Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

patka010611  

Stały User


ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 37

Do³±czy³a: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-12, 18:03   Rola seksu

Jaka role pełni seks w waszym związku? Czy jest dla Was ważny?
Od kolegi usłyszałam ostatnio stwierdzenie:"Jak dziewczyna kocha seks to na pewno zdradzi swojego chłopaka, bo bedzie chciała nowych doznan". Zgadzacie sie z tym?
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2009-04-12, 18:07   

patka010611 napisa³/a:

ak dziewczyna kocha seks to na pewno zdradzi swojego chłopaka, bo bedzie chciała nowych doznan

jeśli kocha seks ze swoim chłopakiem, tzn nie- jeśli kocha swojego chłopaka to nie zdradzi, przynajmniej ja tak uważam
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-12, 18:19   

patka010611 napisa³/a:

Jak dziewczyna kocha seks to na pewno zdradzi swojego chłopaka, bo bedzie chciała nowych doznan". Zgadzacie sie z tym?


Po pierwsze to seks miałem jak na razie tylko raz w życiu.
Pod drugie to uważam że jak dziewczyna nawet kocha seks a jak jej chłopak potrafi ją zaspokoić to nie będzie go zdradzała.
Ten kto powiedział ze będzie zdradzała chyba nie wierzy w możliwości swojego członka albo ma jakiś kompleks czy coś.
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-12, 18:29   

patka010611 napisa³/a:

"Jak dziewczyna kocha seks to na pewno zdradzi swojego chłopaka, bo bedzie chciała nowych doznan".

nie nie i nie ! nie zgadam się z tym . Co to w ogóle ma być? Dziewczyna jak kocha seks to będzie po prostu robiła to często z swoim . I tyle . A jeśli nie to jest dziwką.

Ja spotkałam się z takim cytatem : Woody Allen

Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.

Zgadam się z tym . Seks jest dopełnieniem związku a nie całością. Związek bez seksu może istnieć.

patka010611 napisa³/a:

Jaka role pełni seks w waszym związku? Czy jest dla Was ważny?

ja jestem dziewicą i nie śpieszy mi się z tym . W moim wieku seks nie pełni zbyt dużej roli. przynajmniej dla mnie .
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Panna M.  

User

z przymrużeniem



ImiÄ™: M.

Wiek: 34

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

Sk±d: sercem z ¯.

   

Wys³any: 2009-04-12, 18:39   

patka010611 napisa³/a:

Zgadzacie sie z tym?


Osobiście dla mnie to gówno prawda. Nigdy tak nie pomyślałam. Stereotyp jak dla mnie. Chcę z kimś kochać się nie uprawiać seks (myślę, że wiecie o co mi chodzi). Jest dopełnieniem słowa - Kocham Cię. Zmienia to postać rzeczy, gdy ktoś lubi po prostu nowe doznania.
_________________
Niebo? tu nie ma nieba,
jest prześwit między wieżowcami.
A serce to nie serce,
to tylko kawał mięsa.
No a życie - jakie życie?
poprzerywana linia na dłoniach.
A Bóg? nie ma Boga,
są tylko krzyże przy drogach.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-12, 22:34   

Seks jest super sprawą, bardzo przyjemną i nie ukrywam, że go uwielbiam. Ale jeśli ktoś twierdzi, że jest to potrzeba pierwszego rzędu, bez której nie da się żyć, i szuka sobie partnera przede wszystkim do seksu, to zdecydowanie ma jakiś problem ze sobą.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-04-12, 22:47   

Kiedyś uważałam, że seks w związku nie gra większej roli, ale zmieniłam zdanie kiedy sama tego posmakowałam. Nie będę się tu rozwodzić nad moimi uczuciami, ale przyznam, że dzielenie się tą przyjemnością z ukochanym jest jeszcze bardziej podbudowujące ;)
I nie wierzę w ten tekst, bo sama uwielbiam seks i nie wyobrażam sobie tygodnia bez niego, ale żeby od razu zdradzać? Mężczyzna mnie zadowala to po co szukać sobie kogoś do pomocy?
_________________
ona umrze martwa.
 

agaciszon502  

Mega wymiatacz

Wspomnienia...<3



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 20 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-12, 23:02   

patka010611 napisa³/a:

Jak dziewczyna kocha seks to na pewno zdradzi swojego chłopaka, bo bedzie chciała nowych doznan


Brzmi jak cytat zakompleksionego faceta, który nie wie jak zaspokoić dziewczynę w łóżku. No bez przesady-jak kocha chłopaka to nie ma mowy o zdradzie!

patka010611 napisa³/a:

Czy jest dla Was ważny?


Narazie na to swteirdzienie nie jestem w stanie odpowiedzieć, gdyż aktualnie nie przebywam w związku. A we wcześniejszym seksu nie było :-)
_________________
W życiu wszytko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem. ["Zmierzch"]
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-04-13, 15:13   

agaciszon502 napisa³/a:

jak kocha chłopaka to nie ma mowy o zdradzie!



A mi się wydaje, że akurat uczucie kocha nie kocha nie robi tutaj, aż tak wielkiej różnicy.
Bo wiadomo, że faceta doprowadzi się do orgazmu tak czy siak, w różny sposób, może nie czuć się do końca spełniony, ale przyjemność zawsze ma.
Za to u dziewczyny jest już o wiele trudniej, więc kiedy facet nie nadąża za jej wymaganiami, to nawet jeśli dziewczyna bardzo go kocha, to jednak potrzebuje tego orgazmu na jakiś czas. Nie wierzę, że laska po np. roku kochania się z chłopakiem bez większych sukcesów nie spróbuje skoku w bok.
_________________
ona umrze martwa.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-13, 15:16   

Missy napisa³/a:

Nie wierzę, że laska po np. roku kochania się z chłopakiem bez większych sukcesów nie spróbuje skoku w bok.


To raczej zależy od priorytetów laski.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-13, 15:18   

Ej nie no, umówmy się, dopasowanie w seksie jest równie ważnie, jak np. dopasowanie charakterów.
Bo można być razem, kochać się, uwielbiać spędzać ze sobą czas, ale gdy mamy ochotę na zbliżenie i ani jedna, ani druga osoba nie czuje się wtedy fajnie, to coś tu nie gra.
Na pewnym etapie zwiÄ…zku, kiedy seks stajÄ™ siÄ™ rzeczÄ… normalnÄ…, wynikajÄ…cÄ… z czysto fizycznej potrzeby, kiedy uprawiamy go regularnie, to dopasowanie jest bardzo istotne.
I nie mówię tu tylko o facetach, bo pewnie jak wszystkim się wydaje, to tylko oni przywiązują do tego dużą uwagę.
Ja też nie mogłabym być z kimś, z kim moje łóżkowe fantazje w ogóle się nie pokrywają.
Czy tam z kimś, kto lubiłby zupełnie coś innego.
No dajcie spokój.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-04-13, 15:29   

Ostia napisa³/a:

To raczej zależy od priorytetów laski.


Ostia napisałaś coś na co świetnie odpisała Porcelana.,
I też mam takie zdanie. Tylko problem zaczyna się tutaj, że kiedy seks "przeszkadza", a miłość jest na tyle silna, że nie ma się ochoty rozstawać to...co wtedy?
_________________
ona umrze martwa.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-13, 16:20   

Ostia napisa³/a:

Mnie właśnie bardziej o to chodziło, żeby ta miłośc była silniejsza, niż to, że nie dziewczyna nie może się wykrzyczeć w łóżku...



No i widzisz, są potem małżeństwa, które czekały do ślubu, a potem sypiają tygodniami obok siebie, ledwo się dotykając, seks uprawiając raz na miesiąc. Bo nie bardzo się zgadzają co do tego, jak to powinno wyglądać. Ja nie ukrywam, że gdyby nawet było mi dobrze z dziewczyną, a ona potrzebowałaby się pokochać kilka razy rzadziej niż ja, przyjmijmy to raz na miesiąc, to odrobinę bym się w takiej sytuacji męczył, bo fajnie jest, kiedy partnerzy są zaspokojeni, regulują wzajemnie i regularnie swoje potrzeby seksualne w przyjemnej, niezakłócanej niezrozumieniem seksualnym atmosferze i żadne z nich nie czuje się skrzywdzone brakiem pieszczot :-)
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-13, 16:52   

Missy napisa³/a:

Tylko problem zaczyna się tutaj, że kiedy seks "przeszkadza", a miłość jest na tyle silna, że nie ma się ochoty rozstawać to...co wtedy?

patrząc na małużeństwa , na naszych babci lub dziadków, albo rodziców . Wytrzymują już tyle lat nie robiąc tego . Dużo jest też par które rezygnują z seksu . Jeśli się kochają to.. Napewno będzie cieżko ale miłość to miłość.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-04-13, 17:02   

SweetGirl napisa³/a:

Dużo jest też par które rezygnują z seksu


No cóż, nie znam i nie słyszałam o takich, sama bym tego nie zrobiła.
A co do dziadków...tak jakby na starość traci się ochotę, więc nie robi to żadnej różnicy, a rodzice na pewno uprawiają seks, Ty pewnie o tym nie wiesz, no bo cóż...nie słychać ich pewnie.
_________________
ona umrze martwa.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com