Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

WojteQ  

User

Wysłany: 2011-11-02, 23:41   Rok szkolny liceum w USA

Cze?? wszystkim!
Na wst?pie powiem, ?e chodz? dopiero do drugiej klasy gimnazjum. Sprawa z jak? do as przychodz? to taka, ?eby?cie mi powiedzieli/polecili/odradzili/doradzili co? odno?nie 1 roku szkolnego sp?dzonego w USA. A wi?c sprawa wygl?da tak: kilka tygodni temu pojawi?a si? propozycja, abym do liceum wyjecha? do Stanów na jeden lub pó? roku szkolnego. Z tego co si? orientuje i ju? poznajdywa?em w necie, to jest wiele takich 'biur' które organizuj? tzw. wymiany, czyli wyjazd np. na rok do USA, ?eby tam si? pouczy? itd. Wtedy bierze ci? pod opiek? jaka? ameryka?ska rodzina, podobno mo?na si? podszkoli? inglisza do poziomu perfect i chcia?bym wiedzie? co o takim czym? s?dzicie? Jedyn? barier? jest moja decyzja, kasa nie gra roli, w szkole mam same oceny pi?tkowe, test szóstoklasisty na 40 pkt, jestem najlepszy w klasie w lepszej grupie z angielskiego, wi?c zakwalifikowa? bym si? raczej zakwalifikowa? ;) Mo?e macie wy albo wasi znajomi prze?ycia zwi?zane z podobnym tematem? - wyjazd do USA na rok do szko?y? Wypowiadajcie si? ile chcecie :D

Jest jeszcze jedna opcja, a mianowicie, ?ebym pojecha? tam na pó? roku ale pod opiek? rodziców. W senie, ?e 3 miechy sp?dzam w USA ucz?c si? tam pod opiek? taty i 3 miechy pod opiek? mamy.

Nie zanudzam wi?cej :D I prosz? o odpowiedzi ;)

slow  

Moderator

Wysłany: 2011-11-03, 09:59   

WojteQ, najlepiej skorzysta? z wymian organizowanych przez Rotary Club. Masz zapewnione kieszonkowe, wy?ywienie, dodatkowe atrakcje, nauk? j?zyka (??cznie ze sloganem) i kontakty z rówie?nikami z ró?nych krajów. To tak?e trwa rok. Jedyne co op?acasz, to przeloty. :-) Mój brat tak?e planuje wyjecha?, jednak dopiero za dwa lata. :-)

C-47  

Pogromca postĂłw

Imię: Mateusz

Wysłany: 2011-11-03, 16:34   

WojteQ, A ja bym radzi? ci tej pierwszej opcji o wyje?dzie bez rodziców :-D
Wyjazd do Stanów to ciekawe prze?ycie i apetyt na zdobycie du?ego do?wiadczenia

Nika478

User

Wysłany: 2011-11-03, 16:56   

Ja te? my???, ?e to dobry pomys? :)
Nie znam ?adnych biur czy co? :D
Ale uwa?am ze to ?wietny pomys? :p

I gratuluje wyników szkolnych xD

.Karmelowa.  

User

Wysłany: 2011-11-04, 21:08   

Rok szkolny w USA to ?wietna sprawa, aktualnie moja znajoma siedzi gdzie? w Los Angeles <marzyciel>
Ja te? bardzo chcia?am jecha? ale niestety taki wydatek to nie na moj? kiesze?, rodzice chcieli wzi?? kredyt ale ja nie chcia?am ich obci??a?. Dodam, ?e ta moja znajoma w?a?nie w stanach b?dzie zdawa?a Ameryka?sk? Matur? :))

Najlepiej nie jed? z rodzicami. Samemu jest o wiele lepiej. Na pocz?tku mo?e by? troch? trudno ale pono? da si? przyzwyczai? :))

Je?eli tylko ci? na to sta? to dlaczego by nie skorzysta??

american

User

Wysłany: 2012-11-22, 22:38   

Oferuj? pomoc w procesie nostryfikacji dyplomów uko?czenia Liceum (tzw. High School Diploma )w Stanach Zjednoczonych, oraz egzaminów GED. Ze mn? dostaniesz si? na wymarzone studia w Polsce.

http://warszawa.gumtree.p...QAdIdZ433900288

Mery18stka

User

Wysłany: 2016-01-25, 10:38   

Cze??,
2 lata temu wyjecha?am na Rok Szkolny w USA z firma Why not USA. Wyjazd uwa?am za jak najbardziej udany. Firma okaza?a si? bardzo pomocna, na ka?de zapytanie czy problem reagowa?a b?yskawicznie. Tak mi si? podoba?o, ?e po maturze, wyje?d?am tam studiowa?.

Je?eli zastanawiacie si? nad programem Rok Szkolny w USA. To uwa?am, ?e to jest idealna szansa na przysz?o??. Mo?na naby? wspania?e do?wiadczenie, poprawi? j. angielski oraz pozna? wspania?ych ludzi i niesamowite miejsca!

Polecam! :) :)
xoxo
Mery

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com