


Do³±czy³a: 17 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-08-18, 13:02   

Również oglądałam jakiś czas temu :-) najbardziej fascynuje mnie muzyka, jest po prostu świetna, urzekła mnie :-D no i fabuła ciekawa.
_________________
I ja Ciebie też!
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-08-19, 20:32   

Zmusiłem się i jednak obejrzałem - nie żałuję. Film mimo że naciągany daję do myślenia. Pokazuje co robi uzależnienie z człowiekiem, głównie opiera się na narkotykach i lekomanii, ale wyłapałem kilka pobocznych wątków jak uzależnienie od kofeiny czy TV.

Oczywiście muzyka w filmie mistrzowska.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com