Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-25, 12:24   

Rozumiem, że w temacie rozchodzi Ci o to czy kupić roli i łyżwy osobo czy jako dwa w jednym, tak?
Jeśli o to chodzi, to zależy ile masz pieniędzy na to przeznaczone, bo jeśli nie masz za dużo kasy to można by kupić dwa w jednym i latem kółka a zimną łyżwę. Choć teraz roli w sezonie zimowym tańsze są, to samo jak by kupowało się łyżwy latem.
Masz kasÄ™ - kupuj osobno, nie masz - dwa w jednym.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-01-25, 13:00   

lepiej kupić oddzielnie
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-25, 13:12   

Chociaz ja mialam łyżworolki i bylam z nich zadowolona to mimo wszystko uwazam ze lepiej kupic oddzielnie.
 

drojek15

User


Do³±czy³: 14 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-02, 14:22   

A może kupić coś łyżwy które mają wymienną płozę? np w sklepie presto takie widziałem :). Nie są drogie tak więc zaoszczędzisz, a wymiana samej płozy to kilka chwil :)
 

AnnaU

User


Do³±czy³: 16 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-12-28, 15:26   

Może z perspektywy staruszki, ale moja chrześnica zawsze chciała łyżworolki i takie dostała. Jest nimi zachwycona, więc chyba dobrze się sprawdzają :D
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2015-12-28, 21:54   



:mrgreen:
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

scorpion  

User

TÅ‚umik


Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Gru 2015

   

Wys³any: 2016-01-04, 13:33   

Nie polecam łyżworolek. Wyjdzie może i drożej, ale lepiej kupić i łyżwy i rolki osobno.
_________________
wydechy motocyklowe <3
 

menka

User


Do³±czy³: 17 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-21, 05:46   

Rolki są spoko ale musisz pamiętać o stawach, oszczędzaj je przy jeździe lub bierz profilaktycznie suplement arthroblock forte. Suplement nadaje elastyczności stawom oraz wzmacnia je by więcej wytrzymały. Ogólnie jak i rolki tak i łyży są dla mnie fajne :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com